pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gwałt

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Gwałt

Post autor: Rose »

Mam nadzieję, że nikogo to nie spotkało i nigdy nie spotka. Nie wyobrażam sobie co muszą czuć te dziewczynki/kobiety...
Jak myślicie, jaka kara byłaby odpowiednia dla gwałcicieli? Potrafiłybyście wybaczyć coś takiego?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Straszna sprawa. Dużo naczytałam się wypowiedzi kobiet które kiedyś zostały zgwałcone.
Uraz zostaję na całe życie i wątpię, aby można było to wybaczyć. Odpowiednia kara? Ciężko powiedzieć, bo nic nie zmieni faktu, że to się stało... Jestem za kastracją, ale nie tą chemiczną bo ta nie przyniesie rezultatów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Okropne, nie chciałabym czegoś takiego przeżyc. Jeszcze jeśli ofiara zajdzie w ciążę - podwójny ból. Często słyszę, iż dziewczyna sama sobie jest winna, jeśli ubiera się prowokująco. Czy aby na pewno? Dla mnie to nie jest żadne usprawiedliwienie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Niki pisze: Często słyszę, iż dziewczyna sama sobie jest winna, jeśli ubiera się prowokująco. Czy aby na pewno?
Często właśnie zgwałcone dziewczyny uważają, że to była ich wina, ale to nie prawda.
Nie zapominajmy o tym, że teraz można dostać pigułkę gwałtu w każdym klubie.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie byłam zgwałcona.
Styl ubierania nie świadczy, że kobieta na napisane, bierz mnie tu i teraz, cały sęk w tym że czasem ofiary swoją głupotą tylko ułatwiają gwałcicielowi to przestępstwo.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

A gdzieś kiedyś czytałam że dużo mężów gwałci swoje żony. :o
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Tak, Psychiczna masz rację. Bo wielu mężów myśli, że jak kobieta jest jego żoną to staję się jego własnością, a jak nie ma ochoty na seks to można wziąć ją siłą...;/

Nigdy nie zostałam zgwałcona i nie dopuszczam do siebie myśli, że coś tak okropnego może mnie spotkać.
Też czytałam wypowiedzi kobieta i każda inaczej to przyjmuje. Większość ma uraz do seksu i mężczyzn, boi się dotyku, zbliżenia. Inne uważają, tak jak już to zostało wyżej powiedziane, że to ich wina ;/ A inne żyją dalej, po prostu.
Awatar użytkownika
Alabama
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2009-08-04, 15:34

Post autor: Alabama »

Miałam przez jakiś czas dosyć bliski kontakt z dziewczyną, którą to spotkało...
Nie ubierała się wyzywająco tylko 'zaprzyjaźniła' się z nieodpowiednim facetem. Na nieszczęście znam dobrze i ją i jego... Koszmar po prostu:/ to co A. musiała przeżyć i przeżywa do dzisiaj, każdego dnia na nowo...
Na szczęście trafiła na cudownego mężczyznę, który jest jej wart i pomaga jej dojść do siebie, pokochać na nowo męski dotyk, który wcale nie musi jej krzywdzić... Anioł nie facet... eh.. Ale ja w nich wierzę:)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ciężko mi się o tym mówi... Moja ciocia została zgwałcona. W wieku 17 lat. Pamiętam jaki koszmar przeżywała. To było coś potwornego. A później dowiedziała się, że jest w ciąży. Do dziś się po tym wszystkim nie pozbierała. Straszna sprawa.
Kara dla gwałciciela? Dożywocie.
Zniszczył życie wielu osób poprzez gwałt jednej kobiety. - bo nie tylko ofiara to przecież przeżywa - I taki człowiek ma nadal chodzić po ulicach?
Nikomu nie życzę takiego koszmaru.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Mnie i nie zgwłcono, nikogo z mojego otoczenia też.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Bells pisze:A później dowiedziała się, że jest w ciąży.
To straszne, ponieważ zazwyczaj w przypadku gwałtu ginekolog daje ofierze tabletkę (prawdopodobnie tą do 72 godziny po), żeby zabezpieczyć przed niechcianą ciążą.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Rose pisze:To straszne, ponieważ zazwyczaj w przypadku gwałtu ginekolog daje ofierze tabletkę (prawdopodobnie tą do 72 godziny po), żeby zabezpieczyć przed niechcianą ciążą.
Moja ciocia wróciła do domu dwa dni po fakcie. Mamy już 48 godzin. Nic nikomu nie mówiła. Przez te dwa dni była u przyjaciółki. Rodzina dowiedziała się jakieś 4 dni po. Mniej więcej mamy 90godz.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

No tak, szok wywołany takim wydarzeniem jest na pewno silny. Przykro mi. Wiem, że ja nie chciałabym aby cała moja rodzina dowiedziała się o tym wszystkim. Kilka osób, nikt więcej.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Rose pisze:Wiem, że ja nie chciałabym aby cała moja rodzina dowiedziała się o tym wszystkim. Kilka osób, nikt więcej.
Popieram twoje zdanie. Ona też nie chciała żeby tak wyszło. Po prostu tak potoczyły się sprawy.
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Post autor: Buziaczek »

Rose pisze:Wiem, że ja nie chciałabym aby cała moja rodzina dowiedziała się o tym wszystkim. Kilka osób, nikt więcej.
to jest najgorsze, będą gadać i próbować być z tobą. Kiedy ty chcesz być sama.
Gwałt jest obrzydliwy, z punktu fizycznego ale również strasznie upokarzający.
W tym momencie dziewczyna czuje się "brudna" skażona czymś.
Mówi się że powinno się komuś powiedzieć, pójść na policje ale jest to bardzo trudne. Mówić o czymś tak okropny, jednak jest to wstydliwy temat w szczególności jak dowiadują się rodzice i rodzina
ODPOWIEDZ