pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ginekolog

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Nigdy nie byłam i na razie nie zamierzam pójść - czuje się dobrze. Jednak wolałabym iść do faceta, bo mam uraz do kobiet lekarzy.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Nigdy nie byłam i na razie nie zamierzam pójść - czuje się dobrze.
Co za shit. Od kiedy to się chodzi do ginekologa, bo się źle czuje? A potem dowiaduje się taka dziewczyna czy kobieta, że coś z nią nie tak. I żal nie wiadomo do kogo.

Byłam. Wolę facetów, są delikatniejsi. Z kobietami mam złe wspomnienia. Nie fart, bo teraz prowadzi mnie kobieta. Cóż, przeboleję jakoś.
Pierwszy raz tez byłam u kobiety, nie bałam się, ani nie stresowałam jakoś. Ale i tak była "bardzo" delikatna. Od razu ją zmieniłam na lekarza... i byłam zadowolona.
Awatar użytkownika
Koral
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-02-25, 16:58

Post autor: Koral »

Pierwszy raz byłam u kiebiety,potem chodziłam do niej przez chwile, ale zbagatelizowała moją cystę,powiedziała,że z tym sie nic nie robi i nawet do kontroli nie kazała przyjść :shock: To było na fundusz..
Potem długo nie mogłam sie zebrać aż w końcu przez kilka dni bolał mnie okropnie brzuch, nie do wytrzymania, poszłam do zwykłego lekarza, ale nie miała pojęcia od czego, kazaład zwonić na pogotowie jakby co. To już sie domyśliłam, ze to cysta, szukałam prywatnego gabinetu żeby szybko iść, terminy były pozajmowane wszędzie więc jak znalazłam faceta to trudno zapisałam się, choć się obawiałam. Teraz nie żałuje, chodze do niego, jest o wiele dokładniejszy, zlecił badania,zastosował leczenie. jestem zadowolona :) teraz chodze co dwa miesiące.

a pierwszy raz sie stresowałam troche jak jechałam, potem w poczeklni już luzik. Byłam z chłopkiem,który miał dodawać mi otuchy a tymczasem ja jemu musiałam bo sie strasznie denerwował :P :P
Awatar użytkownika
Camelia
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-04-02, 15:37

Post autor: Camelia »

Byłam. Moja pierwsza wizyta która w sumie nie dawno się odbyła była okropna i nie wiem jak pójdę nastepnym razem... Badanie jest według mnie bolące, mimo wszystkich tych żelów których użyła itp. Gdy wychodziłam miałam łzy w oczach.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Badanie jest według mnie bolące, mimo wszystkich tych żelów których użyła itp. Gdy wychodziłam miałam łzy w oczach.
badanie boli bardziej, jak człowiek jest spięty, im więcej rozluźnienia tym lepiej. Wiadomo jednak, że to do najprzyjemniejszych sytuacji nie należy.
Awatar użytkownika
Żaroofka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-09-18, 21:04

Post autor: Żaroofka »

Zupełnie nie ma się czego bać, a tym bardziej wstydzić... Dla lekarza nagość jest czymś zupełnie powszechnym, nie będzie się gapił, oceniał... Oczywiście byłam zestresowana za pierwszym razem, ale z każdym kolejnym jest lepiej.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

U ginekologa jeszcze nie byłam, ale zamierzam się wybrać. Myślę, że pierwszym razem pójdę do kobiety. Stresuję się, to oczywiste. Nigdy nie miałam tego typu badań, to dla mnie będzie właściwie coś nowego.
Martuś
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-10-23, 19:08

Post autor: Martuś »

Czy depilujecie sie 'tam' przed wizyta czy jest to Wam obojetne? A jak sprawa wygląda jeżeli chodzi o waszym facetów? Wolą jak jestescie tam ogolone? :O
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Byłam kilka razy u ginekologa. Stresowałam się, ale teraz jest już okej. Chodzę do kobiety.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

JA chodze co dwa miesiące. Zazwyczaj wizyta związana jest tylko z wypisaniem recepty.
Martuś
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-10-23, 19:08

Post autor: Martuś »

Hej dziewczyny,
Mam taki problem. Mam juz 20 lat i ani razu nie bylam u ginekologa. Straszne to jest? Na co sie powinanm nastawic bo...ja bardzo wstydliwa osóbka jestem :oops:
malinova
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2011-11-17, 18:42

Post autor: malinova »

Ja chodzę raz na ok.3 miesiące, od czasu jak skończyłam 14 lat. na pierwszą wizytę zaciągnęła mnie mama i z nią poszłam a na kolejne chodziłam już sama. I zawsze chodzę do faceta. Jest delikatniejszy niż kobieta.
ODPOWIEDZ