pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Odchudzanie

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mi wystarczyło załapać rotawirusa i poszły 3 kg w dół
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Jeżeli ktoś chce skutecznie i z głową się odchudzić, to może powinien skorzystać z usług dietetyka. Wiem, że to kosztuje, ale jak kogoś stać, to dlaczego nie. Tutaj jest fajny fanpage na temat odchudzania w Katowicach. Jeżeli ktoś jest z tego miasto, to znajdzie tam sporo porad i może zdecyduje się na skorzystanie z tego dietetyka.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Myślę, że do odchudzania powinniśmy przede wszystkim sami się przekonać. Bo zaczynać sto razy od poniedziałku i nie odnieść w tym względzie żadnego sukcesu, to raczej niezbyt skuteczna opcja. Zmiana musi zajść najpierw w naszej głowie. Wtedy będziemy potrafili przerzucić się na zdrowsze jedzenie i przekonać się do ruchu. Zawsze można też pójść na łatwiznę i zrobić sobie liposukcję - to w końcu też jakaś opcja ;)
Dozent
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-19, 16:50

Post autor: Dozent »

Uważam, że dobre odchudzanie polega przede wszystkim na regularnie wykonywanych ćwiczeniach i optymalnej diecie. Czasami jednak nie jesteśmy dostraczyć naszemu organizmowi wszystkich korzystnych składników wraz z pożywieniem. Taki przykładem może być błonnik, który korzystnie wpływa na naszą przemianę materii. Dobry produkt w korzystnej cenie można zakupić np. tu: http://www.slimprofil.pl/blonnik-babka- ... -p-73.html Ponadto chroni on nasz organizm przed cukrzycą i miażdzycą. Myślę, że warto uzupełnić nim swoją dietę.
Jasiekkk
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-12-23, 11:32
Kontakt:

Post autor: Jasiekkk »

Mi się wydaje, że najważniejszy jest ruch. Wtedy to zawsze będzie się spalało zbędne kalorie. Reszta zależy od tego jak się odżywiamy. Jeżeli ciągle do Maca to nie ma szans na schudnięcie :D
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ruch na pewno jest ok. Niemniej nie zaprzeczysz,że dieta również ma swoje duże znaczenie w odchudzaniu? Jeśli nie wprowadzi sie odpowiedniego żywienia to nie ma zmiłuj. Będzie nam na 100% o wiele trudniej zrzucić zbędne kilogramy.
Polecam poczytać sobie o diecie 1000 kcal:
http://zdrowepomorze.pl/dieta-1000-kalorii/
Myślę, że w te kilka dni można lekko zrzucić jeden albo dwa kilogramy przed sylwestrem :P
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Liposukcja to już ostateczność, schudnąć można bez ingerencji chirurgicznych itp.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Oczywiście, że można. Nie jest to łatwe, ale zdecydowanie warto się poświęcić i za siebie zabrać.
ovoc
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-02-18, 10:48
Kontakt:

Post autor: ovoc »

Ja wprowadziłem 6 posiłków za dnia i nie podjadać nocą ;) i pomogło ! sylwetka wygląda coraz lepiej ;)
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Jak dla mnie na odchudzanie najlepsze są przede wszystkim ćwiczenia i zdrowe odżywianie
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Post autor: agahem »

Zapraszam na oficjalną stronę Poradnika Żywieniowego - znajdziecie na nim porady, ciekawostki, motywacje i zdrowe przepisy - https://poradnikzywieniowy.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Liposukcja? Po co ! Przecież można schudnąć bez problemu. I w zasadzie nie wymaga to ani głodzenia sie ani żadnych restrykcyjnych diet.Jestem zdania, że wiele zależy od naszej silnej woli ale przecież nic nie jest niemożliwe. Po prostu większość z nas ma kilka nadprogramowych kilogramów z powodu nieodpowiedniego odżywiania się. Jemy za wiele fast foodów oraz słodyczy.A tak naprawdę to warto jest po prostu zerknąć sobie do sklepów ze zdrową żywnością. Na przykład:
http://www.smakiziemi.eu/
Macie pewnie wiele z nich w swoim mieście ( chociaż przez internet jest dużo taniej...). Dzięki temu jecie jedzenie mniej kaloryczne oraz ze sprawdzonych bio upraw.
emkaa2
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2015-03-19, 07:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: emkaa2 »

Rozbudowa tkanki mięśniowej. Pamiętaj, że to ile masz tkanki tłuszczowej w dużej mierze zależy od tego ile masz tkanki mięśniowej. Mężczyźni zazwyczaj tkanki mięśniowej mają więcej dlatego chudną szybciej niż kobiety. Zdrowa utrata tkanki tłuszczowej polega na zamienianie jej w mięśniową dzięki regularnym ćwiczeniom. Oczywiście nie musisz doprowadzić się do takiego stanu żeby wyglądać jak kulturysta.
carpe diem
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Emkaa2 ma dużo racji. Sama działam w ten sposób, do tego zdrowo się odżywiam i kilogramy uciekają.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Może poczytajcie jeszcze na temat tego dlaczego warto pić wodę. W przypadku odchudzania jest to jeden z najważniejszych elementów od którego sporo zależy.
ODPOWIEDZ