pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fotografia - tak ogólnie

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Fotografia - tak ogólnie

Post autor: selene »

Lubicie robić zdjęcia? Czym jest dla was fotografia? Hobby, bezmyślne pstrykanie fotek czy może jeszcze coś innego? Czy na imprezach rodzinnych robicie za 'głównego fotografa' i przywłaszczacie sobie tą pozycję?
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Bardzo lubię robić zdjęcia. Fotografia to dla mnie raczej hobby, na które i tak nie mam za dużo czasu. Ostatnio to praktycznie w ogóle nie mam czasu żeby zrobić przynajmniej trochę zdjęć. Nie sądzę żebym miała do tego jakiś talent, ale i tak lubię to robić. Czasem wychodzą mi całkiem fajne zdjęcia.

Imprezy rodzinne? Niet. Sylwia nie bywać na takich. A jak bywać to tylko przez pół godziny, potem się zmyć.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Fotografia to moja największa pasja. Niektórzy w szkole mówią, że minęłam się ze swoim powołaniem, ale ja tak nie sądzę. Talentu do robienia zdjęć to ja nie mam, raz na jakiś czas wyjdzie mi coś czym mogę się pochwalić. Kocham uwieczniać zachody słońca i równie bardzo lubię robić zdjęcia makro. Fotografią tak na serio planuję się zająć na starość kiedy to już nie będę miała nic innego do roboty.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Fotografia jest bardzo interesująca.Ciekawsze jest poznawanie blizej i znacznie bliżej fotografi niż pstrykanie bezmyślnych fotek.Kiedyś zdarzało mi się ,że pstrykałam żeby o tak se wyszły nagle dobre zdjęcia,ale najlepsze wychodzą jak ty się na jakimś punkcie sfotografowania bardzo skupiasz.Ja do pstrykań bardzo się przykładam.Fotografia dla mnie jest hobbym i calutkim zajęciem na życie i za 8 miesięcy mam z fotografii egzamin.Robię ciągle znajomym,przyjaciołom,rodzinie zdjęcia ,krajobrazowe i wciąż mi ich mało.I nawiedzona napewno żeś do innej dziedziny stworzona;D. ;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Re: Fotografia - tak ogólnie

Post autor: psychiczna »

Ciekawy sposób na zabicie czasu.
selene pisze: Czy na imprezach rodzinnych robicie za 'głównego fotografa' i przywłaszczacie sobie tą pozycję?
Często robię za fotografa na rodzinnych imprezach. Nikt inni się do tego nie garnie ... jakoś tak samo wyszło (;
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Fioletowa:*Fotografk pisze:I nawiedzona napewno żeś do innej dziedziny stworzona;D. ;)
Do jakiej? xD

Ja całe szczęście rodzinnych imprez nie obsługuję, ale zdarzają się wyjątki.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

nie wiem do jakiej sama to już wiesz najlepiej ;D
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Bardzo lubię.
Używam lustrzanek analogowych,najczęściej zenita.
Lubię mozolne wywoływanie zdjęć,zapach chemikalii, ustawienia ,dla większości,enigmatycznego aparatu.Choć zwykle robię zdjęcia tylko dla siebie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Chciałambym ro bić zdjęcie;) ale niestety ogranicza mnie robienie ich zwykłą cyfrówką;/
marzy mi się lustrzanka;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

uniqex33, zwykłą cyfrówka też wychodzą ładne zdjęcia ;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

NAwiedzonA pisze:uniqex33, zwykłą cyfrówka też wychodzą ładne zdjęcia ;)
no tak, ale lustrzanką ładniejsze;p
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

No fakt. Maja większą głębie, ale jeśli chcesz robić dobre zdjęcie lustranka to najpierw poćwicz na cyfrówce.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Cwiczę, czasem, xd
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Cyfrówki i lustrzanki są do kitu,przynajmniej ze strony jakościowej.
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

NAwiedzonA pisze:uniqex33, zwykłą cyfrówka też wychodzą ładne zdjęcia ;)
Dokładnie, a by oddać jeszcze leprzy efekt można użyć photoshopa. Oczywiście jeśli ktoś się nim umie obsługiwać i korzystać z wszelakich filtrów. xP

Czasami cykam fotki for fan. Zazwyczaj kasuje po czasie, bo i tak nie mam co z nimi robić. ;p

Mam dużo okazji, bo moi rodzicie uwielbiają wycieczki. -.-'
ODPOWIEDZ