pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wspomnienia

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Wspomnienia

Post autor: kashmira »

Przywiązujecie się do wspomnień? Traktujecie je jako coś, co Was ukształtowało? Coś, co było wam potrzebne? Jesteście sentymentalni? Może palicie za sobą mosty i liczy się to co jest tu i teraz?
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

To co było kiedyś dużo dla mnie znaczy, bo wiele mnie nauczyło.
Oczywiście żyję dniem dzisiejszym, ale tak by nie zapominać o wczorajszym.
Betheley
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2009-01-25, 03:01

Post autor: Betheley »

Ja dzięki wspomnieniom mogę żyć. Wspominam bliskie mi osoby które umarły. Co mi powiedziały, i korzystam ich rad w życiu. A najbardziej to wspominam moją matkę. Zresztą chyba tak powinno być...
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

nie zawsze warto żyć wspomnieniami. są sytuacje kiedy lepiej zapomnieć. jednak wspomnienia to coś istotnego. ;) coś jak dzieciństwo, pierwsza miłość, etc. o tym powinno sie pamiętać ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Staram się nie przywiązywać dużej wagi do wspomnień. Moim zdaniem wspomnienia bardzo szybko mogą nas zniszczyć.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Moim zdaniem nie można zapominać o przeszłości, jakakolwiek by ona nie była. Nasze życie i charakter kształtują zarówno te dobre jak i złe chwile, a wspomnienia to zawsze jakaś forma nauki i analizy swojego życia. Lubię czasami cofnąć się w myślach kilka lat wstecz.
Awatar użytkownika
Marta
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-03-06, 10:26

Post autor: Marta »

Bardzo często wracam do tego co było kiedyś. Wspomnienia są bardzo ważne. Możliwe że gdyby nie jedno wydarzenie nie byłabym tą osobą którą jestem teraz, możliwe że w ogóle bym nie była. Warto wracać pamięcią wstecz, bo czasami to podtrzymuje na duchu, wyciąga z doła.
agusia16
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2009-03-16, 17:26
Lokalizacja: z domu;D

Post autor: agusia16 »

Usłyszałam kiedyś zdanie które od tamtej pory jest dla mnie ważne. Brzmi : PAMIĘĆ O PRZESZŁOŚCI TO ZAANGAŻOWANIE W PRZYSZŁOŚĆ. Przeszłość dużó mnie nauczyła więc nie moge o niej zapomnieć.
Awatar użytkownika
LadyNicole
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-07, 16:26
Lokalizacja: Z nikąd

Post autor: LadyNicole »

Nie zapominam o tym co było, bo to wszystko ma swoje dobre i złe strony i zawsze o tym pamiętam, ale raczej żyje tym co jest teraz i tym co przede mną, wykorzystując to co już za mną ;)
jacek321.34
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2009-02-15, 13:28

Post autor: jacek321.34 »

Wspomnienia są fajne.Dobrze jest wspominać tylko dobre chwile.
Awatar użytkownika
.NieosiągalnA.
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-04-23, 20:30
Lokalizacja: daleko dalekoo...

Post autor: .NieosiągalnA. »

Osobiście wole nie żyć wspomnieniami..nie są dla mnie zbyt miłe.Staram sie żyć tym co będzie z nadzieją,że będzie dobrze, ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Wspominać powinniśmy tylko i wyłącznie wtedy kiedy już w 100% uda nam się zamknąć przeszłość i pogodzić z tym, że coś kiedyś było, a teraz już tego nie ma.
W innym przypadki wspomnienia mogą przysporzyć nam wielu kłopotów.
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

Nie przywiązuje zbytnio wagi do wspomnień, ale niedawno spotkało mnie dużo złego ze strony Pana M. trafiło to we mnie i zapamiętam to bardzo długo, nienawidzę wracać do pewnych miejsc, poruszać niektórych tematów, ponież wraca do mnie to wszystko i jest ze mną źle.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jestem osoba bardzo sentymentalną, nigdy nie zapominam o ważnych dla mnie wydarzeniach z przeszłości. I widzę tego zarówno plusy jak i minusy. Ze wspomnieniami wiąże się, dla mnie rozpamiętywanie złych chwil. Bo czas nie leczy ran, on Nas jedynie przyzwyczaja do bólu...I to wszystko co się kiedyś wydarzyło ma ogromny wpływ na moją osobowość, na to kim teraz jestem.
Czasami zazdroszczę ludziom, którzy potrafią żyć chwilą, nie martwić się tym co było i tym co będzie.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

trzeba sie - przyznać jestem sentymentalana..
nie wyrzucam rzeczy z którymi mam pewne wspomnienia, wszystko trzymam zamkniete w pudle.. i jak nabierze mnie ochota to wyciągam i wspominam.
Nie mówiąc juz o osobach..

Wracam do wspomnień, ale nie wychodzi mi to na dobre..
za bardzo żyje przeszłością niż teraźniejszością.. rozpamietuje co by było gdyby..
ODPOWIEDZ