pompy abs, abs pump

wiercenie studni

'Przeciwieństwa się przyciągają'

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

'Przeciwieństwa się przyciągają'

Post autor: Empatia »

Co myślicie na temat tego powiedzenia? Sprawdza się taka burza charakterów?
Awatar użytkownika
An.
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-08-07, 16:47
Lokalizacja: Wawa

Post autor: An. »

Myślę, że tak... kiedy są takie same charaktery, albo wiele może się złego wydarzyć..ciągłe kłótnie itp. albo totalna nuuuuda.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Według mnie takie powiedzenie jest błędne. Może znajdzie się kilka wyjątków, ale niewiele. Wspólne zainteresowania połączą ludzi i będą mieli zawsze jakieś zajęcie, będą oboje robić to co lubią. Jeśli natomiast ich charaktery będą całkiem przeciwne, zainteresowania różne to w jaki sposób będą spędzać wolny czas? Moim zdaniem to powiedzenie się nie sprawdza.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A ja mam czasem wrażenie, że to powiedzenie się sprawdza. Nie ma takiej monotonności, jak przy wspólnych charakterach. Zawsze można się powymieniać poglądami, lekko posprzeczać. Chyba, że ktoś ma 'bojowy' charakter, to odmienne poglądy mogą przynieść dużo nieszczęscia i wtedy lepsze są wspólne charaktery. Nie ma na to reguły, czasem prawda, czasem nie.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Tu mam jakoś podzielone zdania. Wspólne pasję, przeżycia itp. łączą osoby. Jeśli obie strony mają odmienne charaktery do tego negatywne jak np. oboje są nerwusami czy uparciuchami to takie połączenia się nie sprawdzają. Ale wszystko zależy od osób. Czasem się sprawdza czasem nie.
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

.. a potem szybko odpychają .
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Jeżeli o charakter chodzi, to osobiście potrzebuję przeciwieństwa. Jestem zbyt wybuchowa i podejrzewam, że jeżeli mój facet byłby taki sam, to byśmy się pozabijali. Tak więc charakter - tak. Natomiast zainteresowania, poglądy... Cóż, tutaj, moim zdaniem, się to nie sprawdza. Chcę mieć o czym rozmawiać z facetem, a nie, że on mnie nakłania do jego zainteresowań, a mnie to nudzi i odwrotnie.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Mhm. Z pewnym chłopakiem z którym byliśmy dość blisko (jednak ja zdecydowałam że będzie tylko przyjaźni), właściwie połączyła nas muzyka. We wszystkich innych rzeczach raczej się nie zgadzaliśmy a i jeśli chodzi o muzykę potrafiliśmy kłócić się godzinami który zespół lepiej wykonuje jakąś piosenkę. Do teraz pamiętam, że ja byłam 'minusem', a on 'plusem'. Dogadywaliśmy się świetnie mimo odmienności charakterów i temperamentu.
Pewnie byłoby tak do dzisiaj gdyby nie poróżniła nas jego dziewczyna...
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zgadzam się z tym, ale nie możemy popadać w skrajność skrajności.
Plusem jest to, że w takim związku mało kiedy można się nudzić, nie ma monotonii. Partnerzy są zupełnie różni, nie zawsze wiedzą jak dana osoba zareaguje na coś i na tą samą rzecz mogą zareagować zupełnie różnie. Partner łatwo może zaskoczyć swoją połówkę, ale minusem jest to, że nie zawsze pozytywnie^^
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Ludzie nie mogą być kompletnie różni. Muszą mieć coś wspólnego, ale kiedy charaktery nie są identyczne ludzie się wtedy uzupełniają.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

M. pisze:Tu mam jakoś podzielone zdania. Wspólne pasję, przeżycia itp. łączą osoby. Jeśli obie strony mają odmienne charaktery do tego negatywne jak np. oboje są nerwusami czy uparciuchami to takie połączenia się nie sprawdzają. Ale wszystko zależy od osób. Czasem się sprawdza czasem nie.
Dokładnie!
Nie ma na to reguły.
Bywa tak i tak.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie można być całkiem innym, bo nie będzie się miało o czym rozmawiać, ale nie powinno być się też identycznego charakteru, bo to męczy
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Drobna różnica racji i charakterów jest dopuszczalna .
Z czasem te przeciwieństwa zaczynają coraz bardziej przeszkadzać i dochodzi sie do wniosku że jednak sie nie dogadają .
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

To zdrowe , bo jeśli dwoje ludzi będzie mieć takie same charaktery to wiadomo , że dojdzie do spięć .
Jednak różnica nie może być wielka ;)
Moim zdaniem
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Charaktery powinny sie uzupełniać a nie różnić .
ODPOWIEDZ