pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ideał faceta

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Iwona
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2010-03-31, 18:11

Post autor: Iwona »

-wysoki
-brunet
-wysportowany
-zadbany
-troskliwy
-mądry
-szczery
-kulturalny :)
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Wysoki, długowłosy brunet, o 'zabójczym' spojrzeniu, zadbany, miły, inteligentny, opiekuńczy, dobrze jakby grał na jakimś instrumencie, moglibyśmy się razem uczyć ;), a jakby jeszcze umiał śpiewać... :roll:
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Jeśli chodzi o wygląd, wszystko uległo zmianie.
Kiedyś szalałam wyłącznie za ciemnookimi, szczupłymi brunetami, ale teraz dochodzę do wniosku, że może mi wpaść w oko praktycznie każdy, czy blondyn czy brunet, tylko musi mieć to coś w sobie. A tego czegoś określić nie umiem.
Charakter? Fajny. Po prostu. Uczciwy, szczery, lojalny, opiekuńczy, zabawny ale gdy należy odpowiedzialny.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Desire pisze:ale teraz dochodzę do wniosku, że może mi wpaść w oko praktycznie każdy, czy blondyn czy brunet, tylko musi mieć to coś w sobie.
Dokładnie. A tak poza tym, chyba wciąż stoję przy poprzedniej wypowiedzi. Jak napisałam, tak jest. Chyba, że mówimy o takim "gdybaniu", które i tak rzadko kiedy sprowadza się do rzeczywistości. No, może blondyni są troszkę dalej za szatynami. Odwrotnie niż kiedyś ;P. I spojrzenie. Oczy, muszą mieć jakąś taką specyfikę ; ).
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

wysoki brunet,
piwne lub niebieskie oczy,
z fajną klatą i barami^^,
czarujący uśmiech tez działa na mnie jak magnes :P
mania.
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-09-29, 14:40

Post autor: mania. »

Szatyn o dłuższych włosach, troszkę wyższy ode mnie. Błękitne oczy, dołeczki w policzkach, ładne kciuki.
Duże poczucie humoru, miły, troskliwy, z dystansem do siebie. Ma słuchać takiej muzyki jak ja.

Znalazłam taką osobę :>
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Wysoki, dłuższe czarne włosy, ciemne oczy, figlarny uśmiech, ładne dłonie, zadbany, bez zarostu. Najlepiej gitarzysta, choc... nieważne, byle żeby na czymś grał, albo niech po prostu kocha muzykę, sztukę czy literaturę... Poza tym oczywiście musi być uczciwy, wierny i takie tam;)

Myślałam, że znalazłam swój ideał jednak odnalazłam w nim jedną wielką przepaść - wadę, którą ciężko się nie przejmować.
To jedynie potwierdza regułę, że nie ma ludzi idealnych.
Sandra5412856
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-08, 19:57

Post autor: Sandra5412856 »

Oo moje panie większośc z was pisze o tych mulatach itd. ja poznałam takiego tylko nie wiem co dalej!
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

selene pisze:I spojrzenie. Oczy, muszą mieć jakąś taką specyfikę ; ).
Zdecydowanie. Właściwie to jest to, co przyciągnęło mnie do mojego obecnego mężczyzny. Pierwsze spojrzenie w jego oczy gwarantuje chwilowe zatrzymanie akcji serca. ^^

A co do ideału generalnie? Ideałów nie ma. I nawet kiedy może wydawać nam się, że szalejemy za brunetami, głowę możemy stracić dla blondyna... :)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

chyba co jest dla mnie najważniejsze: WYSOKI, WYSOKI, WYSOKI. Poza tym to brunet, ciemne oczy, włosy fajnie ułożone, oj mam niezłe wymogi, ale i tak przeważnie podobają mi się kolesie mało zbliżeni do ideału
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Mój ideał jest większy ode mnie. Daje mi poczucie bezpieczeństwa. Jest silny. Bez problemu może mnie wziąć na ręce i zakręcić dookoła własnej osi. Łączy w sobie szaleństwo i opanowanie. Posiada duże poczucie humoru. Zawsze jest. Pamięta o moich urodzinach, imieninach i Dniu Kobiet. Wie, jak sprawić przyjemność, choćby najmniejszą. Prosi o chodzenie mnie na żywo, a nie przez sms. Nie całuje na pierwszej randce i nie pcha rąk tam, gdzie mu nie wolno. Szanuje moje zdanie i rozumie słowo ''nie''. Jest cierpliwy, nie poddaje się łatwo. Jego zakres tematów do rozmowy nie ogranicza się do ''Ale Cię kocham! Jesteś taka piękna.'' Nie przeklina, przynajmniej nie w mojej obecności.
Ot, mój ideał ;)
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Kanonimka, istnieje gdzieś taki? ^^
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

emilkka pisze:Kanonimka, istnieje gdzieś taki? ^^
Wierzę, że jest :)
Awatar użytkownika
Cammie
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2010-10-20, 15:47
Lokalizacja: Ze Śląska

Post autor: Cammie »

mój ideał chodzi ze mną do szkoły ;-)
jedynie ma charakter zryty...

Wystarczy mi ten błysk w oku kiedy patrzy i zabójczy łobuzerski uśmiech.
Później klata :D
I to ciepło, kiedy przytula.
I taki wysportowany

I koniecznie poczucie humoru.
Awatar użytkownika
WildTigerOna
-#
-#
Posty: 214
Rejestracja: 2010-10-20, 15:20

Post autor: WildTigerOna »

Wysoki brunet o brązowych oczach i ciemnej, karnacji lekko przypakowany. Taki jest mój ideał co do wyglądu, jeśli chodzi o charter to lubię złośliwych, upartych, odważnych, inteligentnych, zabawnych, czasami wrażliwych, szalonych chłopaków. I przede wszystkim musi lubić i umieć się droczyć:D
ODPOWIEDZ