pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zdrada

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Zdrada

Post autor: maadzia13 »

Czy jesteście w stanie wybaczyć zdradę?
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Zależy od różnych czynników i w ogóle od sytuacji, ale wydaje mi się, że nie. Ciężko by mi było, naprawdę, bo miałbym już podstawy do ciągłych podejrzeń, a to by mnie prędzej czy później wykończyło.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

maadzia13 pisze:Czy jesteście w stanie wybaczyć zdradę?
To zależy w jakich okolicznościach ta zdrada miałaby miejsce. Wybaczyć, wybaczę wszak to miłosierne, ale nie umiałabym już zaufać temu komuś drugi raz. A okłamywanie siebie, że wszystko jest dobrze jest dla mnie najgorsze w miłości czy przyjaźni.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

raczej chyba nie. Ciężko mi wybaczyć cokolwiek. Poza tym bywa że mam ciężki charakter i myśle logicznie. Więc sądzę że na 99% bym nie wybaczyła :)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Hmm... Ciężko mi sobie coś wyobrażać, ale jeśli sam mi to powie, przeprosi i będzie skruszony to wtedy będę w stanie wybaczyć, oczywiście pozostanie wielka rana...
Wątpię w ogóle, że takie coś będzie miało miejsce w moim życiu..
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Nie wybaczyłabym ponieważ jeżeli kochamy druga osobę to powinniśmy być jej wierni a nie ja zdradzać
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Nie. Zdecydowanie. Dla mnie podstawą związku jest zaufanie, a po zdradzie ono jest mocno naruszone.
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Zalezy od przypadku ;) wiadomo ze jesli osoba wybaczy zdrade to predzej czy pozniej ona rowniez odraguje w taki czy inny sposob ;) kiedys to sie odbije po prostu na zwiazku ;) wiadomo ze nie jest takim osobom latwo ;) ja mysle ze jak sie kocha kogos naprawde ;) to sie wybaczy ta zdrade ;)
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Nieosiagalna pisze:ja mysle ze jak sie kocha kogos naprawde ;) to sie wybaczy ta zdrade
jezeli sie kogos kocha tak naprawde to sie ta osobe nie zdradza... latwo pisac "wybaczylabym" jednak jakby sie znalazlo w takiej sytuacji to czesto jednak jest inaczej i mowimy "zegnaj" takie jest przynajmniej moje zdanie ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Jednak często też wybaczamy, choć wiemy, że wybaczyć nie powinniśmy.
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Tandetna pisze:Jednak często też wybaczamy, choć wiemy, że wybaczyć nie powinniśmy.

Dokladnie ;) serce nie sluga ;)
Awatar użytkownika
LadyNicole
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-07, 16:26
Lokalizacja: Z nikąd

Post autor: LadyNicole »

Kiedyś wybaczyłam i na dobre mi to nie wyszło... ale teraz wiem, że jeśli zrobił to raz i uszło mu to płazem... to zrobi to i drugi raz i nastepne... więc teraz już mówie temu kategorycznie NIE !!
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Trudno mi prorokować, skoro nigdy nie znalazłam się w takiej sytuacji i pewnie nigdy nie znajdę. Zdrada? Chyba chodzi tu głownie o zdradę w związku. Chłopakowi wybaczyłabym gdyby robił to nieświadomie pod wpływem alkoholu, ale musiałabym go naprawdę kochać. Nie wiem jak bym postąpiła, gdyby teraz chłopak powiedział mi, że mnie zdradził. Bo z jednej strony wara ode mnie, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie życia bez Niego...Ciężka decyzja, mam nadzieję, że nigdy nie stanę przed takim wyborem.
niewiadomojaka
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2009-06-25, 20:41

Post autor: niewiadomojaka »

Nawet jeśli udałoby mi się cos takiego wybaczyć ( w co wątpię) to jednak nigdy bym o tym nie zapomniała...wiec na jedno wychodzi- nie przeszłoby cos takiego :/
bezsilna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-06-24, 19:32

Post autor: bezsilna »

sadze ze ze zdrada nie potrafilabym zyc mysli podejrzenia doprowadzily by mnie do szalenstwa...przede wszystkim jezeli bylaby to zdrada fizyczna..seks..to bym sie juz swojego partnera brzydzila
ODPOWIEDZ