pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zdrada

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Rock
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2009-08-07, 14:44

Post autor: Rock »

Nie wybaczyłabym nigdy zdrady. Dlaczego?Poprostu mam swoje zasady i nieumiałabym zaufać już tej osobie.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Nie rozumiem nawet jak można wybaczyć takie coś.
Skoro zdradził raz, drugi raz też się nie pohamuje.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Bells pisze:Nie rozumiem nawet jak można wybaczyć takie coś.
Skoro zdradził raz, drugi raz też się nie pohamuje.
Można. A przynajmniej ja mogłam. Zrobiłam mu m e g a awanturę, to fakt. Może jestem głupia i naiwna, ale, widząc jego staranie, wybaczyłam. Wydzwaniał do mnie całymi dniami, pisał na gadu, usiłował skontaktować się ze mną na wszelkie możliwe sposoby, doszło do tego, że pisali do mnie jego znajomi, żebym dała mu jeszcze jedną szansę. No to zrobiłam jeszcze jedną awanturę, że nasyła na mnie kumpli. Tknęło mnie, kiedy powiedział, że nie nasłał. No bo, cholera, jeżeli jego kumple widzą jak mu zależy, to nie ściemnia. I wybaczyłam. Od tamtej pory mnie nie zdradził, nie wiem, może bał się awantur.

Może nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że sama kiedyś zdradziłam kogoś, na kim mi zależało. Chwila zapomnienia i przekreślony związek. Może zasłużyłam. Na pewno zasłużyłam. Ale nigdy nie zapomnę uczucia, które mi towarzyszyło. Obezwładniającego poczucia, że przecież się przyznałam, że gdyby tylko mi wybaczył, że dostałam nauczkę, że już nigdy. Bo wiedziałam, że gdyby tylko mi wybaczył, nie spojrzałabym na innego. Za bardzo zabolała mnie jego strata, żeby drugi raz ryzykować to samo.
Można wybaczyć zdradę. Pozostaje kwestia zaufania. U mnie zostało mocno nadszarpnięte, zostało tylko kilka nitek, ale dało się to naprawić. U kogoś innego można popsuć wszystko.
Indywidualna kwestia każdego człowieka.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Nigdy nie zdradziłam żadnego ze swoich chłopaków. Nigdy też nie byłam zdradzona, wiec nie wiem, czy bym wybaczyła :|
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Nie zdradziłam. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że nigdy bym nie wybaczyła ale kto wie? Wszystko zależy od człowieka i sytuacji.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ciężko określić. Wybaczenie to trudna sztuka, nie wiem czy byłoby mnie na nie stać. Zależy od okoliczności i osoby, tak sądzę.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Wybaczyć pewnie tak. Ale zaufać ponownie? Z tym byłoby już ciężej
ODPOWIEDZ