pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nudne lekcje

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Nudne lekcje

Post autor: maadzia13 »

Co robicie na nudnych lekcjach? Piszecie liściki, odrabiacie inne lekcje, piszecie sms'y, zaczepiacie innych, gracie w kółko i krzyżyk, odliczacie minuty do dzwonka, a może rozwijacie zdolności plastyczne? Wiele jest zajęć na nudnych lekcjach :P Jak to jest w Waszym przypadku? Co robicie, by szybciej zadzwonił dzwonek na przerwę?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Łoo :D U mnie nie ma nigdy nudnej :D Prawie rok siedziałam na EraGG i sobie gadałam z Przyjacielem przez całe lekcje z przerwami na jakieś pytanie,bo na sprawdzianach tez pisałam :D A,że On skończył już szkołę,to miałam z kim pisać :mrgreen: Wszyscy się zawsze dziwili jak potrafiłam się kryć z telefonem ;P Bo u mnie jest zakaz :roll: Aż do pewnego czasu.. Jeden z nauczycieli zorientował się,że tak piszę i piszę i telefon mi wziął :D Ale poszłam grzecznie do pani dyrektor i odebrałam bez ingerowania mamuśki ;P Teraz już tak się zraziłam,ze piszę tylko smsy :mrgreen:
Tu mogę dużo rzeczy wymieniać :D Uwielbiam malować się,gdy tak nauczyciel patrzy :mrgreen: :mrgreen: No i najróżniejsze liściki,gadanie z koleżankami i takie zwykłe zajęcia,ale nigdy lekcjami :D
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Przeważnie maluję, albo...czytam podręcznik. W każdym debilnym podręczniku z debilnego przedmiotu znajdzie się coś ciekawego do przeczytania, serio :D
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja natomiast słucham sobie muzyki pod ławką albo śpię :D
Awatar użytkownika
turan404
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-01-10, 12:28

Post autor: turan404 »

Wyjmuję z pleca książkę i czytam, czytam, czytam i nagle orientuję się, że od pięciu minut nauczyciel coś do mnie mówi :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Najczęściej rozwijam swój talent plastyczny (ale to na wszystkich lekcjach, nawet jak nudne nie są). Oprócz tego kiedyś rozwiązywałam krzyżówki, grałam w sudoku, czytałam książki, bawiłam się włosami, wpatrywałam się w nauczyciela. A no i często uczę się na nudnych lekcjach:)
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Gdy nudzę się na lekcjach (szczególnie na historii i polskim) to rysuje na ławce/butach/w zeszycie itd xD albo piszemy liściki z dziewczynami ;p
Sensually
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2009-01-26, 18:06

Post autor: Sensually »

Ja mam do każdej lekcji przypasowane zajęcie.. np.
polski -> rysuje, albo oglądam obrazki w podręczniku, ale głównie gadam z kumplami siedzacymi za mną (oni mają za to bardzo artystyczne zajęcie - obcinają mi rozdwojone włosy jak im sie przypomni że mają nożyczki w piórniku)
historia, rela, chemia -> rysowanko :mrgreen:
gera -> piłka z papieru i ci "mniej porządni" kulają po podłodze
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Myślę sobie o życiu, a także odpływam do krainy marzeń, ale jakoś rzadko są nudne lekcje, bo jakoś wszystko mnie interesuje, pasjonuje, wciąga :)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

A ja na nudnych lekcjach uzupełniam jakieś braki w zeszytach, bądź rysuję :) Kiedy nie mam ochoty to leżę i czekam z niecierpliwością na dzwonek :)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

maadzia13 pisze:A ja na nudnych lekcjach uzupełniam jakieś braki w zeszytach, bądź rysuję :) Kiedy nie mam ochoty to leżę i czekam z niecierpliwością na dzwonek
Tak czytam i się zastanawiam - Wasi nauczyciele pozwalają na to?
U mnie to jest tak, że trzeba być aniołkiem, a gdybyś wyjęła inne ćwiczenia to zaraz by u Pani wylądowały, a Ty z kolei u wychowawcy z uwagą w zeszycie..
Ale prawda taka, że strasznie nas tępią :/
Mnie właśnie nic nie pozostaje jak siedzenie po cichu i udawanie, że niby słucham tych "ciekawostek" ..
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Na niektórych przedmiotach nauczyciel jest tak zafascynowany tym co mówi, że nie zwraca uwagi na to co my robimy, byle by było cicho :) Nawet jeżeli nauczyciel nie pozwala na takie coś, to trzeba robić to na tyle dyskretnie, by nie zwracać na siebie uwagi i nie wzbudzać podejrzeń ;) Z resztą z reguły w szkołach średnich jest tak, że to uczniowi powinno zależeć na tym by wynieść coś z lekcji. Nie ma tutaj takiego upominania i proszenia o ciszę jak w podstawówce czy gimnazjum. Jak coś nie pasuje, to wypad za drzwi i tyle. Więc lepiej siedzieć cicho i stwarzać pozory. A to czy słuchasz czy nie, nauczyciela to guzik obchodzi. Nauczyciel maturę ma za sobą, więc to my mamy problem i do nas należy wybór, czy słuchamy czy nie...
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

U mnie, w gimnazjum tez juz sie tak zaczyna - na biologii sami musimy robic notatki, a na muzyce to czasem tak sie rozgada, rozgada, fascynuje sie tym co mowi a na koniec wykladu jej patrzy, kto sluchal.. glownie to nikt, to jej mina blednie, bo mowi to z usmiechem, a jak zobaczy ile miala sluchaczy - od razu jej znika..
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nudnych lekcji nie mam :roll: ale są takie na których abstrakcją jest coś wynieść. Przeważnie bawię się telefonem, rozwijam swoje zdolności plastyczne. Ale najczęściej z kumpelą, przed lekcją kupujemy jedzenie i jemy, oczywiście nie zawsze, bo...
maadzia13 pisze:Nauczyciel maturę ma za sobą, więc to my mamy problem i do nas należy wybór, czy słuchamy czy nie...
Tak samo słyszymy, w naszym interesie jest zainteresowanie się nauką, a tym bardziej, że w kwietniu kończę szkołę.
Awatar użytkownika
Amiyo
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-02-06, 23:35

Post autor: Amiyo »

maadzia13 pisze:Piszecie liściki
tak, ale nie na wszystkich lekcjach sie da. Never ever na historii :|Babka przyłapała mnie na 'korespondencji' na tematy typu:' Macanie koleżanki z ławki', 'Doda, Doda, zrób mi loda'. A potem tekst którego w życiu nie zapomnę xD:
-Po kim jak po kim, ale po tobie Kasia sie tego nie spodziewałam. Myślałam, że jesteś mądrzejszą dziewczynką'.
A ja leże i kwicze.
maadzia13 pisze:odrabiacie inne lekcje
albo ucze sie na sprawdziany.
maadzia13 pisze:gracie w kółko i krzyżyk
w 'Państwa Miasta' oraz wymyślam rebusy i krzyżówki dla koleżanek ;P
maadzia13 pisze:rozwijacie zdolności plastyczne
no jaaasne, rysowanie karykatur nauczycieli to jedno z moich hobby.
A po za tym ostatnio pisze wierszyki ;D Głównie o osobach z klasy.
ODPOWIEDZ