pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przerwy

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Przerwy

Post autor: selene »

Jak spędzacie szkolne przerwy? Jest to dla was bardziej chwila relaksu czy moment na odrobienie zadania domowego i przygotowanie się do lekcji ;) ?
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Różnie to u mnie bywa. Jeżeli to jest dość krótka przerwa to siadam gdzieś z koleżankami i gadamy. Jeżeli dłuższa, to chodzimy po całej szkole, zaglądamy wszędzie, do wszystkich znajomych. Czasem idziemy na halę. Często zdarza się też, że odrabiam na przerwach prace domowe, bo w domu mi się nie chciało tego zrobić. Bywa również, że się uczę, ale to rzadkość. Najczęściej to jak zwykle coś odwalam i wszyscy się ze mnie śmieją:D
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zazwyczaj spędzam ten czas na świrowaniu i rozmowach ze znajomymi. Zdarza się odrabiać zadania domowe, ale to rzadkość.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie ma przerwy na której zachowywałabym się normalnie. Czasem zdarza się wyskoczyć do piekarni po bułkę, albo zadanie zrobić.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Chodzę po wszystkich znajomych i zabieram im jedzenie - to na krótszych przerwach.
Na dłuższych łapię za odzienie kolegę z ławki, prowadzę do automatu, kupujemy sobie po kawce, a potem siedzimy na korytarzu jak w prawdziwej kawiarni i rozmawiamy na tematy wszelkie.
A po kawce, standardowo, papieros za szkołą.
Ot i wszystko.
Rzadko, bardzo rzadko odrabiam prace domowe - tym zajmuję się na nudnych lekcjach.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Żartuję, gadam z kolegami i koleżankami, chodzę do parku (jak jest cieplej), do sklepiku, do kibla, do automatu, przed sprawdzianami uczę się, słucham muzyki.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Bardzo często się uczę albo piszę sciagi. A jeszcze częściej wygłupiam się ze znajomymi, jakiś specjalnych wyczynów nie mam.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

najczęściej piszę prace domowe, co nie przeszkadza naszej grupie robić hałasu na pół szkoły;] na długiej przerwie przesiaduję u mojej Demi w sklepiku i podżeram znajomym jedzenie;p,
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

U mnie jak jest przerwa to praktycznie zawsze myk w drzwi frontowe i za GROSZEK na fajeczkę:) To taka u nas tradycja - zawsze pół szkoły za GROSZKIEM:D

A jak jest zimno to stoi się na korytarzach i się marzy o partnerach;]
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Zwykle cała przerwa schodzi mi na dojście do klasy. Dużo ludzi mamy w szkole, ruch jak w ulu, ciasno... dlatego 5minutowej przerwy na nic innego wykorzystać nie można ;> Kiedy jest dłuższa przerwa- zjadam coś. Na przerwie obiadowej (20min) zwykle ruszamy na miasto do sklepów :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

W liceum różnie to bywała. Teraz na krótkich przerwach nie ma czasu na nic, a na długich to gadamy i jemy ;d Czasami wskoczy się do biblioteki.
maadzia13 pisze:Na przerwie obiadowej (20min) zwykle ruszamy na miasto do sklepów
Też tak bywa ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Obecnie, gdy mam przerwy podczas zajęć idziemy na do sklepu. W technikum przeważnie przez przerwę czas schodził na dojście do sali, albo zrobieniu zadania, jeść się jadało na lekcjach :roll: Na początku z znajomymi szliśmy zapalić później odeszłam od tej praktyki.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Na przerwach to ja głównie jem i gadam. Szczególnie jem :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

A nikt nie czyta na przerwach? W mojej szkole są dwie "dwudziestominutówki" i chociaż jedną z nich spędzam na czytaniu. Jakoś nie przeszkadza mi ten hałas na korytarzu. A jeśli jest wybitnie głośny - sięgam po odtwarzacz i włączam sobie muzykę, która skutecznie zagłusza innych ;d. Poza tym powtarzam, ewentualnie odrabiam zadania, rozmawiam z kimś etc.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

selene pisze:A nikt nie czyta na przerwach?
W moim przypadku to raczej niemożliwe. Pewnie mogłabym się skupić pomimo tego hałasu, ale myślę, że znajomi nie daliby mi możliwości tak po prostu siąść i czytać sobie książki. Zaraz by było: "Sylwia, oj potem sobie poczytasz..." Nie daliby mi spokoju ;p Wolę jednak czytać w domu, a przerwy poświęcać na coś innego.
ODPOWIEDZ