pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Palenie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
zabaskun
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2009-06-07, 20:01

Post autor: zabaskun »

pale od 5 klasy podstawówki no brykneło pare ładnych latek ale dzisiaj mam swój pierwszy dzień walki z tym:P....
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Oby się na jednym dniu nie skończyło ;] Trzymam kciuki ;]
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

Owszem paliłam przez trzy meisiące, ale jakoś udało mi się opamiętać i od tygodnia nie pale, choć ciągnie, ale staram się nie złamać i nie sięgnąć po papierosa.
Nie denerwuje mnie dym a nawet jakby to i tak byułabym skazana ponieważ mój przyjaciel pali a często u mnie bywa, moaj przyjaciółka, mój tato. Wiec pewnie i tak nic z tym bym nie zrobiła.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zdarza się zapalić od czasu do czasu ale nie jestem nałogowym palaczem. Do dymu jestem przyzwyczajona bo mój tato pali, ale z tego co się orientuje to fajki strasznie drogie są i nie opłaca się zaczynać z tym świństwem dla szpanu, a jak ktoś pali to niech rzuca.
Awatar użytkownika
taka_jedna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-19, 21:21

Post autor: taka_jedna »

Kiedyś próbowałam..ale nie pale nie wciągnęło mnie to ;]
Mój tata pailił przez długii czas, ale po kilkunastu latach wreszcie rzucił (;
Mi czasem przeszakadza czasem nie (jesli ktoś pali koło mnie )xd róznie.
Szkoda by mi było kasy na palenie ;d .
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

taka_jedna pisze:Szkoda by mi było kasy na palenie ;d .
Tym bardziej, że w najbliższym czasie papierosy mają bardzo podrożeć. Nie wiem jakie to spowoduje skutki. Kilku moich znajomych powiedziało, że rzuca, niektórzy już walczą z nałogiem, bo po prostu nie będzie ich stać na taką "rozrywkę". Z drugiej zaś strony, może to doprowadzić do "zubożenia" wielu rodzin, które zamiast kupić dziecku loda latem, będą odkładać kasę na fajki ;/
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Pale dwa lata i nie zanosi sie na koniec ... ale jakoś mi to obojętne tyle że cierpią moje fundusze .
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ja palę papierosy. Oczywiście nie powiem, że mama mi na to pozwala, ale tak już jest. Nie robię tego żeby być "fajną", a robi tak wiele osób, tylko po prostu to strasznie uzależnia. A poza tym boję się rzucić, że jeszcze bardziej przytyję;/
Awatar użytkownika
Tomlee
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-06-27, 19:50

Post autor: Tomlee »

Mi też zdarza sobie zapalić, nie uważam za to coś chwalebnego, jednak trzeba też umieć się do tego przyznać. Częściej bywa to w towarzystwie, samemu tak i jakoś smutno.. :mrgreen: . tak jak kilka osób zauważyło taka zabawa jest coraz droższa, więc chyba trzeba zacząć rzucać ten okropny nawyk.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja sobie mówię, Ok juz nie pale ale jak zobaczę, że w moim towarzystwie palą to nie mogę się powstrzymać
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Moja mama zamierza rzucić po 29 latach palenia. Strasznie się cieszę, ale nie wiem jak sobie obie poradzimy z tym :roll:
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Niki, kup mamie dużo słoneczniku i gum do żucia . Dacie rade ; )
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Kupiła na razie takie tabletki, że jak zapali to jest jej niedobrze, musi się udać ;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Niki moja mama rzuciła niedawno palenie. Zawsze kiedy chciało jej się palić myślała 'nie dam tyle pieniędzy za to cholerstwo' i nie pali już od 3 m-cy. :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Problem w tym, że moja mama pali ponad 40 dziennie od 29 lat :? Zawsze miała z tym problem, ale teraz damy radę ;)
ODPOWIEDZ