pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ginekolog

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Ginekolog

Post autor: psychiczna »

Kochane, byłyście już u ginekologa, jak wrażenia? A może dopiero planujecie się do niego wybrać, ale boicie się? Wolicie iść do kobiety czy do mężczyzny?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie byłam jeszcze, ale muszę się w końcu wybrać po jakieś tabletki, bo zwykłe w czasie okresu przestają działać. Wolałabym iść do kobiety, glupio czułabym się u faceta, chociaż podobno mężczyźni są delikatniejsi.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Zaliczyłam już kilka wizyt u ginekologa. Jak na razie byłam tylko u kobiety, ponieważ to ona tylko przyjmowała u mnie w mieście. Jakie wrażenie? Za pierwszym razem było małe zdenerwowanie, bałam się że może mnie coś zaboleć. Później było tylko lepiej, nie wstydziłam się.
psychiczna pisze:Wolicie iść do kobiety czy do mężczyzny?
Dla mnie płeć jest obojętna. Jednak z opini znajomych koleżanek mogę powiedzieć, że mężczyzna jest bardziej dokładny i delikatny niż pani ginekolożka ^^
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

byłam raz. i jakoś xle nie wspominam :)
u kobiety i w sumie nie [poszłabym do faceta, nie wiem czy potrafiłabym powiedzieć tak mu wprost o niektórych sprawach wkoncu intymnych i czasami krepujacych..
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:Wolałabym iść do kobiety, glupio czułabym się u faceta, chociaż podobno mężczyźni są delikatniejsi.
W życiu nie pójdę do kobiety. Byłam u mężczyzny (uwaga Maadzia- Murzyna:P).
Byłam raz w życiu. Nawet mnie nie zbadał, miałam okres akurat i problemy z nim. Czas się wybrać, ale jakoś tak nie mam ani czasu, ani chęci.
W każdym razie pierwszy raz tak się denerwowałam, że szkoda gadać ;/
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Niestety kiedyś będę musiała udać się do ginekologa, ale gdybym tylko mogła jakoś uniknąć tej sytuacji to bym to zrobiła. Chyba wolałabym iść do mężczyzny, bo raz są delikatnijsi, a dwa to nie przenoszą swoich humorków do pracy. Jednak strasznie krępujące to wszystko :oops:
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Do dziewczyn które już współżyją; chodzicie kontrolnie co roku na badanie cytologiczne?
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

nie byłam jeszcze. ale jeśli będę się wybierać to do mężczyzny. jak już zostało powiedziane - są delikatniejsi.
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Byłam raz u starszej pani doktor :P
Oczywiście byłam zdenerwowana,ale nie było tak źle.
Do faceta raczej bym nie poszła,ze względu na to ,że bym się wstydziła przed nim rozebrać :/ a jakby był młody i przystojny to tym bardziej bym nie poszła.Nie ma bata! :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

apo_19 pisze:Do faceta raczej bym nie poszła,ze względu na to ,że bym się wstydziła przed nim rozebrać :/
Szczerze mówiąc bardziej bym się wstydziła przed kobietą. Czułabym się o wiele bardziej niekomfortowo i niezręcznie.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Angel pisze:Do dziewczyn które już współżyją; chodzicie kontrolnie co roku na badanie cytologiczne?
Badanie cytologiczne to podstawa Zwłaszcza u mnie Jeszcze nigdy idealnie nie wyszedł mi wynik bo zawsze wybieram się do ginekologa jak już mam poważniejsze problemy. Zdecydowanie bardziej wole chodzić do mężczyzny Jak sie jeszcze trafi na kobiete feministke to juz porażka
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Wolę iść do mężczyzny. Jeszcze nie byłam.
Ale nie obawiam sie pierwszej wizyty.
Awatar użytkownika
matyll93
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-07-31, 18:22

Post autor: matyll93 »

Przy babce bym się nie wstydziła rozebrać, przy facecie tak, dlatego z pewnością pójdę do kobiety. Już się trochę przygotowałam psychicznie na tę pierwszą wizytę, ale jedyne czego się jeszcze obawiam, to tego, że będzie bolało. Jak to jest? Boli, czy nie.?
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Ja się nie obawiam ;)
I jeszcze nie wiem do kogo pójdę.

Sama chciałam zostać ginekologiem ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

matyll93 pisze:Przy babce bym się nie wstydziła rozebrać, przy facecie tak, dlatego z pewnością pójdę do kobiety. Już się trochę przygotowałam psychicznie na tę pierwszą wizytę, ale jedyne czego się jeszcze obawiam, to tego, że będzie bolało. Jak to jest? Boli, czy nie.?
Na początku jest rozmowa Jeśli nie chcesz wcale nie musisz przeprowadzić badania Nawet jeśli juz do takiego dojdzie badanie zrobi, jeśli jesteś dziewicą za pomocą najmniejszego sprzętu i z użyciem płynów nawilżających więc nie powinno boleć Na pewno czuć jakies niewielki dyskomfort ale bardziej psychiczny Badanie naprawde trwa krótko i jest do przejścia :) Badanie cytologiczne troszke boli ale są to dosłownie sekundy i sprawnie zrobione nawet się nie zorientujesz że coś się działo Naprawdę nie jest tak źle :)
ODPOWIEDZ