pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Płacz na filmach

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja się teraz waham czy iść jutro na premierę (bo z tego co pamiętam, miała być 7 września:P) czy wstrzymać się do środy i zapłacić mniej. W sumie korci mnie żeby obejrzeć już teraz ten film...
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Ja byłam właśnie w srodę - czyli wczoraj. Tłumów już nie było, widać, że rok szkolny się zaczął ;) Film mi się bardzo podobał. Kirsten była urocza, a na ekranie po prostu cuda się działy - takiego filmu jeszce nie widziałam, ale nie chcę zdradzać za dużo ;)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Galaxy- z tymi cudami to cie popieram. :) Bardzo dziwny pomysł z tymi odwróconymi światami - było na co popatrzeć. To będzie jeden z nielicznych filmów o miłości, które miło będę wspominał :)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Byłam i ja! Piękny film! bardzo widowiskowy, zgadzam się :) Aż miło było popatrzeć, rzadko się zdarzają takie romansidła :) serio, serio. polecam jak ktoś nie widział :P
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Ja to mam szczęście do płaczliwych dziewczyn - czy to Igrzyska śmierci, czy Zmierch, czy Pretty woman, a nawet Pitch black - płacz, bo zawsze ktoś umiera. Nawet na komedii Niezniszczalni mi ise popłakała, bo umarł ten młodzik
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

Wygadany zbóju, Ja też bardzo często płaczę na filmach czy to ze smutku czy z żalu czy ze szczęścia , kiedy jest happy end:) Taka po prostu jestem :) w życiu codziennym tez bardzo często się wzruszam, a już przy takich filmach jak napisałeś kiedy w "Igrzyskach śmierci" umiera ta mała dziewczynka ściskało mnie i w żołądku i gardle... :placze:
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Emocje są fajne :) Dlatego trzeba cenić filmy, które potrafią je wzbudzać!

wygadany boj, też oglądałam ten film "Niezniszczali" i szkoda mi było strasznie, że akurat Liam Hemsworth umarł. Ale dobrze, że w Igrzyskach Śmierci go nie "uśmiercili" :P Lubię go jako bruneta!
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Oj to prawda! Według mnie jest dużo przystojniejszy od Peeta:D
Chociaż i tak bohaterką w tym filmie jest niezaprzeczalnie Katniss ;)
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Kołomyja, Liama po prostu nie da się nie lubić ;) I wszystko jedno czy jako bruneta, blondyna.. Jako rudego jednak go sobie nie wyobrażam :P
Na filmach jednak nie zdarza mi się aż na tyle wzruszyć, żeby płakać ale czasem się nie da :P Też mi się łezka zakręciła jak ta mała dziewczynka umarła. Była taka delikatna i miła.. W ogóle nie powinna się znaleźć na arenie :( Już niedługo druga część Igrzysk więc ciekawe czy też się wzruszę przy którejś scenie
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

A ja jakoś się nim nie zachwycam, byłam zawsze bardziej pod wrażeniem Pety czytając książki i oglądając film. Scena z dziewczynka była chyba najbardziej wzruszająca w całym filmie. W drugiej części może być jeszcze gorzej bo będą starsi ludzie.
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Nie wiem czy będzie to gorsze. Na pewno również przykre. Chociaż wydaje mi się, że w drugiej części bardziej będzie zaznaczony ten bunt aniżeli same Igrzyska. Film ma trwać ponad 2 godziny więc pewnie znowu będzie się dużo działo. Jak dla mnie to mógłby trwać i 3. Podejrzewam, że będzie świetny :)
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Hmm w trailerze sporo miejsca zajmują same Igrzyska, ale wiadomo tym się nie należy sugerować. Wątki poboczne z drugiej części są bardzo ciekawe, też bym chciała aby same igrzyska nie były osią filmu.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Jak czytałem sobie z ciekawości recenzję na jakimś amerykańskim portalu to właśnie zwracali uwagę na to, że tutaj już same Igrzyska nie będą głównym motywem. Te protesty w filmie/książce mają o dziwo bardzo aktualny wydźwięk, więc pewnie twórcy się też na nich skupią.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

To zapowiada się ciekawie, czytając książkę chyba to było najbardziej interesujące dla mnie :). Pamiętam, że bardzo mnie zszokowało montowanie filmów z 13 Dystryktu i cała manipulacja społeczeństwem, rzeczywiście można to w stu procentach odnieść do współczesnego świata i znaleźć wiele podobieństw.
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

wygadany87 pisze:Jak czytałem sobie z ciekawości recenzję na jakimś amerykańskim portalu to właśnie zwracali uwagę na to, że tutaj już same Igrzyska nie będą głównym motywem. Te protesty w filmie/książce mają o dziwo bardzo aktualny wydźwięk, więc pewnie twórcy się też na nich skupią.
To świetna wiadomość, że nie o same igrzyska będzie chodziło ;) Że pokażą trochę więcej tego co się dzieje dookoła, może będzie więcej scen miłosnych :D Nie ma co gdybać, trzeba oglądać :) Ja wybieram się w sobotę, ekipę kinową już zebrałam.. Cola, Popcorn i oglądamy :D
ODPOWIEDZ