pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Listy miłosne

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Listy miłosne

Post autor: Rose »

Czy kiedykolwiek otrzymaliście albo napisaliście list miłosny? Jako dzieci, czy może całkiem niedawno? Jak to się skończyło?:)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Jako hm... 10 latka dostałam. W sumie śmiać mi się chce, bo do tej pory pamiętam te wszystkie serduszka bla bla.. ;D

A teraz? Nie dostałam i nie chciałabym. Wczoraj przypadkiem wpadły mi w ręce listy miłosne mojej siostry od chłopaka sprzed 4 lat (on wtedy mieszkał w Niemczech, a ona tu w Polsce). Nabawiłam się niestrawności.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nigdy nie dostałam i pewnie już nie dostanę, bo mało kto teraz piszę listy.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nie dostałam, ale chciałabym dostać ;) wiem, że teraz są sms'y, maile, gg, ale chciałabym odświeżyć tę starszą formę wyznawania uczuć, czyli na papierze :) Może kiedyś dostanę, kto wie ;d
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

O. Podobnie jak Madzia. Teraz listy pisze mało kto, a ja bardzo chciałabym taki dostać. Listy mają w sobie pewien urok.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Pisałam sobie w podstawówce z Lubym. Bo Luby chodził do gimnazjum w innym mieście i rzadko się widywaliśmy. Chyba gdzieś je jeszcze mam, ale nie jestem pewna.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Niki pisze:Listy mają w sobie pewien urok.
Właśnie, napisany ręcznie i jeszcze jak pachnie nim. Chociaż ostatni list od chłopaka dostałam z 6 lat temu a to było wtedy bardzo dziecinne.
Ludzie zrobili się wygodni, łatwiej napisać sms'a za 20 gr, czy wysłać maila niż poświecić więcej czasu na list. Czasem gdy listonosz przychodzi myślę, że może ktoś napisze, ale dzisiejsi faceci to albo za grosz nie mają romantyzmu albo zapomnieli, że coś takiego istnieję.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zgadzam się z Niki, Madzią i M.
Nigdy nie dostałam listu miłosnego, a zawsze o tym marzyłam. Wciąż marzę i wiem, że zrobiłoby to na mnie ogrooomne wrażenie. To takie romantyczne =)
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Dostałam raz jakoś w wieku 12 lat. Byłam wtedy zakochana w moim chłopaku po uszy, ze wzajemnością. Ależ to było... dziecinne :)
Teraz coraz bardziej przekonuję się, że 'prawdziwych facetów' na świecie nie ma :D
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Jak chodziłam do podstawówki to zakochał się we mnie taki Mateusz i wysyłał mi czasem liściki i wyznawał jak to bardzo mnie kocha :P :P
Awatar użytkownika
Rock
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2009-08-07, 14:44

Post autor: Rock »

Rose pisze:Czy kiedykolwiek otrzymaliście albo napisaliście list miłosny? Jako dzieci, czy może całkiem niedawno? Jak to się skończyło?:)
Ja ani jednego nienapisałam listu i pewnie już nie napiszę bo ta forma korespondencji już dawno wymarła.

Rok temu zakochał się jakiś we mnie chłopak i słał mi listy miłosne dosłownie tonami, po pewnym czasie mu się to znudziło bo mu nie odpisałam na żaden list. Ale niepowiem fajnie się czytało, nieraz potrafiły wprowadzić człowieka w nieziemski nastrój.
Awatar użytkownika
An.
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-08-07, 16:47
Lokalizacja: Wawa

Post autor: An. »

Kiedy chodziłam do podstawówki napisałam taki jeden list, do chłopaka który bardzo mi się podobał. Zakochałam sie w nim ze wzajemnością ^.^ .. sama też dostałam i to nawet kilka. Niestety po podstawówce już nigdy takiego nie dostałam ;( Szkoda, że faceci wolą prostrze rozwiązania niż męczenie się nad takim listem... x/ Gdybym teraz taki dostała byłabym w niebo wzięta :) to takie rooomaaantyczne <3
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja dostałam raz. Żenada :? Myślałam, że się spalę ze wstydu. Byłam w 6 klasie podstawówki.
Sama nigdy nie napisałam listu miłosnego.
Pewnie nigdy już nie dostanę i nie napiszę. Chociaż teraz jestem lepiej do tego nastawiona :D
Szkoda, że coraz mniej jest romantycznych mężczyzn, którzy by się wysilili i coś wyskrobali.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja pisałam kilka razy listy miłosne ale do chłopaka z którym chodziłam Tak mi było łatwiej przekazać uczucia. Niestety ta romantyczność szybko minęła Teraz już bym tego nie zrobiła chociaż hmm Obecnemu facetowi po sylwestrze zostawiłam liścik i zmyłam się domu Pamiętam że bardzo ucieszyło go co napisałam i do tej pory ma ten liścik na stoliku.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Dostałam wiele razy, ale nigdy nie pisałam.
ODPOWIEDZ