pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gra w karty ;D

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Gra w karty ;D

Post autor: Empatia »

Ostatnio stało się to moim nałogiem, wciągam do gry każdego, dzisiaj grałam pół dnia z kuzynem, świetny sposób na zabicie nudy :lol2:
Lubicie grać? W jakie gry umiecie lub jakie są Wasze ulubione? :oczami:
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Jak byłam dzieckiem to najczęściej grałam w oczko na drobniaki :P Czasami w wojnę :) Albo po prostu brałam karty do rąk i sobie przeglądałam ,wymyślałam jakąś tam grę :D
Teraz już mnie nie ciągnie do kart,chodź mój bardzo dobry znajomy zaproponował mi ostatnio pokera rozbieranego hehe ale czy w niego zagram to się okaże :P
Awatar użytkownika
reds
-#
-#
Posty: 96
Rejestracja: 2009-07-28, 12:24

Post autor: reds »

Lubicie grać? W jakie gry umiecie lub jakie są Wasze ulubione?
Pewnie, chociaż teraz coraz mniej gram. W szkole najczęściej się grało, na matematyce czy innych przedmiotach. Najlepiej się grało w gre zwaną potocznie ch*j ale nie wiem jak się normalnie to nazywa :D poker też fajny
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kiedyś, jak dziecko bardzo często grała w karty z siostrami i kuzynostwem. Najczęściej w wojnę, bo najłatwiejsza. Czasem w osła, makao. W szkole graliśmy w ch'ja (nie wiem jak się to inaczej nazywa). Ale jakoś do kart mnie specjalnie nie ciągnie. Czasem na kurniku zagram w jakiegoś pana, czy coś.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Makao, kanasta, remik - to te główne, w które grywam. Plus czasem poker, ale jakoś mi się nie widzi.

Jako dziecko nie lubiłam, teraz się zmieniło :unsure:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Mój dziadek kilka lat temu spotykał się ze znajomymi i grali w coś na drobne pieniądze. Moi rodzice od kilkunastu lat grywają w karty ze znajomymi, kilka razy w tygodniu, wieczorami. Gra toczy się o jakieś groszaki. Ale nawet nie wiem w co grają tak mnie to interesuje :D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Na pieniądze nigdy nie grałam i nie zamierzam, bo znając mnie, to popadnę w hazard ;D
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zawsze gram w tysiąca, albo hm nie pamiętam. Karty to dobry sposób na spędzenie deszczowego wieczoru. Na pieniędze grałam raz z wujkiem w pokera. I niby go ograłam mimo że nie wiedziałam o co kaman. xD
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Lubię grać, nawet bardzo. Makao, tysiąc i poker - moje ulubione.
W pokera zwykle gram z przyjacielem, bo tylko on umie. Na zapałki, czasami na drobne, jak mamy dużo żółtych.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Kiedyś grałam nałogowo w karty teraz rzadziej chociaż zawsze nosiłam na uczelnie talie kart jak mieliśmy wykłady :P Najbardziej lubię grać w kanaste, pana, makao. Nie potrafie grać w pokera a bardzo bym chciała się nauczyć.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Jak byłam mała, grałam w karty z Braćmi i Ojcem. Graliśmy w tysiąca ;) Teraz jakoś nie gram, bo nie umiem ;d Kiedyś brat cioteczny uczył mnie grać w Makako, ale czarna magia ;D zgadzam się, świetny sposób na zabicie nudy. Kiedy byłam w sanatorium, to karty były jedyną deską ratunku, by nie umrzeć z nudów ;P nasz pokój słynął z gry w tysiąca. Nawet ksiądz z nami grał ;P Tysiąc- najlepsza gra, bo w inne grać nie umiem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Ja lubię grać w Pokera, Żołędzia, Makao i Pana :D
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Makao, kuku a z dziadkiem Wojna ;]
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Nie mam szczęścia w kartach ;P Jeśli już gram to w makao lub tysiąca
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Podobno ten, kto nie ma szczęscia w kartach, ma szczęście w miłości :lol2:
ODPOWIEDZ