pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Chrapanie

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Chrapanie

Post autor: Rose »

Zamieściłam ten temat w dziale Medycyna, ponieważ jest on problemem zdrowotnym.
Chrapiecie? Zawsze, czy może tylko czasem? Może ktoś z Waszych bliskich ma z tym problem i czasem Wam przeszkadza?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jak jestem bardzo mocno zmęczona np. po długiej podróży to zdarza mi się, ale na codzień nie chrapie. Za to mój tata nadrabia za wszystkich. Czy mi to przeszkadza? Chyba już się przyzwyczaiłam, ale czasami nie słyszę telewizora bo tak głośno chrapie. ;)
Widziałam, że można teraz kupić takie paski na nos i to niby pomaga.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie chrapałam nigdy, chociaż mama ostatnio powiedziała mi, że cichutko mi się zdarzyło. W mojej rodzinie chrapie pies, sama potrafi się obudzić, gdy zbyt głośno 'chrapnie'.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja na szczęście nie mam z tym problemów. Ale moja babcia i dziadek, uhuhu...Jak miałam pokój obok ich pokoju to spać nie szło czasami ;/
Mój pies również chrapie, wtedy krzyczymy na niego, otworzy oczy i śpi dalej, ale już nie chrapie :)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Miałam z tym problem przy migdałkach powiększonych. Po wycięciu mi się nie zdarza. Za to mój ojciec... Czasami słyszę go z sąsiedniego pokoju, nie wiem, jak mama z nim wytrzymuje.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Każdy mówi, że śpię spokojnie, nie chrapie. Za to mama strasznie chrapie czasem potrafi mnie obudzić z sąsiedniego pokoju no i mój chłopak jak czasem potrafi zachrapać o jednym myślę, no zabić :roll:
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Nie chrapię,a jak mi się już zdarzy to jest to bardzo ciche chrapanie że nikogo nie obudzi :P
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Niestety Chrapię. To tylko dla tego że mam krzywą przegrodę nosową :/ . Nie można tego zoperować bo przegroda jeszcze rośnie i jeżeli nawet oni ją naprawią może urosnąć krzywa :/ :/
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie chrapię, za to moja siostra okropnie :> Raz nawet mnie tym zbudziła, choć śpi w pokoju oddalonym o 10 metrów :o :lol:
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

mój brat chrapie... straszne to jest.
pamiętam jak musiałam z nim spać w pokoju, a jak zasnę to trudno mnie obudzić bo mam twardy sen.. a tu nagle takie chrapanie głośnie..
nie wiedziałam co mam zrobić! wkoncu podeszłam i zatkałam mu nos i pomogło:P
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Rose pisze:Może ktoś z Waszych bliskich ma z tym problem i czasem Wam przeszkadza?
Ehe. Moja młodsza siostra ma z tym problem. Jest taka młodziutka, a tak chrapie! Mamy osobne pokoje, ale mimo to zawsze słyszę ją bardzo wyraźnie.
Przeszkadza mi to tylko czasem, bo już zdążyłam się przyzwyczaić.
Arisa
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2009-08-07, 11:25

Post autor: Arisa »

Bells pisze:Ehe. Moja młodsza siostra ma z tym problem. Jest taka młodziutka, a tak chrapie!
Nie no. Obrażę się !


Ja podobno chrapię... nie wiem... nie słyszałam :D
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Podobno nie chrapię. Może czasem się zdarzy, ale to dość rzadko.
Za to mój tata jak jest zmęczony to potrafi 'jechać' przez całą noc. Jest to dość denerwujące.
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Chrapię, głośno i namiętnie. Zazwyczaj słyszę to od współlokatorek :P
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Na szczęście nie chrapię. Mam bardzo płytki sen i nienawidzę jak ktoś chrapie Wyprowadza mnie to z równowagi Nawet jak ktoś głośniej oddycha to już nie mogę z nim spać w jednym pomieszczeniu.
ODPOWIEDZ