pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nieśmiała dziewczyna z niską samooceną. Nierozumiem jej reak

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Miechu14
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-10-06, 19:40

Nieśmiała dziewczyna z niską samooceną. Nierozumiem jej reak

Post autor: Miechu14 »

Witam wszystkich.

Mam dość dziwny problem , ale wierzę że ktoś mi pomoże.
Wiem że nauka jest na pierwszym miejscu w moim wieku i zależy mi na dobrych wynikach więc proszę o nie udzielanie komentarzy typu : "idź się pouczyć a dopiero potem się takimi rzeczami zajmuj" itp. No więc do rzeczy.
Moja dziewczyna "odwleka" , ?"wstydzi się"? , tudzież ?"boi"? wszelkich kontaktów fizycznych z chłopakami. Jednak ja chcę się do niej czasami zbliżyć i nie widzę w tym nic złego jeśli oczywiście nie przekracza się pewnych granic.Zawsze kiedy próbuję się do niej zbliżyć ona szybko się odsuwa i tak niewinnie na mnie patrzy...Kłócę się wtedy sam ze sobą. Z jednej strony coś mówi mi żeby nachalnie próbować , ale coś innego nie pozwala mi dłużej nalegać.

Niedawno postanowiłem tłumić w sobie podniecenie , ale szybko wracało i było coraz trudniej się nad czymkolwiek skupić. Kidy pomyślę że wypadało by jej w końcu powiedzieć o swoich emocjach to mnie zatyka bo nie wiem jak zacząć. Poza tym ta jej nieświadomość jest taka urocza... No ale trzeba się ogarnąć i ją ?"uświadomić"? Tylko że każdy sposób wydaje się być dla niej zbyt brutalny. Co ja mam jej powiedzieć. JAK MAM JEJ TO POWIEDZIEĆ ŻEBY SIĘ NIE SPESZYŁA?
Dodam że jest mało obyta w "tych sprawach" , ma niską samoocenę i jest nieśmiała. Chciałbym żeby bliskość przestała ją peszyć. Chociaż to jej peszenie się jest słodkie. :-P Miłość "agape" przestaje mi już najwyraźniej wystarczać :-/ (to chyba nie jest straszne przestępstwo nawet pomimo naszego wieku?) Nie mówię tu oczywiście o zrobieniu czegoś na co jesteśmy za młodzi (chyba każdy rozumie o czym nie mówię). Mniejsza o mnie , ale ona ma jeszcze dużo doświadczeń do zdobycia przed tym. Jednak moim zdaniem zbliżenie BEZ PRZEKRACZANIA PEWNEJ GRANICY nie jest niczym złym. Ona jednak z tą granicą trochę przesada.

Trochę się rozpisałem - wiem , przepraszam. Proszę o rady.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

Miechu14 pisze:Trochę się rozpisałem - wiem , przepraszam. Proszę o rady.
nie ma za co :P
nie opisałeś tu dokładnie na co ona sie nie chce zgodzić. czy chodzi o pocałunki czy moze pieszczoty itp. Po następne nie wiem ile macie lat wiec nie wiem jak to określić czy ta dziewczyna przesadza czy nie . więc zapytam cie o Twoj wiek .
Miechu14 pisze:Tylko że każdy sposób wydaje się być dla niej zbyt brutalny. Co ja mam jej powiedzieć. JAK MAM JEJ TO POWIEDZIEĆ ŻEBY SIĘ NIE SPESZYŁA?
Dodam że jest mało obyta w "tych sprawach" , ma niską samoocenę i jest nieśmiała.
hmm powiem tak . co do rozmowy to powinienes jej powiedzieć to spokojnie, bez nerwów i delikatnie. Spytaj czemu np nie chce ... (nie wiem o jakie tu chodzi rzeczy wiec wstawiłam '...' ) ale uśmiechaj sie do niej zeby nie widziałą ze jestes zły. Niech ci zaufa .
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ile macie lat? To ważne.

Unikanie wszelkich kontaktów może być spowodowane właśnie niską samooceną, nieśmiałością itd. I zależy jeszcze o jakich kontaktach mówimy...Nie chce się całować? Dotykać w miejscach intymnych? Może jeszcze nie dojrzała do tego...
Caroline2108
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-10-07, 17:43

Post autor: Caroline2108 »

sam mówisz ze Twoja dziewczyna ma niską samoocenę więc ja na sam poczatek radziłabym abys jej uświadomił ze jest dla Ciebie najwspanialsza i najpiekniejszą dziewczyna na świecie. w ten sposób poprawisz jej samoocene a kiedy ona uswiadomi sobie ze jest dla Ciebie taka ważna to się przełamie i moze nawet sama zaproponuje jakiś bliższy kontakt.
ODPOWIEDZ