pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ewa Farna

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Ewa Farna

Post autor: selene »

Piosenka "Cicho" Farnej wygrała Sopot festiwal 2009 i została hitem lata.
Jak myślicie czy należała się jej ta nagroda?
Słyszeliście kiedyś jakieś piosenki tej wokalistki?
Jaki macie do niej stosunek?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zapomniałam o tej piosence, a jeszcze jakiś czas cały czas ją słuchałam. Jest świetna.
A co do samej wokalistki to posłuchałam kilka jej piosenek, ale jakoś nigdy nie zatrzymałam się przy żadnej dłużej.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Re: Ewa Farna

Post autor: psychiczna »

Mi jakoś nie leżą jej piosenki.
selene pisze:Piosenka "Cicho" Farnej wygrała Sopot festiwal 2009 i została hitem lata.
Hitem lata może i owszem, ale na lata - na pewno nie.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie trawię jej. "artystek" jej pokroju w dzisiejszych czasach sa setki jeśli nie tysiące. Jak dla mnie to jej muzyka jest strasznie pusta i płytka. Słysząc taka muzykę uświadamiam sobie jak bardzo kocham punkrock i inne gatunki muzyczne, których teksty i muzyka opowiadaja o prawdziwym życiu.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Był czas, że nawet i mi chwilowo spodobała się piosenka 'cicho', jednak musiałam długo się do niej przekonywać, a później już mi się przejadła. Inne piosenki tej 'artystki' nie leżą mi ani trochę.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

psychiczna pisze:Hitem lata może i owszem, ale na lata - na pewno nie.
Też tak uważam. Jej piosenki to takie... Hm, "pięciominutówki". Zrobią chwilowy szał, a za jakiś czas w ogóle nikt nie będzie o nich pamiętał.
Co do twórczości Farnej, jakiś rok temu podobało mi się kilka jej piosenek. Po tygodniu nie mogłam już na nie patrzeć i pozostała we mnie jakaś niechęć do tej wokalistki.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Dmuchawce, latawce, wiatr. Podoba mi się wersja Farnej. I to tylko dlatego, że wspaniale mi się kojarzy. A tak poza tym to Farna nigdy nie budziła we mnie żadnych większych emocji.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Dziewczyna ma przecudowny głos . Kawałek 'Tam gdzie Ty' , 'Cicho' oraz cover ' Latawce , Dmuchawce , Wiatr' to po prostu bombeczka.
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

NAwiedzonA pisze:Słysząc taka muzykę uświadamiam sobie jak bardzo kocham punkrock i inne gatunki muzyczne, których teksty i muzyka opowiadaja o prawdziwym życiu.
PODBIJAM NA 100%!

Nie słuchałam jej piosenek, a jako, że nie słucham radia i nie oglądam Vivy nie widziałam jej też w TV. xD
Awatar użytkownika
Hombre
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-08-13, 17:20
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Hombre »

nie lubie jej !
Awatar użytkownika
Anku
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-08-25, 22:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Anku »

Fakt ma dość fajny, dobry głos. Jednak nie słucham jej, tylko tyle co jak skacze po programach muzycznych, albo w radiu.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A mi sie jej piosenki podobają ale słucham większości tych po czesku :)
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

ostatnio usłyszałam ''poznasz mnie bo to ja '' i bardzo spodobała mi się ta piosenka ;P
chyba jedyna piosenka Ewy na którą zwróciłam uwagę ;P
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Podoba mi się jej głos, w sumie jak wygląd.
Spodobało mi się jej wykonanie "Black or white" w "Szansie na sukces" - http://w624.wrzuta.pl/audio/4KJGk99mRqD ... _na_sukces

Może i jej piosenki nie mają zbyt dużego przekazu, ale uwielbiam jej głos. "Cicho" po czesku jest jak dla mnie świetne.
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

laska, której teksty i muzykę piszą wszyscy dookoła...nie lubię takich "artystek".
ODPOWIEDZ