pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zdjęcia Niki

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Aż tylu artystów na Forum? :>

Te schody są niesamowite... :roll: Wszystkie Twoje zdjęcia są rewelacyjne, ale te schody... uh :D
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

No to po kolei.
Pierwsze - nie podoba mi się, robione na siłę. Lipny kadr - ucięte drzewa na górze wcale nie dodają uroku. Zdjęcie schodów - do mnie nie przemawia.
Drugie - ładna ostrość, aczkolwiek jedyne, co jest ciekawe w tym zdjęciu, to kolory. Tak samo jak w poprzednim - zabawa programem graficznym, ale samo zdjęcie, bez obróbki, całkiem przeciętne. Chociaż patrząc na to na luzie - nie jest zle.
Trzecie - wiem, o jaki efekt chodziło, ale przez zabawę kolorami i kontrastem, jasnością - zdjęcie jest prześwietlone.
Czwarte - yyy, ani kadr, ani kolory - na nie.
Piąte - koszmarny kadr. Domek uchwycony z boku, po lewej fragment samochodu - skutecznie odciągający uwagę od reszty; po prawej - kawałek krzoków, tudzież zarośli/ów. Popracuj nad kadrem.
Szóste - kolory fajne. Bardzo żywe. Poza tym dobra ostrość. Wszystko w miarę, aczkolwiek nie zachwycasz.

Reszty nie chce mi się krytykować tak samo szczegółowo. Możliwe, że omskłam się w kolejności - z powodu mojego komputera, ktory mi nie pootwierał linków, ale mam nadzieję, że się połapiesz. Zdjęcia są naprawdę nienaganne - nie ma ziarna, lipnej ostrości, prześwietlenia [z wyjątkami] - teraz myśl nad kadrem i nad tym, co właściwie chcesz fotografować. Pomimo wszystko uważam, że jesteś na dobrej drodze.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ooo, taka fachowa opinia była mi właśnie bardzo potrzebna ;D

Dziękuję, może w przyszłości się poprawię;)
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Tzn ludziom się podoba w twoich zdjęciach to że mają tą duszę i klimacik w sobie .Chociaż nie podoba mi się ,że jest tam zbyt kolorystyczne tło tzn takie widać ,że schody są przyciemnione las nie jest zielony tylko jakiś ponury ;D.Pieska masz slicznego tego małego na czarnym tle choć ja za bardzo nie przepadam za psami jestem kociarą.Robiąc zdjecia pokaż innym co cię w danym tle zainspirowało ,że chcesz je zrobić bo widać u ludzi którzy wiedzą dobrze co chcą sfotografować niż robione fotki na odpieprz xD.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Hmm A mnie się najbardziej podobały te skorupy Poza tym zdjęcia były naprawdę ładne Widać ze nie są zrobione od niechcenia i bez pomysłu.
Jednak mnie się najbardziej podobają zdjęcia na których są ludzie więc chętnie bym takie zobaczyła w twoim wykonaniu ;)
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Niech doda jeszcze jakieś jakie uważa za ładne a nie zmuszajmy jej do dodania fot z ludżmi;D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Heh Ja tylko stwierdziłam że chętnie takie bym zobaczyła ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ludzi jako tako nie fotografuję, wolę zwierzęta, im zawsze poświęcam więcej czasu. W sumie to jakieś lepsze człowiecze zdjęcia to są autoportrety, które nie są warte uwagi ;P

Ale mogę wam pokazać jeszcze parę:
http://wd6.photoblog.pl/lvp3/200909/DC/47845455.jpg
http://wd8.photoblog.pl/lvp4/200910/06/49883457.jpg
http://wd8.photoblog.pl/lvp4/200910/36/49697537.jpg
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/200910/35/49442739.jpg

Chociaż ostatnio nie mam czasu na coś w miarę dobrego. [oczywiście pisząc dobrego, chodzi mi o coś dobrego na moim poziomie ;P]
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Pierwsze zdjęcie- ekstra pomysł :)
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Pomysły dobre. Trzecie jest ohydne. Ostatnie wygląda, jakbyś na niewielką odległość błysnęła fleszem, nienaturalne światło, kadr też totalnie nie powala. Drugie całkiem przeciętne, ale kolory fajne. Pierwsze sprawia wrażenie, ale też hm... Bez zachwytów :D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A wrzucę tu coś;)

Obrazek
Obrazek to technicznie leży, ale słodko wyszła : D
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

podobają mi się kwiaty i pies. a no i jeszcze ten mały gryzoń. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Krokusy (?) i kaplica (?) ładne ;).
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

wszystkie mi się bardzo podobają, a szczególnie kaplica ;]
a ten zwierzaczek słodki jest.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Widziałam lepsze Twojego autorstwa ;p, ale ta kaplica jest świetna, choć trochę ciemna.
ODPOWIEDZ