pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zwolnienie z ćwiczeń na wfie

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Zwolnienie z ćwiczeń na wfie

Post autor: Rose »

Czy kiedykolwiek lekarz wystawił Wam zwolnienie z ćwiczeń na WFie?
Dużo jest takich osób w Waszych klasach, które nie ćwiczą na lekcjach WFu?
Uważacie, że jest to nadużywane?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Czy kiedykolwiek lekarz wystawił Wam zwolnienie z ćwiczeń na WFie?
Tak. Raz nawet oszukałam lekarza, że mam skręconą kostkę. Powiedziałam, że opuchlizna zeszła po tym jak użyłam jakąś maść ale boli nadal. Zwolnienie miałam na miesiąc.
Dużo jest takich osób w Waszych klasach, które nie ćwiczą na lekcjach WFu?
Owszem, ale to że nie ćwiczą nie oznacza że mają zwolnienia z wf'u.
Uważacie, że jest to nadużywane?
Raczej tak. Wystarczy powiedzieć, że w nocy miało się gorączkę czy boli nas gardło i zwolnienie jest.
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Raz miałam zwolnienie z całego semestru, bo miałam skręconą kostkę. I to był jeden jedyny raz kiedy miałam zwolnienie od lekarza.
U mnie w klasie jedna osoba ma zwolnienie od lekarze. Ale ogólnie na wfie mamy luzy, wię czasem zdarza się tak, ze wszystkie dziewczyny biorą 'enkę' i nikt ie ćwiczy. xD I u mnie nie można powiedzieć, że w nocy się źle czułaś, albo przynieść zwolnienia od rodzica. Mui być zwolnienie od lekarza.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Kiedyś miałam złamana rękę, wiadomo ze gdy miałam gips to nie ćwiczyłam, po ściągnięciu 4 tygodnie wolnego.

Tak 3 osoby nie ćwiczą, powód: astma, problemy z wątroba i coś z kolanem.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Sama na w-fie nie ćwiczę, ale ze względu na chorobę. Jeżeli uda mi się uniknąć operacji, to mam nadzieję, że będę mogła wrócić do ćwiczeń.

W klasie zazwyczaj wszyscy ćwiczą, bo nasza nauczycielka od w-fu jest świetną babką, więc u mnie w szkole tego nadużywania nie zauważyłam, jednakże rzeczywiście tak bywa.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Rose pisze:Czy kiedykolwiek lekarz wystawił Wam zwolnienie z ćwiczeń na WFie?
Dużo jest takich osób w Waszych klasach, które nie ćwiczą na lekcjach WFu?
Uważacie, że jest to nadużywane?
Tak,miałam kiedyś lekarskie zwolnienie na wf.Zarówno od ortopedy jak i lekarza rodzinnego.W liceum zaś miałam zwolnienie sportowe z racji treningów.Nie uważam, by było to nadużywane.W mojej klasie nie ćwiczyły bodajże trzy osoby.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Mi lekarz nigdy nie wystawił takiego zwolnienia, choć nie ukrywam, chciałabym, ale nigdy nie chcę mi się iść. U mnie w klasie jest jedna osoba, która ćwiczyć nie może, a reszta to albo pokłóciła się z nauczycielka, albo im się nie chce, na 16 dziewczyn w klasie ćwiczy może 6, a chłopaków 4 na 11 wiec rewelacji również nie ma.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Rose pisze:Czy kiedykolwiek lekarz wystawił Wam zwolnienie z ćwiczeń na WFie?
nigdy nie miałam takiego czegoś, nie licząc tygodniowego zwolnienia po chorobie, ale to raczej normalne
Rose pisze:Dużo jest takich osób w Waszych klasach, które nie ćwiczą na lekcjach WFu?
chyba 3 na jakieś16 dziewczyn, czeli jest to trochę.
Rose pisze:Uważacie, że jest to nadużywane?
W niektórych przypadkach tak. Lekarze teraz wystawiają zwolnienia za nic jeśli ładnie się poprosi
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nigdy nie miałam całorocznego zwolnienia z ćwiczeń na wfie.
U mnie w LO 3 moje koleżanki miały: dwie chorują, więc oczywiście jest to ok, ale jedna, moja przyjaciółka, ma niesłusznie. Poszła do lekarza, bo nie chciało jej się ćwiczyć po prostu. Lekarz tam coś napisał, że ma początki astmy, czy coś i nie musiała ćwiczyć. Jak już to powinien dać zwolnienie częściowe, tylko z niektórych ćwiczeń. A jej się nie chciało nosić stroju i ćwiczyć po prostu.Nie to, że nie może. Bo w domu ma siłownie i sobie ćwiczy. Lenistwo ;/;/
Wkurza mnie coś takiego. Lekarze zbyt chętnie i łatwo przepisują takie ogólne zwolnienia.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nigdy nie miałam.
I nie chciałabym miec.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Rose pisze:Czy kiedykolwiek lekarz wystawił Wam zwolnienie z ćwiczeń na WFie?
Nie. U nas tylko gdy jest coś poważniejszego należy nosić zwolnienie od lekarza. Tak wystarczy tylko od rodziców.
Rose pisze:Dużo jest takich osób w Waszych klasach, które nie ćwiczą na lekcjach WFu?
Jest taka jedna, która ma na cały rok, bo coś tam z nogą ma. A tak to dziewczyny zwalniają się, np: przeziębienie itp.
Rose pisze:Uważacie, że jest to nadużywane?
U nas dziewuchy nadużywają trochę niezorganizowania naszej pani...
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

Rose pisze:Czy kiedykolwiek lekarz wystawił Wam zwolnienie z ćwiczeń na WFie?
Złamałem rękę i pół roku nie ćwiczyłem.
Rose pisze:Dużo jest takich osób w Waszych klasach, które nie ćwiczą na lekcjach WFu?
Mało, prawie tyle, co nic.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Zawsze jak byłam przeziębiona i byłam u lekarza, to on mi wypisywał zwolnienie, chociaż nie chciałam, więc i tak ćwiczyłam ;D
Dużo dziewczyn u mnie nie ćwiczy na wfie. Jedna ma całoroczne zwolnienie. A reszcie się po prostu nie chce ćwiczyć.
Tak, jest to nadużywane. Lekarze często wypisują takie zwolnienia, bez większego powodu.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Ja miałam tylko na takie ćwiczenia, które zaburzały równowagę - jak przewroty na przykład (chociaż czasem ćwiczyłam, bo lubię) I na bieganie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie ćwiczę na wfie, jestem zwolniona. Podobnie jak u Empatii z powodu choroby. Tak, niektórzy tych zwolnień nadużywają. Nienawidzą wf-u i kombinują jak się da. W mojej klasie aktualnie nie ćwiczą 2 osoby. Nie licząc części wagarującej, która na sam dźwięk zwrotu 'wychowanie fizyczne' ucieka. No, ale oni to zwykle bez zwolnienia.
ODPOWIEDZ