pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Usta

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Usta

Post autor: Heroine. »

Byłam pewna, że taki temat istnieje, ale szukałam i nie ma...
Więc.
Drogie Panie, jesteście zadowolone z waszych ust? Z ich kształtu, rozmiaru?
Używacie jakiś specjalnych szminek, pomadek, aby je np. uwydatnić? A może uważacie, że są za duże?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Usta są moim kompleksem, ogromnym wręcz. Są takie malutkie i niewidoczne... I na dodatek, jakby tego było mało, mają dziwny kształt. Ani trochę mi się nie podobają, u kobiet 'podobają' mi się średniej wielkości, pełne, ale z umiarem, bo duże już nie. Natomiast u mężczyzn lubię takie wyraźnie zarysowane, achh :roll:

Chciałabym w przyszłości powiększyć moje i może mi się to uda, mam nadzieję. Przeważnie używam błyszczyki lub pomadki do ust. Czasem jest to błyszczyk powiększający usta, ale raczej rzadko go używam. Mam talent do gubienia błyszczyków, jeden miałam taki fajny, zdążyłam nałożyć go na usta raz i zgubiłam... Szminki rzadko używam, jeżeli już, to jasne, pastelowe kolory.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Lubię swoje usta. Są raczej pełne, jak to niektórzy mówią "wprost do całowania" ;]
Tylko jedno mnie wprost doprowadza do szału: tak szybko i mocno pierzchną. Muszę praktycznie cały czas mieć przy sobie pomadkę.
Od jakiegoś czasu chcę zainwestować w błyszczyk, ale jakoś zawsze mi wypada z głowy ;p
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Jestem zadowolona ze swoich ust, są drobne ,lecz kształtne i proporcjonalne.Niezmiennie od kilku lat używam pomadki ochronnej bebe. Czasem gdy chcę je podkreślić używam błyszczyka bądź też szminki.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Bardzo lubię swoje usta ;]
Są takie średnio duże, pełne, mają ładny kształt.
Bardzo często używam jakiegoś błyszczyka, muszę mieć go zawsze przy sobie ;D
Pomadek też czasami używam. Najczęściej z Nivea. Truskawkowa <3
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

JA za swoimi za bardzo nie przepadam Są małe i takie dziwne Chciałabym żeby były bardziej uwypuklone czy jakkolwiek inaczej by to nazwać.
Kiedyś ciągle używałam błyszczyków albo szminki Teraz używam tylko krem.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ujdą... xD
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nie są złe, są takie pełnie, aczkolwiek wolałabym, żeby nie były takie szerokie.
Ale muszę o nie dbać szczególnie, bo mają skłonność do pękania i używam specjalnej maści robionej przez moją ciocię farmaceutkę :)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Mam proporcjonalne, dość pełne, dobry kształt i
niepokorna pisze:niektórzy mówią "wprost do całowania"
również ;p Lubię je tym bardziej, że nie wymagają aby zbyt dużej pielęgnacji w ziemie jak w latem czasem nałożę ochronny błyszczyk.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Moje są może niespecjalnie pełne, ale w miarę szerokie. Często je przygryzam żeby nie było tego widac.

Podobnie jak u M., moje również nie wymagają jakiejś specjalnej pielęgnacji.

Dodam jeszcze, że są nietypowej barwy, bo ciemnego i wyraźnego różu. Więc rzadko nakładam jakiekolwiek błyszczyki bo wyglądam wtedy jakbym użyła naprawdę rażącej szminki.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

W ogóle nie umiem się malować.

Nie przeszkadzają mi moje usta.
Uważam, że są..ładne?
Awatar użytkownika
Doma
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2010-03-28, 14:54

Post autor: Doma »

Bardzo lubię swoje usta. Są pełne i mają ładny kształt. Nie wymagają jakiejś specjalnej pielęgnacji, z wyjątkiem zimy kiedy są ciągle spierzchnięte.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Lubię swoje usta. Zimą staram się je chronić przez zimnem.
Od święta użyje błyszczyku.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

a ja swoich nie lubię. mogłyby być ciut większe. wcześniej używałam błyszczyków, teraz tylko pomadki ochronne. :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Paranormalna pisze:Dodam jeszcze, że są nietypowej barwy, bo ciemnego i wyraźnego różu. Więc rzadko nakładam jakiekolwiek błyszczyki bo wyglądam wtedy jakbym użyła naprawdę rażącej szminki.
Ja również tak mam i nudzi mi się jedna barwa, więc matowię je zawsze korektorem i dopiero nakładam błyszczyk, efekt jest świetny.
ODPOWIEDZ