pompy abs, abs pump

wiercenie studni

kłótnie z nauczycielami

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

marionetkowa pisze:Zua., za wysoko sie cenisz.
Byc może, byc może.
Ale trochę zdążyłam się nauczyc o psychice człowieka i wiem, że takiej sytuacji nie da się nie przemyślec.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Zua., Wiec powinnas rowniez wiedziec,ze czasami warto odpuscic.

Ale to juz kwestia do dyskusji w innym temacie.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

w gimnazjum cały czas kłóciłam się z facetem od angielskiego, niby Polak, a nie mówił jak Polak, np. "byłem robiący" zamiast "robiłem"... pamiętam naszą "zażartą dyskusję" na temat, czym różni się dialekt od gwary. używał słów których nie rozumie, spytałam się jak jest między nimi różnica, a ten od razu z twarzą do mnie...

w liceum staram się nie kłócić, ale jest taka jedna nauczycielka (moja wychowawczyni), która denerwuje mnie samym swoim wyglądem. ostatnio się mnie spytała, czy ja mam taki głos czy może wiecznie jestem na nią zła bo, cytuję "strach się bać" :? rzygać mi się chciało (oczywiście prawidłowa była odpowiedź numer 2)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Kłócę się w ważnej sprawie i wiele razy udawało mi się wygrać. Jednak czasem jest tak, że nauczyciel jest równie uparty i wtedy odpuszczam, bo tylko sobie szkodzę.

Chociaż moje kłotnie zazwyczaj są pełne żartow, śmiechów i marudzenia, jacy to są niedobrzy dla biednej uczennicy : D
ODPOWIEDZ