pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Buenas tardes

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Awatar użytkownika
Dartan
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-11-04, 14:10
Lokalizacja: Inowrocław

Buenas tardes

Post autor: Dartan »

Witam i przepraszam za tak późne przywitanie. Zdobyłem się na odwagę, by napisać te "kilka" słów. Ciężko jest mi pisać o sobie... Zwłaszcza, gdy jestem na etapie poznania samego siebie. Obecnie pracuję nad tym, aby stworzyć jedną osobowość, jeden charakter, żeby innym osobom było łatwiej mnie poznać. No i w rzeczy samej dogadać się bez zbędnych kłótni. Zatem napiszę więc to, co jest już mi wiadome. Na imię mi Adrian. Mam 17 lat (23 kwietnia wyprawiam 18-stkę - nie zapomnijcie złożyć życzeń^^) i mieszkam w Inowrocławiu. Full, w brud zainteresowań. Głównie interesuję się zjawiskami paranormalnymi. Do niedawna współpracowałem z organizacją (już chyba nieistniejącą) - NPN (Na Progu Nieznanego). Na co dzień, jeśli mam więcej czasu wolnego - piszę poezje, refleksje, dramaty, powieści i wyznania. Wprawdzie przeczytałem (UWAGA) jedną książkę. Nosi ona tytuł "Życie po życiu", autora Raymond'a Moody'ego. Jednak jest coś takiego, co skłania mnie do zapisywania swoich myśli. Kiedyś w końcu mogą okazać się przydatne i nieocenione. Pamięć jest taka zawodna... Wracając do tematu. Próbuję rozwikłać przypadki ludzi chorych, gdyż pragnę zostać lekarzem. Nie wiem jeszcze o jakiej specjalizacji, wiem tylko jedno - czeka mnie min. 14 lat solidnej nauki. Jestem osobą, która nie chce nikomu wchodzić w drogę. Chętnie służę pomocą. Dodam jeszcze, że nie mam szczęścia w miłości, jak i zarówno w zawieraniu nowych kontaktów, o czym wcześniej wspomniałem. Wadą moją jest to, że nie umiem przyznać się do błędu. Jeżeli już coś zrobię, to się do tego nie przyznaję, tylko staram się to tak przekręcić, żeby wyszło na moją korzyść... A to się chyba tyczy mojej dotychczasowej, skomplikowanej osobowości. Mam nadzieję, że pisząc na forum, nikomu nie zaszkodzę.;) Pozdrawiam wszystkich użytkowników!
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Dartan, Witam Cię na Forum. Dobre powitanie ;> A do tej medycyny to faktycznie sporo nauki i pracy Cię czeka, kumpela studiuję właśnie medycynę, więc życzę wytrwałości ;]
A muzyka??
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

No, no, witaj! (:
Awatar użytkownika
Dartan
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-11-04, 14:10
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Dartan »

M. pisze:życzę wytrwałości ;]
Dziękuję bardzo;)
M. pisze:A muzyka??
Rodzaj muzyki opisałem w innym dziale. Lubię wiele zespołów. Z tych znanych to: Nightwish, Cradle of Filth, Sonata Arctica, Nickelback, Disturbed, itd.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Buenas tardes
Uczysz się hiszpańskiego ?

Cześć ;).
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Siemasz!

A te mniej znane zespoły?
Awatar użytkownika
Dartan
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-11-04, 14:10
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Dartan »

Hhehe, nie jestem w stanie wszystkiego pojąć. Języka hiszpańskiego uczyłem się kilka lat temu. Uwielbiam ten kraj, jego obyczaje, kulturę, kuchnię, tradycje... W kręgu moich zainteresowań, tych mniej znanych zespołów/wokalistów są dziesiątki, a nawet setki. Szczerze, to nie chce mi się ich wypisywać^^. Może kiedyś, przy okazji.
Awatar użytkownika
snuffman
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-09-30, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: snuffman »

Hej witaj
Lubisz zabawę?
Chętnie chodzisz na imprezy?

A może tabaczkę ciągniesz jakąś dobrą?
Awatar użytkownika
Consigne
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-01, 13:25

Post autor: Consigne »

Dartan pisze:Mam 17 lat (23 kwietnia wyprawiam 18-stkę - nie zapomnijcie złożyć życzeń^^)
Nie zapomnij wyprawić osiemnastki i nas na nią zaprosić, taaaak.

Masz pomysł na życie. Co z tym idzie na siebie. Dobrze, dobrze. No i no i.. Cześć ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Dartan pisze:Hhehe, nie jestem w stanie wszystkiego pojąć. Języka hiszpańskiego uczyłem się kilka lat temu. Uwielbiam ten kraj, jego obyczaje, kulturę, kuchnię, tradycje...
Próbowałam się go uczyć w wakacje, ale szło mi jakoś ciężko. Potem przyszedł rok szkolny i nauka hiszpańskiego odpłynęła w krainę 'planów przyszłościowych'. Lubię ten język. Ma coś w sobie.
Awatar użytkownika
Dartan
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-11-04, 14:10
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Dartan »

Znaczy się lubię zabawę, niemalże w każdej jej odmianie. Jestem zdania, że powinniśmy korzystać z życia póki możemy. Gdybym miał trochę wolnego czasu, to chętnie wybrałbym się na imprezę - najlepiej z dziewczyną.;) Sam to tak niezręcznie bym się czuł, ale mógłbym spróbować i tego. Poza tym nie palę i nic nie wciągam. Mam to już za sobą. Tak, to były te lata, w którym człowiek próbuje co popadnie.
Consigne pisze:Nie zapomnij wyprawić osiemnastki i nas na nią zaprosić, taaaak.
Oczywiście, Per Madam, o ile właśnie nie zapomnę.;p

Selene, podziwiam to, że chciało Ci się uczyć we wakacje. Niestety pogodzenie kilku rzeczy na raz bywa strasznie uciążliwe i czasem trzeba z czegoś zrezygnować.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ciekawe skąd ja Cię znam ;P

No i mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.
Awatar użytkownika
Dartan
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-11-04, 14:10
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Dartan »

Chyba z wyprawy do lasu.:P Oczywiście, że zostanę. Tak długo, jak to tylko możliwe, gdyż bardzo mi się tutaj podoba i nie myśl sobie... wiesz;D Chociaż to też jest jeden z powodów, dla którego się zarejestrowałem.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Witaj;)
Awatar użytkownika
Consigne
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-01, 13:25

Post autor: Consigne »

Jak się idzie na imprezę, to najlepiej wbijać na nią ze znajomymi, no albo rzeczywiście z partnerami, ale! Jeżeli się ich nie ma, to znajomi, w sumie.. samemu też dobrze, ja przynajmniej nie narzekam. Wy też tak na pewno macie.
O imprezie nie zapomnij. Może inaczej ja o tym nie zapomnę. Cechuję się wręcz doskonałą pamięcią do urodzinowych dat więc to dla mnie kein problem :P.

Edit. Wydaje mi się, że zbyt mocno działa na mnie Tiger, które spożywam już trzecią godzinę żeby nie usnąć przy czytaniu tematów o Inflantach i innych zupełnie niepotrzebnych historycznych rzeczy.. ble.

^^
ODPOWIEDZ