pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Języki obce

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Kasjopeja
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-10, 14:07

Post autor: Kasjopeja »

Angielski - niezbyt lubię,czasy wytrącają mnie z równowagi.
Rosyjski - uwielbiam :) Może dlatego,że mam świetną nauczycielkę.
No i w szkole mamy jeszcze francuski, niemiecki i łacinę.
Miał być jeszcze hiszpański i włoski,ale nie znaleźli nauczyciela :/
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Angielski - niezbyt lubię,czasy wytrącają mnie z równowagi.
Rosyjski - uwielbiam :) Może dlatego,że mam świetną nauczycielkę.
No i w szkole mamy jeszcze francuski, niemiecki i łacinę.
Miał być jeszcze hiszpański i włoski,ale nie znaleźli nauczyciela :/
Jejku ile tego, na jakim profilu jesteś?
Awatar użytkownika
Kasjopeja
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-10, 14:07

Post autor: Kasjopeja »

Na językowym. W szkole,która ma taką durną i długą nazwę :
Gimnazjum Językowe przy 1 Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie.
I weź to potem pisz na legitymacji albo coś... :/
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Kasjopeja też byłam na językowym, a miałam tylko angielski, niemiecki i włoski ;]
i już wtedy wszystkie te języki my się powoli zaczynały mylić, a Ty nie masz z tym problemów?
nazwa powalająca ;]
Awatar użytkownika
Kasjopeja
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-10, 14:07

Post autor: Kasjopeja »

Nie. Nie uczę się tych wszystkich języków,tylko te mamy w szkole. Można sobie wybrać.
Taaa...
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Ja się uczę Angielskiego, Niemieckiego, Hiszpańskiego a dorywczo dla własnych upodobań zacząłem Uczyć się pisać i czytać Japoński. Strasznie trudny język..
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Angielski, Francuski, Łacina. Skończyłam trójęzycznie. Francuski i łacina wydają się być w porządku, zdążyłam je polubić. Mam wątpliwości co do angielskiego i poziomu intermediate, do którego ponoć będę należeć... Ale ogółem z języków jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

selene, poproszę korepetycję z francuskiego :)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Niedawno rozpoczęłam naukę właśnie francuskiego;)
Niedawno to w moim pojęciu czasoprzestrzeni - rok ; P
Strasznie się wkręciłam. Bardzo podoba mi się ten język.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Od nowego roku szkolnego doszedł mi niemiecki. Momentami mam dość ale początki bywają trudne i dlatego się nie poddaje. 8)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Angielski - uczę się już dłuuugo, a i tak nic z niego nie umiem :?
Niemiecki - zaczęłam niedawno, nauczyciel świetny, ale język niezbyt mi się podoba.
Łacina - nauczycielka to koszmar! Na dodatek mam łacinę czysto medyczną, uczę się jej z książki dla studentów medycyny i np. nie umiem się przedstawić, ale wiem jak jest po łacinie przedtrzonowy, zębina, jelito czcze, przełyk :? Chociaż nie jest źle.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

U mnie w tym roku szkolnym kładą nacisk na angielski, mamy świetna nauczycielkę.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Rose pisze:selene, poproszę korepetycję z francuskiego :)
Chętnie, ale zważ na to, że dopiero zaczynam i miałam gdzieś z... Cztery lekcje ;P? Na razie mi się podoba, choć pierwsza godzina to był kosmos. Przerażały mnie niektóre literki i to "r".
Empatia pisze:Łacina - nauczycielka to koszmar! Na dodatek mam łacinę czysto medyczną, uczę się jej z książki dla studentów medycyny i np. nie umiem się przedstawić
My na razie jedziemy głównie z gramatyką i też jako takiego przedstawiania się nie było. Argumentują to tym, że jest to wiedza czysto "dodatkowa" i raczej się nie przyda. Cóż, zobaczymy co będzie na kolejnych lekcjach. Prawdopodobnie analiza tekstów historycznych, bo podręcznik jest o nachyleniu do "kultury antycznej". W ogóle w moim mieście kiepsko o nauczyciela łaciny. Mamy chyba tylko jednego. A ilość godzin ograniczona...
Szczęście, że nauczycielka wydaje się w porządku. ; )
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Uczę się Angielskiego i Niemieckiego. Wole Niemiecki sama nie wiem dlaczego. Chciałabym sie uczyć Francuskiego.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

selene pisze:My na razie jedziemy głównie z gramatyką i też jako takiego przedstawiania się nie było. Argumentują to tym, że jest to wiedza czysto "dodatkowa" i raczej się nie przyda. Cóż, zobaczymy co będzie na kolejnych lekcjach. Prawdopodobnie analiza tekstów historycznych, bo podręcznik jest o nachyleniu do "kultury antycznej". W ogóle w moim mieście kiepsko o nauczyciela łaciny. Mamy chyba tylko jednego. A ilość godzin ograniczona...
Szczęście, że nauczycielka wydaje się w porządku. ; )
Gramatykę też zaczęliśmy, tzn. dopiero jedną lekcję, ale nauczycielka nie jest zbyt przyjemna. My właśnie nie mamy nic z kultury antycznej, wszystko związane z medycyną, czasem aż żałuję, że dałam się w to wpakować ;p Ale raczej i tak przeważają te momenty zadowolenia;)
ODPOWIEDZ