pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bal gimnazjalny

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Bal gimnazjalny

Post autor: selene »

Było/jest coś takiego w waszej szkole? Byliście/zamierzacie iść na taką imprezę? Jak wam podoba się pomysł wynajmowania sali i hucznego obchodzenia końca gimnazjum?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

u mnie jest, ale nie co roku, bywa często. Mam nadzieję, że w tym też będzie i z pewnością sie na niego wybiore;)
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Jak kończyłam gimnazjum był u mnie wyprawiany taki bal. Nie było poloneza tak jak w innych gimnazjach, koleżanki tak mi opowiadały.
selene pisze: Jak wam podoba się pomysł wynajmowania sali i hucznego obchodzenia końca gimnazjum?
Mi to jest obojętne. Bynajmniej dla mnie była to kolejna z nielicznych imprez gdzie mogłam pobawić się razem z całą klasą.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Był u mnie bal gimnazjalny. Nie wynajmowaliśmy sali, to było na hali sportowej. Pamiętam jak stroiliśmy właśnie halę i stołówkę. Temat balu to było coś w rodzaju jaskiniowców. Pamiętam jak robiliśmy ogromne kamienie z dużych kartek i wieszaliśmy rysunki Flinstonów:D Zabawa była świetna. Fajny Dj, za***ista muzyka, co do jedzenia to nie pamiętam, bo jadłam wtedy same winogrona i chyba trochę ciasta. Ogólnie to prawie cały czas tańczyłam. Ale nie pamiętam do której tam byliśmy... Bardzo fajnie wspominam ten czas. I polonez też był, nawet ładnie nam wyszedł. Chciałabym przeżyć to jeszcze raz:)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Była u nas impreza na zakonczenie gimnazjum Odprawiona była w sali gimnastycznej naszej szkoły. Było jedzonko, jakiś dj i ogólnie było fajnie ale jakiś specjalnych szczegółów nie pamiętam bo to było daaawno temu.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Ano, było i bardzo dobrze to wspominam. Polonez na początku nie wyszedł tak, jak sobie to wyobrażaliśmy, ale i tak lepiej niż być powinno po tak nielicznych próbach. Sala była wynajęta, kapela była, jedzenie było. A potem już tylko tańce.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

U nas w szkole co roku był. W tym roku z klasą zadecydowaliśmy, że lepsza będzie kilkudniowa wycieczka niż bal pod koniec gimnazjum.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Balu to u nas nie było jakoś dyskoteka owszem. Z byłą klasą postanowiliśmy urządzić ognisko, które zapamiętam na bardzo długo, tylko że na drugi dzień podczas zakończenia każdy ledwo co żył. ;]
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

A u nas 2 dni po balu była jeszcze dyskoteka dla całego gimnazjum:D
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

U mnie takiego czegoś nie było. Co prawda moja klasa myślała nad zorganizowaniem jakiejś imprezy, ale nie wypaliło.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Tak z ciekawości, ile płaciliście za takie bale/imprezy?
U nas po 55 zł. od osoby. W gruncie rzeczy jest to dość spory wydatek, jeśli dodać koszty jakiegoś ubrania itp. No bo wątpię, aby jeansy były mile widziane :roll: .
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Przeważnie bywały takie bale, ale teraz cisza, nic nikt nie mówi o tegorocznym balu.
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Łooooomatkoboska!
Na balu gimnazjalnym byłam... <myśli> 2,5 roku temu? Z tego co pamiętam płaciłam 20 zł, a bal odbył się w klubie. Po balu zamiast ze znajomą wrócić do domu to się szlajałyśmy do rana po mieście. xP
ODPOWIEDZ