pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Obgryzanie paznokci

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
tagalog
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-10-12, 18:27

Post autor: tagalog »

Słyszałam, że smarowanie sokiem z aloesu może pomóc. Chyba jednak najlepiej zastanowić się nad sytuacjami, które sprawiają, że zaczynamy obgryzać i starać się wyeliminować przyczynę, choć to trudne.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

tagalog pisze:smarowanie sokiem z aloesu może pomóc
O tak, to też. Moja mama tak mnie oduczyła pić jej mleko, bo do 19 miesiąca byłam karmiona piersią i nie chciałam przejść na coś innego. A po aloesie podobno tak plułam, że od razu przeszłam na jakieś tam kaszki ;P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

No i znalazło się kilka sposobów na pozbycie tego straszliwego nawyku. Niekoniecznie przyjemnych, bo z tego co widzę po aloesie się pluje i przechodzi na kaszki :shock: [ :D ], po żelowych paznokciach można sobie połamać zęby, a po wsadzeniu paznokci w mocz [a fe...] można się nabyć urazu do końca życia. Jednakże chyba warto próbować ;) .
Dzięki Bogu mnie coraz rzadziej "napada" i chyba jednak nie będę musiała.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

To mój nawyk najczęściej to robię gdy mam problem xD
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Gdy główkuję nad czymś, zamyślę się lub oglądam jakiś horror. Teraz mam długie paznokcie i jakoś szkoda mi je obgryźć. Gorzej ze skórkami.. Żadnych środków przeciw temu nie używam. Polegam na mojej silnej woli, która nie zawsze jest taka silna ;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mnie od kilku tygodni już do tego nie ciągnie. Był taki moment w którym chciałam obgryzać, ale wtedy popsikałam sobie paznokcie perfumem i skutecznie mnie to odstraszyło. Od tamtego momentu nie mam już problemu z obgryzaniem i myślę, że już nie będzie.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Na szczęście nie mam problemu z obgryzaniem paznokci. I próbuję oduczyć od tego koleżankę:D
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Dawno temu obgryzałam. Oduczyłam się jak zaczęłam malowac paznokcie na ciemniejsze kolory. Wtedy się pilnowałam mocno i jakoś tak zostało.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Kiedyś obgryzałam. Teraz jakoś mi samo przeszło. :P
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

W aptece podobno są jakieś specjalne kremy na to. Ja obgryzam tylko wtedy kiedy się bardzo denerwuje.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

nigdy nie obgryzałam paznokci. Lubię mieć ładne i długie paznokcie, więc nawet mi to nigdy na myśl nie przyszło.
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Obgryzanie paznokci

Post autor: Jolka51 »

Ja obgryzałam paznokcie póki były w złej kondycji. Kruszyły się, haczyły przez co ciągle je skubałam. Odkąd zaczęłam stosować odżywkę 6w1 od eveline, mój problem ustał. Wszystko dzięki temu, że kondycja paznokci znacznie się poprawiła.
ODPOWIEDZ