pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Śniadania

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Śniadania

Post autor: selene »

Czy przed szkołą jadacie śniadania? A może jecie je dopiero na przerwie? Jaki przysmak jest wam w stanie umilić dzień nauki ;p?

Ja jeść śniadania przed szkołą nauczyłam się dopiero w drugiej gimnazjum. Wcześniej to mnie odrzucało, bo zawsze byłam nieprzytomna i jedząc na wpół spałam. A potem to całe śniadanie trwa nie pięć minut, acz pół godziny O_o . Niestety, w szkole z reguły nie jadam w ogóle. Wiem, że to źle, ale jakoś po prostu nie mam na to ochoty. Chyba, że czasem wezmę sobie butelkę wody i kawałek czekolady czy jabłko.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Kiedyś także nie jadłam przed szkołą, ale już od dłuższego czasu nie umiem wyjść z domu bez śniadania. Kanapek ze sobą nie biorę, jeśli już to pieniądze i wtedy kupuję sobie coś do jedzenia w szkolnym sklepiku.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jak chodziłam do szkoły to też nie jadałam śniadania bo zazwyczaj wstawałam 15 min przez rozpoczęciem lekcji i nie miałam na to czasu. Jak zaczęłam chodzić na praktyki to zaczęłam jeść rano musli albo jakieś serki homogenizowane bo po prostu do przerwy bym nie wytrzymała z głodu A teraz zazwyczaj budzę się od razu na obiad :P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Moja kochana mama zawsze przed szkołą robi mi śniadanie wiedząc, że i tak ugryzę jednego gryza i wylecę biegusiem z domu ;D więc dodatkowo biorę do szkoły kanapkę lub pieniądze i kupuję coś w sklepiku, ale wtedy nie można nazwać tego zdrowym śniadaniem :?
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Ja nie jem śniadań, poprostu z rana nic nie mogę przełknąć. Nawet w weekend zaczynam jeść dopiero koło 11. Biorę pieniądze do szkoły, my u nas mamy na tyle dobrze, bo są w sklepiku bardzo dobre kanapki (z jajkiem, wędliną, serem). Wszystkie mają dużo warzyw, i są smaczne ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nie umiem jeść śniadania. Niektórzy nie potrafią wyjść z domu bez zjedzenia czegokolwiek. Ja nie jestem przyzwyczajona. Często po zjedzeniu śniadania jest mi niedobrze. Szczególnie gdy zjem płatki z mlekiem.
Staram się jeść coś między 10-12, ale nie zawsze mi to wychodzi. Obiad jest bardzo często moim pierwszym posiłkiem^^
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Gdy jadę na uczelnie czy do miasta nie jem śniadania, bo nie mam po prostu czasu. Podczas przerwy na zajęciach idę do sklepu i jem "śniadanie". Nauczyłam się już zaczynać dzień mocną czarną kawą to podstawa, śniadanie dla mnie to drugorzędna sprawa (tak, wiem to niezdrowe).
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

ewcia9494 pisze:bo są w sklepiku bardzo dobre kanapki (z jajkiem, wędliną, serem). Wszystkie mają dużo warzyw, i są smaczne
Ooo, właśnie, zapomniałam. U mnie też są takie kanapki, jednak ja nigdy nie próbowałam, jakoś szkolne kanapki nie zachęcają mnie do spróbowania.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nie jem śniadań. Przyzwyczaiłam się, nic mi rano nie smakuje.
Jem dopiero w szkole ok.10
Awatar użytkownika
Dartan
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-11-04, 14:10
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Dartan »

Wstaję o 5:00, żeby uszykować sobie kanapki, a później spożywam je w biegu. Strasznie długo zajmuje mi wyszykowanie się do szkoły. Jednakże nie zdażyło się jeszcze, żebym nie wszamał przed wyjściem.;)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Kawa zagryziona papierosem to posiłek, którym zawsze rozpoczynam dzień. Na nic więcej nie mam ochoty. A potem byle do obiadu.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Śniadanie? Nie jadam. Zazwyczaj wstaję dość późno i w około 15 minut muszę się wyszykować, wszystko robię w biegu xD Nie mam czasu ani ochoty na śniadanie. Zazwyczaj biorę pieniądze i kupuję sobie coś w szkole.
Awatar użytkownika
Consigne
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-01, 13:25

Post autor: Consigne »

Od początku mojej przygody ze szkołą, mama zawsze robiła kanapki dla siebie i taty do pracy i na śniadanie, tym samym nauczyła mnie spożywania posiłku przed szkołą. Czasem zdarzy się, że nie zjem śniadania przed pójściem do szkoły, nadrabiam zaległości zaraz po przyjściu do szkoły. W szkole mogę jeść wszystko. Kanapki, tosty, rogaliki, paluszki, ciasteczka.. nieważne co, naprawdę nieważne ^^ . I do KFC skoczymy jeżeli mamy akurat okienko.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Zależy.
Nie lubię jeść kiedy wstaję do szkoły na bardzo wczesną porę.
Lubię mieć chwilkę czasu i spokoju na wypicie kawy,zjedzenie musli ,dodatkowo zawsze jakiś owoc.
Lubię jeść hm..solidne śniadania.
Gdy brak mi jednak czasu zawsze skuszę się na jarską kanapkę szkolną.Moje lenistwo nigdy by mi nie pozwoliło na przyszykowanie takiej kanapki z tyloma dodatkami ;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

jeżeli ide do szkoły są to zazwyczaj kanapki, albo jakiś jogurt;)
a w inne dni takie różne wymysły/:)
ODPOWIEDZ