pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Spanie w staniku

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Lejdi0710 pisze:jak jestem w domu to nie zakładam stanika a co dopiero na noc do snu.
Nie wiem jaki masz rozmiar, ale jeżeli większy niż B, to popełniasz największy błąd w swoim życiu.
Za kilkanaście/kilkadziesiąt lat zamiast jędrnych piersi będziesz miała zwisające ,nieukształtowane wały ...
Tyczy się to samo mniejszych rozmiarów ,ale u tych większych będzie to bardziej widoczne.

Lejdi0710 pisze:Słyszałam, że od tego zmniejszają się piersi chociaż nie wierzę, że ma to jakiś wpływ :P
Jakieś zabobony ?
:lol:
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

Pandora pisze:Nie wiem jaki masz rozmiar, ale jeżeli większy niż B, to popełniasz największy błąd w swoim życiu.
Za kilkanaście/kilkadziesiąt lat zamiast jędrnych piersi będziesz miała zwisające ,nieukształtowane wały ...
Tyczy się to samo mniejszych rozmiarów ,ale u tych większych będzie to bardziej widoczne.
Nie mam większego. Może i popełniam błąd, ale nic nie poradzę, że z przyzwyczajenia czuję się teraz nie komfortowo w domu jeśli mam stanik. Tak mi jest po prostu wygodniej i nie sądzę żebym zmieniła ten nawyk.
Jakieś zabobony ?
:lol:
Ja ich nie rozpowszechniam, żeby nie było :D
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ej, nie no w zyciu. spanie bez stanika obowiazkowe. chociazby z wygody. nie wiem czy ktoras z moich znajomych spi w nim. az zapytam w pracy i na zajeciach w weekend w ap dziewczyn. ale nie sadze zeby choc jedna spala w staniku. ale zobaczymy
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Bez, bez.. Wątpię żeby było mi wygodnie w staniku.. U mnie wiele osób śpi w stanikach, pewnie już się do tego przyzwyczaiły.. jednak sama bym nie mogła najzwyczajniej.
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Wydaje mi się, że nie zależy to od tego czy mamy dobrze dobrany stanik. Dla jednych spanie w staniku nie robi wielkiej różnicy, dla innych będzie katorgą. Ja jestem w tej drugiej grupie. Nie wyobrażam sobie spania w staniku, jest mi po prostu niewygodnie.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Śpię bez, bo wygodniej i daję piersiom oddychać. :mrgreen: W staniku jedynie śpię na jakiś wycieczkach, na nockach u koleżanki itd. W domu zawsze bez, nie wyobrażam sobie inaczej.
Awatar użytkownika
Psychodela
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2011-01-09, 16:42

Post autor: Psychodela »

Zazwyczaj śpię bez. Chociaż zdarza się nieraz i tak, że śpię w staniku.
DeDe15
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-01-10, 18:09

Post autor: DeDe15 »

Nie wyobrażam sobie spania w staniku, no chyba że jadę pociągiem czy coś, no to wiadomo. Ale tak to przecież ma maxa niewygodne...
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Ogólnie to bez, chyba, że śpię u koleżanki, albo gdy ona śpi u mnie. Na wycieczkach też.
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

Kiedyś spałam w staniku.
Ale stwierdziłam, że od tego robią się pryszcze pomiędzy piersiami i się odzwyczaiłam :)
Generalnie to nie robi mi, czy śpię z, czy też bez.
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

Nigdy w życiu!! dziewczyny nie róbcie sobie tego, piersi też potrzebują swobody i braku ucisku, a co jeśli macie źle dobrane staniki i cały czas uciska on was na wezłe?
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Śpię bez. W staniku jest mi nie wygodnie.
Zakładam go na noc jedynie na wycieczkach czy u koleżanki itp.
Awatar użytkownika
karolinat
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-04, 11:40

Post autor: karolinat »

pewnie że bez... nie wyobrażam sobie spania w staniku O_o
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

haha no zależy gdzie śpię ; p ale nawet jak śpie u kogoś to kładę się spać w staniku a potem i tak w środku nocy go ściągam bo mnie wkurza.
Mucha
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-07-20, 12:16

Post autor: Mucha »

Zawsze spałam w staniku, ale od dzisiaj to zmienie.
ODPOWIEDZ