pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem z dziewczyną. Pociąg do facetów.

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
indubitably
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-02-24, 16:11

Problem z dziewczyną. Pociąg do facetów.

Post autor: indubitably »

Witam, piszę tutaj ponieważ mam pewien problem.
Jestem z dziewczyną ponad 2 lata. Na początku wydawało mi się, że ją kocham, jednak chyba tak nie było, po prostu czułem takie 'przywiązanie'.
Niestety od dłuższego czasu czuję pociąg do facetów, kilka razy spotykałem się z kimś. Pierwszy raz zdarzyło się to zanim jeszcze ją poznałem. W ciągu naszego związku też się zdarzało, dwa razy nawet zakończyło się seksem.
Z dziewczyną jestem szczęśliwy, tak mi się wydaje. Ale nie mogę pozbyć się tego pociągu do facetów. Nie wiem czy w ogóle da się tego jakoś pozbyć.
Myślałem aby zakończyć ten związek, jednak boję się, że będę tego żałował. Poza tym dziewczyna ma problemy psychiczne, więc to może nie być takie łatwe. Kilka razy mówiła mi jak jej życie wyglądałoby beze mnie.
Od kilku miesięcy jestem w kropce. Najgorsze jest to, że od jakiegoś czasu widać, że coś jest nie tak.
Nie wiem co mam zrobić tak żeby było dobrze.
Poradźcie coś..
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

indubitably pisze:Na początku wydawało mi się, że ją kocham, jednak chyba tak nie było, po prostu czułem takie 'przywiązanie'.
bycie ze sobą z przyzwyczajenia to nie miłość. Jeżeli sam czujesz, że między wami nie ma tego uczucia to okłamujesz zarówno siebie jak i ją.
indubitably pisze:Niestety od dłuższego czasu czuję pociąg do facetów, kilka razy spotykałem się z kimś. Pierwszy raz zdarzyło się to zanim jeszcze ją poznałem. W ciągu naszego związku też się zdarzało, dwa razy nawet zakończyło się seksem.
czyli ją zdradziłeś z facetem? dobrze zrozumiałam? I pewnie ona o tym wszystkim nie ma zielonego pojęcia? Myślę, że jakby wiedziała Twój problem sam by się rozwiązał. Po prostu by z Tobą zerwała. Co to za związek bez wierności, uczucia, zaangażowania? zresztą sam chyba nie jesteś pewny swojej orientacji. Myślę, że z poczucia przyzwoitości powinieneś zakończyć związek z Nią. Mimo, że do niej nic nie czujesz to należy jej się szacunek. Potrzebujesz czasu żebyś mógł sam poznać do końca siebie.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Witaj.

Mam takie pytanko,ile masz lat?
Faceci w pewnym wieku nie wiem 14-17 lat odczuwaja pociag do facetow tak juz jest.
Widze to po moich kumplach,duzo tez o tym czytalam.
indubitably pisze:Myślałem aby zakończyć ten związek, jednak boję się, że będę tego żałował. Poza tym dziewczyna ma problemy psychiczne, więc to może nie być takie łatwe. Kilka razy mówiła mi jak jej życie wyglądałoby beze mnie.
a nie pomyslales ,ze to ty masz byc szczesliwy w zwiazku? I tak naprawde liczy sie to co ty czujesz...nie badz z kims na sile bo im dluzej to ciagniesz tym rozstanie bedzie trudniejsze tym bardziej dla niej.
Jezeli zdradzales swoja laske bez wzgledu na to z kim ,czy to byl facet czy kobieta to jednak zdrada i cos tu jest nie w porzadku.
Oszukujesz ja i jestes wobec niej nie w porzadku wiec chyba warto usiasc przy dobrej herbacie i porzadnie z nia pogadac.
indubitably pisze:Od kilku miesięcy jestem w kropce.
ciagniesz to juz pare miesiecy? No to szybko zabrales sie do rozwiazania problemu.
Najwyrazniej pociagaja cie faceci i tyle. Nie mowie ,ze jestes gejem i sie przed tym bronisz albo jestes bi,nie mam pojecia. To ty musisz do tego dojsc.
Najwazniejsze teraz abys pogadal ze swoja laska,powiedz co robiles i zreszta c orobisz nadal bo jak mozna byc z osoba i ja zdradzac.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

marionetkowa pisze:Najwyrazniej pociagaja cie faceci i tyle. Nie mowie ,ze jestes gejem i sie przed tym bronisz albo jestes bi,nie mam pojecia. To ty musisz do tego dojsc.
Najwazniejsze teraz abys pogadal ze swoja laska,powiedz co robiles i zreszta c orobisz nadal bo jak mozna byc z osoba i ja zdradzac.
Dobrze wiesz, ze nie kazdy jest szczery do takowych wyznan.
Choc popieram-to najlepsze rozwiazanie.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Screw, oczywiscie,ze wiem ale jak mus to mus.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Powiem inaczej
Jezeli byles w stanie leciec na boki zdradzajac swoja laske, to fajna 'kara' bedzie swiecenie oczami przed nia.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Data tematu mówi sama za siebie i nie sądzę, aby autor tutaj jeszcze zajrzał.
Zablokowany