pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Odchudzanie

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Odchudzanie

Post autor: kashmira »

Co tym sądzicie? Macie jakieś swoje sposoby? Według was odpowiednie odżywianie się i aktywny tryb życia może zadziałać cuda? ; )
Awatar użytkownika
Zatopiona
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2009-01-06, 14:43
Lokalizacja: Łódz

Post autor: Zatopiona »

Oczywiście że dieta plus ćwiczenia może zdziałać wiele,ale trzeba być konsekwentnym w działaniu inaczej się nie uda.W moc odchudzających tabletek czy plastrów zupełnie nie wierze.Ja osobiście nigdy się nie odchudzałam bo jak to się mówi kochanego ciałka nigdy nie zawiele
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Osobiście się nie odchudzam, ale uważam, że jeśli bym musiała, to dobrałabym raczej odpowiednią dietę i prowadziła aktywny tryb życia. Według mnie ten sposób jest najlepszy. Na pewno nie odchudzałabym się poprzez głodówkę, czy zażywanie jakiś tabletek...
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

ja to tam próbuję w tą drugą stronę- żeby trochę przytyć :)
Gorzka pisze: Według was odpowiednie odżywianie się i aktywny tryb życia może zadziałać cuda? ; )
tak. Zawsze działa cuda. Ale ktoś kto odchuda się w ten sposób powinien się go trzymać a nie że jednego dnia poćwiczy a drugiego zje 2 tabliczki czekolady nadziewanej :)
Awatar użytkownika
Lutka
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2009-04-14, 10:09
Lokalizacja: Z tego świata...

Post autor: Lutka »

Kiedyś miałam obsesje na tym że jestem gruba , ale teraz mniej jem słodyczy (praktycznie wcale) i wogule jem mniej i naprawde widzę zmiany. :)
kolibenek
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-03-28, 08:51

Post autor: kolibenek »

No widisz. Jak to odstawienie słodyczy zawsze pomaga:D
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jeszcze kilka miesięcy temu miałam kilka kilo za dużo, choć nie byłam strasznie gruba xD
Postanowiłam nie jeść słodyczy i kolacji. Przez 2 miesiące schudłam 7 kg, z czego byłam bardzo zadowolona xD I pozbyłam się kompleksów.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Zawsze uważałam się za dziewczynę ""przy kości". Chociaż nigdy się nie odchudzałam, ale przez niecałe 3 miesiące zleciało mi 13 kg, nie wiem nawet jak.. Teraz mam problem, bo nie mogę przytyć a muszę, bo lekarz mnie porządnie wystraszył że dostałam anemii..
eSka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-14, 22:55

Post autor: eSka »

Ja się nie odchudzam (przynajmniej na razie )

bo czuje się w swojej skóze w miare dobrze:)
waże 49 kg...czasami przekraczam magiczne 50 :)
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Z odchudzaniem to ja mam wielką historię. Dużo razy jak byłam mniejsza próbowałam schudnąć ale zawsze się poddawałam i wracałam do dawnego trybu życia, a jeszcze na dodatek miałam wielką skłonność do słodyczy. Aż wreszcie gdzieś w połowie 1 gimnazjum zdecydowałam się na zmniejszenia słodyczy i wprowadzenie sportu, oczywiście stopniowo, ciężko było i to bardzo ale miałam wielkie wsparcie i oczywiście musiała działać siła woli. Stopniowo obniżając słodycze a wprowadzając owoce i warzywa, oczywiście coraz więcej sportu po roku czasu schudłam 15 kg. to była 2 klasa. oczywiście dalej ćwiczyłam aż wreszcie osiągłam to co chciałam. Do teraz się kontroluję ale przynajmniej bardzo ograniczyłam spożywanie słodkich rzeczy nie mam już z tym problemu xD
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nigdy nie miałam z tym problemu. odkąd tylko pamiętam próbuję przytyć.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Jak przybyło mi tłuszczyku po świętach, to hop! na rower, 2 miesiące i po problemie ;)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Mariette pisze:nigdy nie miałam z tym problemu. odkąd tylko pamiętam próbuję przytyć.
Ja też. Więc nie do końca rozumiem problem odchudzania się. Ale wiem, że nawet przytycie to wbrew pozorom trudna sprawa.

Wydaje mi się, że ćwiczenia i ogólnie zdrowy tryb życia powinny poprawiać linię.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Bells pisze:
Mariette pisze:nigdy nie miałam z tym problemu. odkąd tylko pamiętam próbuję przytyć.
Ja też. Więc nie do końca rozumiem problem odchudzania się. Ale wiem, że nawet przytycie to wbrew pozorom trudna sprawa.
bardzo trudna. biorąc pod uwagę to, że jem o wiele za dużo. i nie tyję prawie nic.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

bardzo trudna. biorąc pod uwagę to, że jem o wiele za dużo. i nie tyję prawie nic.
tak. ja też w siebie pakuję, a waga stoi w miejscu.
Nie mam niedowagi ale jestem tego bardzo bliska, więc każdy kilogram mniej na wadze mnie przeraża.
ODPOWIEDZ