pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zakupy przez internet

Sieć...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Zakupy przez internet

Post autor: Empatia »

Kupujecie/sprzedajecie czy jesteście przeciwnikami? ;)
Słyszałam o uzależnieniu od kupowania przez internet,więc może Was też to dotknęło? :roll:
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Ja tylko kupuję na razie - głównie allegro. Staram się wyczaić sprawdzonych przedawców, ale jakąś rzecz używaną od osoby prywatnej nie boję się wziąć.

Jak na razie się nie przejechałem na takich aukcjach, więc nie mam obaw. Aczkolwiek kupuję wtedy, gdy taka rzecz przez sieć zakupiona jest:

a) Dużo tańsza
b) Jedynie tam dostępna, a w moim mieście/okolicach jej nie ma
e) Jest okazja po prostu :D

Nie czuję się na razie uzależniony, a być nie zamierzam. Więc się pilnuję ;) Z pewnością nie będę kupował chleba albo bułek, więc jest ok :D
bartek0456
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-01-05, 14:35

Post autor: bartek0456 »

ja kupuje często na allegro i jestem zadowolony
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Nie kupuję, dla mnie nie ma ciekawych produktów (taki wiek) :mrgreen:

Moja Mama kupuje - jakieś kosmetyki, prezenty, art. biurowe - czasem wychodzi taniej, ale najgorszym wrogiem w zakupach w internecie jest Poczta Polska, bo wystarczy doliczyć ich opłatę to przestaje się opłacać cokolwiek kupować :roll:

Naciąć się - jeszcze Mama się nie nacięła - przynajmniej nie słyszałam :P
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Raz zamówiłam torbę. Ale byłam bardzo niezadowolona. W rzeczywistości okazała się trochę.. badziewna:)
A tak to nie kupuję. Szkoda mi pieniążków.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A ja już kupilam wiele rzeczy i nie zawiodłam się, jak na razie ;) Kupuję przeważnie takie pierdoły jak słuchawki, rysiki, futerały itd. :D No i jest taniej.
Awatar użytkownika
Amiyo
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-02-06, 23:35

Post autor: Amiyo »

Kupiłam tylko MP4. Po krótkim czasie sie popsuła, naszczęście miałam gwarancję.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jak kupuję to są to przeważnie książki, choć licząc koszty przesyłki, czasami taniej wychodzi w księgarni. Ubrań raczej nie kupuję. Ostatnio mama kupiła mi bolerko na allegro no i okazało się, że jest za małe ;/ Siostra dostała^^
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

zdarza się :D najczęściej przypinki, bądź torebki ;p
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

Hmmm. mieszkam w malym miasteczku - 8tyś. mieszkańcow, więc prawie nic z tego co mnie ineteresuje nie mogę tu kupić, a jedźcić po Krakowach i Kielcach nie mam zbytnio czasu a jak juz pojadę to zapominam o tym co najważniejsze xD . Osobiście (pośrednio przez mamę, bo nie mam18 lat) korzystam z Allegro, Merlina i Komputronika. Tam kupuję z dostawą do domciu :) kupiłam laptopa, rolki, ochraniacze, filmy, książki i nie miałam żadnych problemów :) więc zakupy przez internet to da mnie super sprawa :D

[ Dodano: 2009-09-06, 09:41 ]
ubrania - raczej nie bo mam dziwną figurę i nie mam pewnosci, że to co kupię będzie na mnie pasować, ale torebki, biżuterię - czemu nie ;)
Awatar użytkownika
Goods
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2009-09-05, 14:33
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: Goods »

W Internecie kupuję wiele rzeczy, zwłaszcza na Allegro. Ostatnio nawet samochód się udało. Artykuły spożywcze w sklepie, aż taki leniwy jeszcze nie jestem. Czasem ubrania, ale trochę się boję teraz, bo niedawno kupiłem sobie buty i kiedy je zdejmowałem całą skarpetkę miałem we krwi (mały palec u prawej nogi ulegał deformacji).
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

łoł. no to nieźle. ja jeszcze butów przez internet nie kupowałam, ale wole isc do skepu i kupić, bo jednak z ubiorem to nie mam przekonania do internetu :P
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Kupuję i sprzedaję wiele rzeczy Zawsze jestem z zakupów zadowolona Jednak butów nigdy bym nie kupiła bo zawsze mam problem z kupowaniem naprawde wygodnych butów więc wolę robić to namacalnie :P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie kupuję, nie sprzedaję. Bezpieczniej się czuję, gdy widzę i mogę dotknąć to co kupuję.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Nigdy nic nie kupowałam i nie sprzedawałam przez internet. Jakoś wolę zwykłe zakupy.
ODPOWIEDZ