pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kto i gdzie na wakacje?:)

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
Negra
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2015-02-08, 11:17

Post autor: Negra »

ja w tym roku plecak i w Bieszczady - tylko namiot jeszcze muszę kupić :)
be happy :)
Henrik
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-03-30, 09:43

Post autor: Henrik »

Mam nadzieję że będzie to jakieś ciepłe morze,być może Chorwacja.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Ja uderzam w Zakopane, mam już zarezerwowany apartament blisko Krupówek, w którym spędzę wieczory z narzeczoną :D
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

Negra pisze:ja w tym roku plecak i w Bieszczady - tylko namiot jeszcze muszę kupić :)
Będziesz spać w namiocie? Nie lepiej zaczepić się w schronisku?
Awatar użytkownika
cziko87
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-08-25, 10:56
Kontakt:

Post autor: cziko87 »

A my końcem czerwca jedziemy do Meksyku! :) Może ktoś jest chętny? Szczegóły: http://www.apostolos.pl/trasy/meksyk-acapulco/ Będzie to nasza pierwsza podróż na inny kontynent :)
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

Mess pisze:
Negra pisze:ja w tym roku plecak i w Bieszczady - tylko namiot jeszcze muszę kupić :)
Będziesz spać w namiocie? Nie lepiej zaczepić się w schronisku?
super sprawa! tylko opórcz namiotu , zabierz inny niezbędny ekwipunek
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

Negra pisze:ja w tym roku plecak i w Bieszczady - tylko namiot jeszcze muszę kupić
pamiataj zeby w bieszczadach spac pod namiotem tylko na wyznaczonych obiektach, tam sa niedzwiedzie i wilki
jakiego namiotu szukasz ?
Mess pisze:Nie lepiej zaczepić się w schronisku?
w bieszczadach w gorach jest troche pol namiotowych, nie trzeba tylko w schroniskach, w przeciwienstwie do wysokich tatr
gilbert pisze:super sprawa! tylko opórcz namiotu , zabierz inny niezbędny ekwipunek
i jedzeie dobrze zabezpieczcie, przygoda z misiami nie jest wesola :)
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

No właściwe w schronisku jest bezpieczniej. Chyba nikt nie chciałby spotkać misia. Są jakieś odstraszacze na niedźwiedzie tak jak jest gaz na domowe zwierzęta?
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

rokefeler pisze: jedzenie dobrze zabezpieczcie, przygoda z misiami nie jest wesola
o kurcze ! to faktycznie jakis pancerny namiot weż!:P:P
Mess pisze:No właściwe w schronisku jest bezpieczniej. Chyba nikt nie chciałby spotkać misia. Są jakieś odstraszacze na niedźwiedzie tak jak jest gaz na domowe zwierzęta?
myslisz,że misio by się wzruszył gdyby dostał gazem?
nible
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2015-01-17, 20:02

Post autor: nible »

Nie wiem czemu zawsze ludzie wybierają góry albo morze, ze skrajności w skrajność. A przecież jest jeszcze Polska środkowa ;) Ja tam zawsze lubię chociaż na weekend pojechać do Kazimierza Dolnego, żeby zregenerować siły. Mam już sprawdzone miejsce - villabohema.pl i nie muszę jechać daleko, żeby naprawdę odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem.
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

Tusia, widziałem jeszcze lepsze widoczki, zobacz sobie na NO LIMITS z Itaki, dużo fajnych ofert wakacyjnych, różnych, każdy coś znajdzie dla siebie.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Kamyk pisze:Tusia, widziałem jeszcze lepsze widoczki, zobacz sobie na NO LIMITS z Itaki, dużo fajnych ofert wakacyjnych, różnych, każdy coś znajdzie dla siebie.
O to brzmi ciekawie:) a wakacje juz nie długo:) A możesz podać ich stronę dokładna bo wpisuje w google i coś chyba źle mi tu wyskakuje:) A ciekawi mnie jakie oferty na wakacje ma itaka:) Może też skorzystam:)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

A ja bym postawił na hotel nad morzem. Przekonują główne ceny i oferta, bo masz spa bez wychodzenia gdziekolwiek i można się tam wybrać nawet zimą. Zresztą przeczytaj sobie tu http://albatros-jaroslawiec.pl a co do okolicy to wiadomo - ilu ludzi tyle opinii.
misiaczek
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-05-11, 10:10

Post autor: misiaczek »

Ja w tym roku byłem tutaj: http://logostour.pl/wycieczki-kostaryka Kostaryka jest świetna! Po prostu mogę powiedzieć, że to najlepsze wczasy do tej pory w moim życiu! Ogólnie to były też moje pierwsze wczasy organizowane przez biuro podróży i na pewno nie ostatnie!
Awatar użytkownika
pirat430
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-14, 18:42
Lokalizacja: Tychy

Post autor: pirat430 »

Ja nie miałem niestety za dużo czasu na wyjazdy, ale skorzystałem z oferty City Break od Matimpexu i szczerze mówiąc nie żałuję :) Jestem dość zadowolony :)
W chorym świecie być zdrów na umyśle to feler.
ODPOWIEDZ