pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Użytkownik Roku 2009

Nowe tematy tylko dla Administracji. Tutaj organizowane są konkursy.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Użytkownik Roku 2009

Post autor: kashmira »

Z racji, że nasze Forum już niedługo będzie obchodzić rocznice powstanie postanowiliśmy pośród wszystkich użytkowników ogłosić konkurs dla najlepszego (naszym zdaniem) usera Roku.
Zasady konkursu są podobne do Użytkownika miesiąca, tym że tutaj można głosować na każdego nie zależnie jaką posiada obecnie rangę, więc zastanówcie się dobrze komu taka ranga się należy. ;>
Mam nadzieję, że wszystko jasne? ;-)
Głosowanie trwa do 12.12.2009
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mój głoś na M., bo jest tu od początku istnienia forum i przykłada się do tego, co robi. Bardzo dobrze wykonuje pracę moderatora, a i do forum zawsze wtrąci coś wartościowego. No i nie ukrywam, że kierują mną też uczucia przyjaźni, którymi darzę powyższą Panią :P
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Ja głosuje na ta powyżej, lubie pieprz :p
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

ja również oddaję swój głos na Niki.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Głosuję na Niki. Widać, że dość dużo pracy włożyła w to forum i uważam, że ranga usera roku w pełni jej się należy.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Mój głos na Niki. Nie wydaje mi się konieczne uzasadnianie mojej decyzji.
Włożyła, fju, wciąż wkłada mnóstwo pracy w Nasze forum. Bez niej na pewno nie byłoby tu tyle tematów, użytkowników, takiego porządku ;)
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Mój głos również na Niki, podpisuję się pod Rose ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Zdecydowanie głosuję na Niki, przez cały rok okupuję Forum, włożyłam w nie mnóstwo pracy i czasu pomimo swoich problemów. Bez niej Forum nie miałoby swojego klimatu. Bez niej z całą pewnością nie byłoby mnie obecnie na Forum.
Niki pisze:No i nie ukrywam, że kierują mną też uczucia przyjaźni, którymi darzę powyższą Panią :P
.
No ja też tego nie ukrywam :roll:
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Moim zdaniem ta ranga należ się Niki, bo bez niej to forum nie byłoby takie same.
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Post autor: kafu777 »

Gdybym miał możliwość to oddałbym głos na wszystkich powyżej i tych poniżej - bez Was nie byłoby forum :) Trochę wahałem się z wyborem osoby na którą oddam głos, chciałbym wyróżnić kilka osób w tym miejscu, takich jak:

Nawiedzona - za to że jest z nami od prawie samego początku, często zagląda, mądrze pisze, jest przykładem dla innych.
M. - za to że jest z nami od początku, stara się w miarę możliwości rozruszać forum, utrzymuje porządek na forum.
Rose - jest aktywna na forum (jak i poza nim ^^), z tego co można zauważyć w SB kocha się w Roberciku :D - nie wnikam :P
psychiczna, Bells, ewcia9494, uniqex33, redi_gyal, yel., maadzia13, Mariette, SynSula, Duszyczka, Tandetna, selene, Inglorion, Frog-san.

Chciałbym podziękować wszystkim którzy zaglądają na forum, którzy dzielą się z nami swoimi problemami, refleksjami, przemyśleniami, oraz tym którzy kiedykolwiek zostawili tutaj swój ślad :)

Dobra koniec offtopu :roll:

Na mój głos przez cały rok zapracowała sobie osoba, która jest z nami od samego początku, która często podsyła pomysły odnośnie funkcjonowania forum i jego rozwoju, dba o ład i porządek na forum, często potrafi uspokoić nerwową atmosferę na forum, wytłumaczyć, pomaga użytkownikom począwszy od spraw technicznych po sprawy prywatne, osobiste, która po prostu na to zasługuje - Tą osobą jest oczywiście Niki.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

zdecydowanie Niki ;** ale wszystkie jesteście kochane;)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Oczywiście mój głos na Niki. Jest od początku istnienia Forum, zawsze wyciągnie pomocną dłoń, dba o porządek, świetnie sprawdza się w roli Jr Admina. Tchnęła życie w to Forum ;D Niki, zasługujesz na Użytkownika Roku w 100%, zdecydowanie !
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja oddaję na psychiczna i koniec kropka ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Myślę, że Konkurs można zakończyć.

Niki moje gratulację
z wynikiem 10 głosów zostałaś Użytkownikiem Roku 2009 W pełni to Ci się należy
:roll:

Poza tym tak naprawdę każdy z was zapracował na taką rangę, bez was nie byłoby Forum. Liczę, że za rok ogłosimy podobny konkurs w tym samym składzie. ;]
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

gratuluję;***!
Zablokowany