pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Poszukujemy Moderatora

Ważne sprawy dotyczące funkcjonowania forum.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Gdyby za jakiś czas potrzebny był kolejny moderator proszę mieć mnie na uwadze, a tymczasem trzymam kciuki za Nocturna ;)
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Ja spełniam wszystkie wymagania, więc jakby był ktoś potrzebny to nie ma sprawy :D
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Post autor: kafu777 »

Na pewno za jakiś czas będzie potrzebny kolejny Moderator. Nie ukrywam, że największe szanse mają osoby z długim stażem na forum, z odpowiednią ilością tematów i postów oraz osoby które pomagały w utrzymaniu porządku na forum.

Tymczasem mamy pierwszego kandydata który spełnia wymogi :P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ekhem, Drogie Użytkowniczki, Drodzy Użytkownicy, zebraliśmy się tutaj w sprawie wielkiej wagi :D
Otóż, po wielkich sporach, krwawych bitwach, cięciach się różową żyletką.. dobra, jak zwykle się rozpędziłam :D
Razem z Kafu777 zdecydowaliśmy się wybrać Nocturna na Moderatora na czas próbny.. Nocturn, jeśli nam podpadniesz, to wylecisz szybciej niż zostałeś wybrany :D
Na początek oddajemy w Twoje ręce kilka działów ;)

Gratuluję i mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracowało ;)
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

...ojej :roll:
Razem z Kafu777 zdecydowaliśmy się wybrać Nocturna na Moderatora na czas próbny.. Nocturn, jeśli nam podpadniesz, to wylecisz szybciej niż zostałeś wybrany :D


Nie dam Ci tej satysfakcji -.-

Thx za nominację :D
Rogik
-#
-#
Posty: 123
Rejestracja: 2009-02-15, 08:34

Post autor: Rogik »

Gratulacje :) ;] :piwo:
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

kolejna osoba do denerwowania! ;d
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Post autor: kafu777 »

Temat odświeżam :P
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Ja z chęcią... tylko niestety, założyłam 'aż' 4 tematy... Co prawda mogłabym założyć jeszcze to kilka, tylko po co? Takie zakładanie tematów tylko dla tego, żeby zostać modem pachnie mi spamem ;)
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Post autor: kafu777 »

Jaaa nikomu nie każę zakładać tematów... Tylko piszę jakie są wymagania ^^
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Post autor: kafu777 »

Witam, w trosce o rozwój forum razem z Niki, po bardzo burzliwej dyskusji i po ostrej wymianie słów :/ odnośnie przyznania drobnych zadań poszczególnym osobom zadecydowaliśmy następująco:

Moderatorem grup zostaje Rose, której przyznana została ranga Vip - zadania są następujące: Ty decydujesz o przynależności użytkowników do poszczególnych grup (Vip, Przyjaciel, User Miesiąca) oczywiście zgodnie z dotychczasowymi zasadami. Możesz przetestować na Roberciku co i jak ;) (tylko proszę go nie wykorzystywać za bardzo :> ) w razie problemów PW, lub GG. aa i oczywiście od niniejszej decyzji można się odwołać w ciągu 7 dni do organu przyznającego tą rangę. Po tym czasie postanowienie staje się prawomocne i obowiązuje dożywotnie :roll:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ekhem. Po ostrej wymianie słow? Nie takiej ostrej. No więc po dłuugiej naradzie, stwierdziliśmy, że funkcję Moderatora obejmie Figiel. Mądrze się wypowiada, jest aktywna i kontaktowa. No i takie tam bzdety i pieprzenia. Figiel, witaj wśród Administracji ;*
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

No witam , mam nadzieje że nie zawiodę ; )
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

figiel, to witaj również wśród Administracji ;]
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ehem...Wchodzę na forum, rozglądam się, patrzę i myślę "A dlaczego takie dziwne kolory są :shock: ".
Dziękuję i za bardzo nie wiem co powiedzieć :D
ODPOWIEDZ