pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alkohol

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Zdarza się. Ostatnio na imprezie wypiłam trochę wina dla osmielenia. I konsekwencje były nie z tej ziemi, fajne. Nie przesadziłam. Tak ogólnie w towarzystwie staram się nie pić, w każdytm razie nie dużo bo nie chciałabym zrobić z siebie idiotki czy narobić głupot. Po za tym nie ciagnie mnie do alkoholu, potrafię się bawić bez niego.
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Lubię wypić od okazji albo i bez niej :D
Czasami się spotykam ze znajomymi i pijemy sobie,oczywiście nie przesadzamy,kręci nam się w głowach i mamy fajne bazy :P
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Nie pije od czasu gdy "narżnąłem" się jak świnia pół dnia zwracałem jak kot. Dlatego powiedziałem że na razie koniec z alkoholem
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Ja sobie obiecałam, że do 18 nie będę pić alkoholu, ale na 18-ce przyjaciółki wypiłam... :|
oskaaDnB
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-08-03, 15:08

Post autor: oskaaDnB »

Ja piję okazyjnie... okazja zawsze się znajdzie ;)
Dobre towarzystwo to podstawa. Ja mam za***stą ekipę dosłownie do wszystkiego ;) i można z nimi popić i pośmiać i poważnie pogadać, i poimprezować, a nawet posprzątać nastepnego dnia ;)

A co do alkoholu to ja raczej wszystkiego próbowałam.. nalewek, tanich win, tanich piw nie trawię :/ Jak już piję to z umiarem oczywiście ;D Dla każdego 'umiar znaczy co innego...
Ja na imprezach pijam 5-10 mocniejszych piw. Najwięcej wypiłam 0,5l wódki+ 2 mocne kasztelanki ;) I też był umiar zachowany ;)

Nigdy się tak nie upiłam tak, żeby się film urwał... zawsze wszystko kontrolowałam, nie miałam problemów z komunikacją i koordynacją ruchowo wzrokową ;))

Warto dodać że mam 14 lat ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

oskaaDnB pisze:Ja na imprezach pijam 5-10 mocniejszych piw. Najwięcej wypiłam 0,5l wódki+ 2 mocne kasztelanki
oskaaDnB pisze:Warto dodać że mam 14 lat

Że co proszę? Chwalisz się czy żalisz?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja na imprezach rzadko kiedy pije alkohol bo za bardzo nie mam na to czasu Lubię wyjść wieczorem na piwko ze znajomymi ale to max dwa piwka i do domu :)
oskaaDnB
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-08-03, 15:08

Post autor: oskaaDnB »

Niki, ja się tylko wypowiadam ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

oskaaDnB pisze:Niki, ja się tylko wypowiadam


Bardziej mi to wyglądało na 'oo, patrzcie jaka ja jestem już dorosła, mimo 14 lat, potrafię wypić aż tyle', ale okkeeeeej.


Później będziesz bardzo żalować tych 5-10 mocniejszych piw, jak powoli będziesz się "sypać". Zwłaszcza w tak młodym wieku. Zresztą, 5-10 mocniejszych piw? Po takiej dawce nie wstawałabym z podłogi, a Ty mówisz, że to jest umiar.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Ja też mam 14... Ale nigdy jeszcze tyle nie wypiłem. Moim zdaniem picie takiej ilości alkoholu w tym wieku jest głupie i niedojrzałe. Nie ma czym się chwalić...
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Zdarza mi się wypić, ale nigdy dla towarzystwa. Chcę to piję, ale w sierpniu nigdy.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Piję okazyjnie i z umiarem, ponieważ nie lubię jak film mi się urywa
Awatar użytkownika
Burning
-#
-#
Posty: 726
Rejestracja: 2009-08-17, 20:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: Burning »

Ja pije również okazyjnie piwo ,2 lub ostatecznie 3 .
Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba mieć umiar .
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

lubię napić się piwa w towarzystwie, jakiegoś drinka na imprezie bądź wina. kilka razy może zdarzyło się przesadzić, ale jeszcze nigdy film mi się nie urwał. myślę, że potrafię się pilnować i powiedzieć sobie "stop" w odpowiednim momencie
Awatar użytkownika
Boti_s
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-08-19, 10:08

Post autor: Boti_s »

Alkohol tylko okazyjnie ... nie pije nałogowo z dziewczyna się szampana napije winka z kolegami piwka od czasu do czasu ... jakiegoś drineczka ale nigdy nie tak żeby się zalać
ODPOWIEDZ