pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Weselne zwyczaje

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Weselne zwyczaje

Post autor: Rose »

W każdym regionie naszego kraju panują inne zwyczaje weselne.
Jak było na weselach, na których byliście?
Jak przebiegają oczepiny? Są jakieś zabawy?
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Wszystkie z podtekstem erotycznym.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Wszystkie z podtekstem erotycznym.
u mnie raczej też ; D ale za to jakie czaem bywają śmieszne. Nioe zapomnę jak byłam na weselu cioci i kolecie byli na maksa najebani i mieli ze sobą tańczyć, wyrywali sobie kwiaty na wzajem itp xd a na konic jednemu podarły sie spodnie od garnituru :D
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Taak. Oczepiny są głównie z podtekstem erotycznym. Choć czasami przyznam, jest ciekawie. :roll:
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Taniec z wałkiem między nogami jest najlepszy :D goście tańczą w kółku i podają go sobie bez użycia rąk :P
albo tłuczenie kieliszków i takie tam
skperfct
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2016-07-05, 11:53
Kontakt:

Post autor: skperfct »

Uwielbiam tańczyć.
khalisi
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-05, 11:26
Kontakt:

Post autor: khalisi »

Mnie zawsze bawią te wszystkie weselne zabawy i zazwyczaj pierwsza wyrywam się do brania w nich udziału :P
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja jakoś nie miałam nigdy szczęścia do zespołów i na każdym weselu na jakim byłam, zespól był fatalny.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Niektóre zwyczaje powinny być już dawno zakazane.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Wszelkie swawole przenoszone są już na wieczory kawalerskie i panieńskie. Czytałem o organizacji i usługach weselnych tutaj maxmag.pl/slub-wesele-przyjecie-co-warto-zlecic-na-czym-zaoszczedzic/ ograniczając część atrakcji można zaoszczędzić.
ika.jelonek
-#
-#
Posty: 94
Rejestracja: 2016-07-15, 21:45

Post autor: ika.jelonek »

Myślę, że jednym z najpopularniejszych weselnych zwyczajów jest pierwszy taniec Młodej Pary. Jest to dość stresujący moment, dlatego bardzo dobrze jest jakiś czas przed weselem zapisać się na kurs tańca. Ze swojej strony polecam Wam studio tańca EGURROLA Dance Studio ! Myślę, że warto sobie zajrzeć na ich stronkę, bo z doświadczenia wiem że przygotują do tej chwili bardzo profesjonalnie ;) Polecam i pozdrawiam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
The Chosen One
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2018-01-23, 15:50

Post autor: The Chosen One »

Nie wiem, czy sens ma ograniczanie jakichkolwiek atrakcji na weselu. W końcu jest to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, więc fajnie, gdyby wszyscy goście bawili się na nim bardzo dobrze i by każdy miał wspaniałe wspomnienia. Wiele zależy też od miejsca, w którym przyjęcie jest organizowane. Byłem niedawno na weselu organizowanym w Klubie Sosnowym (dla zainteresowanych http://www.klubsosnowy.pl/pl/) w Warszawie. Zajmują się kompleksową organizacją całej imprezy, więc w sumie niczego nie brakowało. Jedzenie było bardzo dobre, a niektóre z atrakcji na tyle fajne, że nawet dzieci miały co robić przez właściwie całe przyjęcie. ;)
"If the sky were to suddenly open up... there would be no law... there would be no rule."
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Na weselach bywa bardzo różnie,co region jest inaczej.Na wsiach bawią się inaczej,w miastach jeszcze inaczej.Jedni podchodzą do tych spraw tradycjonalnie, kultywują tradycje,inni wyprawiają wesele nowocześnie.U jednych na weselu jest 20 gości,u innych 200,a to wszystko zależy jaką kto dysponuje gotówką,niby na tę okazję niektórzy składają,ale i z tym bywa różnie.Oczywiście taki dzień zdarza się raz w życiu - ten pierwszy i najważniejszy i młodzi robią wszystko,albo prawie wszystko aby wypadł najpiękniej.Czasami bywa i tak, że młodzi zadłużają się na ten cel - co uważam, za zły pomysł,dlatego, że wesele się kończy a młodzi startują w nowe życie z ogromnymi długami.
Bywałam na różnych weselach w Polsce i za granicą i na każdym było inaczej - wiadomo inna tradycja. Wesele w Polsce - tradycyjnie powitanie młodych chlebem i solą,kieliszek szampana,tłuczenie lampek,życzenia obiad,zabawa do białego rana.W trakcie wesela różne zabawy,które wymyśla tzw Wodzirej,lub jak kto woli Starosta weselny.Na Zachodzie początek taki sam,przy czym witanie ,młodych chlebem i sola nie jest znane,przynajmniej nie we wszystkich regionach,potem obiad i zabawa do której kto wytrzyma.Na innym weselu na Zachodzie ,które odbywało się w Hotelu było podobnie,ale bez Startosty weselnego, wszyscy siedzieli przy jednym dłuuuugim stole,na zewnątrz był grill,z różnymi gatunkami mięs, kelner rozlewał po jednej lampce wina :białe lub czerwone - na życzenie ,jeśli ktoś miał na więcej ochotę udawał się do Restauracji , gdzie również tańczono. Wszystko było na koszt organizatora wesela,nocleg w tym samym Hotelu. Na innych weselacvh było też ciekawie w luksusowych Hotelach,ale to uważam rodzice młodych chcieli zaszpanować przed gośćmi:osobne stoliki,kelnerzy w uniformach ,czekali bez mała za plecami aby odebrać pusty talerz,to jak dla mnie było zbyt krępujące,ale cóż tak też bywa. Ale się rozpisałam,a mogłabym tak jeszcze długo i ciekawie. :D
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Faktycznie, bardzo fajny wpis;-) Sama nie jestem za zadłużaniem się na wesele.
Awatar użytkownika
klapouszeka
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-27, 21:52

Re: Weselne zwyczaje

Post autor: klapouszeka »

Nie mam zbytniego doświadczenia w tym obszarze. W związku z tym nie będę w stanie pomóc.
Wszystko dobre, co się dobrze kończy.
ODPOWIEDZ