pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fotka.pl

Sieć...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Fotka.pl

Post autor: Empatia »

Co sądzicie o tej stronie? Macie tam konto?
Mi się kojarzy z dziećmi neo,które chcą mieć jak najwięcej kOmCiUuUfFF. Ale to moja opinia ;) Konta tam nie mam :)
Awatar użytkownika
yesterday13
-#
-#
Posty: 77
Rejestracja: 2008-12-27, 14:14
Lokalizacja: Miasto Aniołów...

Post autor: yesterday13 »

Ja tam kiedys założyłam konto, ale dawno już nie wchodzę. Jakos mnie to nie kręci.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Nie mam, nie miałem, mieć nie zamierzam ^_^ Może dlatego, że mi to niepotrzebne, nie lubię się fotografować i nie chcę zbierać samych 1 :roll: :D
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nie mam konta. Jakoś mnie to nie satysfakconuje :P Napstrykać tysiąc prawie identycznych zdjęć i czekać na komcie, które i tak szczere nie są, ale co się napisze? brzydkie zdjęcie? Jeden wielki wyścig w uzyskaniu jak najwyższej oceny i tyle ;p... ZoStAwIaM DySie, LiCzE nA ReWaNż ;/
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja nigdy nie założę konta na fotce... Lubie robić sobie zdjęcia, ale takie dziwne i żalowe :D oczywiście nigdzie ich nie publikuje i nie mam zamiaru... no może tylko na naszej klasie :D
Awatar użytkownika
Kazik
-#
-#
Posty: 73
Rejestracja: 2008-12-28, 01:53
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój

Post autor: Kazik »

Eeee ... :shock:
Mam tam konto! :mrgreen: Założone 100 lat temu... to było jakoś tak, żeby pooglądać, albo poczytać, coś w ten deseń :P Ale tak to trzymam się od tego z daleka :D
Poza tym nie lubię zdjęć hehe :lol:
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Eeee ...
Mam tam konto! Założone 100 lat temu... to było jakoś tak, żeby pooglądać, albo poczytać, coś w ten deseń Ale tak to trzymam się od tego z daleka
Nie wstydź się, nie będziemy się śmiać...:D
Awatar użytkownika
Kazik
-#
-#
Posty: 73
Rejestracja: 2008-12-28, 01:53
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój

Post autor: Kazik »

Haha :P ta, ta :D
A wystawisz mi wysoką ocenę? :> haha :D żart :P

Fotki nie lubię, bo tam stworzył się ten cały slang, dzieci tam pogłupiały (no nie wszyscy, nie wszyscy :P) i w ogóle :shock: szok! :mrgreen:
bartek0456
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-01-05, 14:35

Post autor: bartek0456 »

ja też mam <lol2> jakoś kiedyś moda na to była ale zalożyłem i wyszlem tylko tak jakby sie pytali to mam nawet foty tam nie mialem założyłem 3 lata temu i od tej pory tam nie ylem hehe
Awatar użytkownika
Miyu
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2009-01-14, 20:34

Post autor: Miyu »

Hahah ja chyba mam wszędzie konta,głownie dlatego ze mam dożo znajomych którzy wszędzie mnie ciągną za sobą po każdej stronce.Wiec mam i fotkę,do pięknych nie należę wiec średnia tam mam kiepska,większość nie lubi odmieńców takich jak ja:)
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Kiedyś tylko tam weszłam rozejrzałam się i już nigdy nie wróciłam, a konta nie zakładałam. Wolę ludzi oglądać na żywo. A widok 13-letnich dziewczynek wymalowanych od czubka głowy w dół z dekoltami po pępek i robiących wyzywające pozy bardziej mnie śmieszy niz zachwyca.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kilka lat temu (5 chyba) miałam konto, ale tylko przez krótki czas (wakacje). Później usunęłam, jakoś tak, znudziło mi się. I tak samo jak Bu mnie też odpycha widok takich 13-letnich dziewczynek...;/
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

Ja nie mam i nie będe tego mieć.PO co to ? Żeby wstawaić fotki,pokazac jak mam wiele znajmoych,jaka jestem świetna i modna . A i jeszcze po to by czytać jakie mam za***iste fotkeczki !. Nie jaram się tym, dzięks .
Awatar użytkownika
Messu
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-07-01, 16:16
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Messu »

Plastikowe dziewczyny z photoshopa , System ocen Daj 10 Masz 10 Dasz 1 Masz 1 szkoda pisać ;) Nigdy tam niemiałem konta i niebęde miał chociaż dla wielu koleżanek to prawie jak alter życie ;P
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Miałam kiedyś konto ale to było dawno temu i nie prawda.
ODPOWIEDZ