pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nowy rok szkolny

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Nowy rok szkolny

Post autor: Empatia »

No właśnie, nadszedł ten nieszczęsny dzień :D Zadowoleni z pierwszego pobytu w szkole? ;>

Ci, co mieli mieć nową klasę - jak wrażenia? Fajne osoby? :oczami:

A do tych, którzy nie zaczynali nowej szkoły - doszedł ktoś nowy? Zmienili się jacyś nauczyciele?
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Niki pisze:Ci, co mieli mieć nową klasę - jak wrażenia? Fajne osoby? :oczami:
Tragedia. :?
Nienawidzę zmieniać szkoły.


Ja jestem średnio zadowolona, bo z drugiej strony... mam baaardzo fajną wychowawczynie :P
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jest kilku nowych nauczycieli, ale jeszcze nie miałam z nimi lekcji a więc wrażeniami podzielę się już po. Co do wychowawczyni, to dziwna sprawa. Plotki mówimy, że ktoś inny miał być naszą wychowawczynią, ale wiadomo jak to jest z plotkami. Okazało się, że będzie ta sama co w tamtym roku i to mnie bardzo dziwi. Mianowicie ona miała już swoją klasę a my byliśmy tylko na przyczepkę i to w II półroczu, bo nasza pierwsza wychowawczyni zaszła w ciąże. I teraz nagle okazuję się, że porzuca swoją klasę i uczy nas. :huh: A i będzie nowy przedmiot edukacja dla bezpieczeństwa. Z tego co czytałam nawet mi się podoba. Zobaczymy...
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Niki pisze:Fajne osoby?
są cztery śmieszki, trzeba będzie naprostować, a o reszcie na razie zdania nie mam, bo się nie odzywała
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Plan mam tak ohydny, że aż mi się beczeć chce!

I moja ukochana polonistka zaszła w ciąże i będziemy mieć dziwnego starucha :?

Innych zmian nie było.
Awatar użytkownika
Keaty
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2009-09-01, 19:07

Post autor: Keaty »

Ta sama szkoła, ta sama klasa.
Cudownie wręcz.

Zmienili nam kilku nauczycieli, oczywiście tych, z którymi szło się jakoś dogadać.
Zapowiada się ciężki rok.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

szczerze mówiąc, nie wiem co konkretnie się działo. Byłam obecna, ale tylko ciałem. Ale dowiedziałam się od innych, że trzech nauczycieli nas opuściło. Od religii- z katechetki na katechetę. Od wf'u, nie wiem na kogo. Od angielskiego-ale niestety nie dla mojej grupy :cry: Ciekawe, czy ta zmiana na lepsze ? Co do planu, to mnie się podoba jak narazie. co prawda, plan dopiero na 3 dni, ale w jeden dzień-7h, drugi-5h, trzeci-4h :) Tylko o maturze trąbią od samego początku, help :| "Na jutro buciki na zmianę, arkusze maturalne i rolnictwo kontynuujemy, sprawdzian za kilka lekcji"- tyle zapamiętałam :evil:
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

maadzia13 pisze:Co do planu, to mnie się podoba jak narazie.
Też bym chciała to powiedzieć :cry:
Mój plan jest tragiczny.
Jutro mam na 8.00 ! Jak ja wstanę tak wcześnie?!
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

Moje pierwsze wrażenie bardzo pozytywne ;) Nauczyciel wydawał się fajny, klasa też. Ale zobaczę co będzie za pół roku. Wtedy zdążę już ich poznać.
Awatar użytkownika
Keaty
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2009-09-01, 19:07

Post autor: Keaty »

Bells nie łam się.
Też wstaję na 8.oo :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Bells, ciesz się, ja całe gimnazjum miałam na 7:10 i będę mieć ;)

Ale fakt, u mnie plan jest masakryczny.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jak ja wam zazdroszcze!!!! Nie chodzę już do szkoły i jak tylko przychodzi 1 września to aż łza kręci mi się w oku Chciałabym powrócić do tamtych czasów..... ehhh....
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

redi_gyal pisze:jak tylko przychodzi 1 września to aż łza kręci mi się w oku
Pierwszy raz od wielu lat 1 września nie poszłam do szkoły. Skończyły się dobre czasy. Też łezka zakręciła mi się w oko, bo uzmysłowiłam sobie, że już nigdy nie usiądziemy wszyscy w jednej klasie, nie będziemy śmiać się na matmie, nie będziemy oglądać filmów na woku i dyskutować na wosie :( Straszne.
maadzia13 pisze:Byłam obecna, ale tylko ciałem.
Zakochana?:D
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Jak co roku - nic nowego. Nowi ludzie jacyś tacy dziwni. A może to ja mam dziwne spojrzenie na ludzi. Klasa maturalna, więc - chcąc nie chcąc - patrzyłam na nich z góry. ^_^ tradycyjna paplanina dyrektorki, że mamy dawać przykład młodszym, blablabla. No i wielkie rozczarowanie - rezygnacja nauczycielki angielskiego. Uwielbialiśmy ją, a ona powiedziała nam papa. Facet od matmy zgolił brodę, nie poznałam go. Poza tym nudy.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Rose pisze:Zakochana?:D
ne ne ne, nic z tych rzeczy :D

Przyszedł do nas nowy katecheta. Jest świetny ! :roll: i nareszcie moje prośby zostały wysłuchane-odeszła pani od angielskiego. :D Odeszły wszystkie złe przedmioty-historia,fizyka,chemia. Kończymy wcześnie. Jest pięknie. Tylko ta matura :evil: Ale szkoda, że to już ostatni roczek. :|
ODPOWIEDZ