pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bielizna

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Tym jak jest uszyta , nie chcę niespodzianek. (Jakość)
Tym czy będzie dobra (dopasowana)
Wygląd , Kolor czyli całokształt.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Na samym początku moją uwagę skupia kolor i krój. Dopiero później patrzę na cenę.
Lubię koronkową bieliznę, ale nie każdy materiał jest wygodny w praktyce, więc na to też zwracam uwagę.
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

Ja zwracam uwagę na " urok osobisty " bielizny. Jeśli mam kupić bieliznę, patrząc na nią musi mi dawać do zrozumienia coś w stylu " jestem kobieca, noś mnie ". Bielizna kojarzy mi się z kobietą, w tym przypadku najbardziej lubię te urocze, niewinne i jednocześnie seksowne. I na to zwracam uwagę. Również na to jak piersi leżą w staniku. Bielizna jest dla mnie tak ważna jak ubranie, które widać, i chociaż bielizny nie widać to ona musi być piękna, bo między innymi od tego zależy moje samopoczucie i pewność siebie.
Patt
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2009-12-30, 17:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Patt »

fajnie Chloe napisała ;) podobnie jest u mnie i poza tym kolor też jest dla mnie ważny. Ale najczęściej jest tak, że po prostu widzę coś i jak mi wpadnie w oko to biorę ;P
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

JA kiedyś uważałam ze po co tyle zastanawiać się nad kupnem bielizny skoro jej i tak nie widać Teraz stałam się mądrzejsza Bielizna musi być doskonała bo nigdy nie wiadomo co czeka w życiu :P
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

W dużej mierze komfortem.Nie lubię gdy coś mnie uwiera,przeciera,zwłasz,że mam dość delikatną skórę.Hm i oczywiście lubię ładną bieliznę przyciągają mnie koronki, materiał,ładne kolory.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Uwielbiam koronki i większość mojej bielizny jest wybierana z punktu widzenia tego kryterium :P
Czasami da się zauważyć, że coś jest niewygodne dopiero jak się zaczyna to nosić niestety.
Lepiej też zainwestować w coś porządnie wykonanego, co nam się od razu nie przetrze, nie przedziurawi ani nie zniszczy.
Oczywiście patrzę też na cenę, nie dam za majtki tylko co za bluzkę czy spodnie :P
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Re: Bielizna

Post autor: Cyklon »

psychiczna pisze:Czym sugerujecie się podczas kupowania bielizny?
psychiczny pisze:Czym sugerujecie się podczas ZDEJMOWANIA bielizny?
[OFF_TOPIC_ON]Dobra przepraszam, za ten cudowny dowcip :oops: [/OFF_TOPIC_ON]
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Hmm. ;) Fajny temat.
Uwielbiam mieć na sobie skompletowaną bieliznę. I staram się tego trzymać ; )) To decyduje często o tym jak się czuję we własnej skórze i czy będę pewna siebie tego dnia. ;)
Przy wyborze kieruję się ilością koronek ^ ^ a także kolorem, co jest często podyktowane moim nastrojem. Od czarnego, przez zieleń do różowego 8)
No i cena... jak mnie zabija na wejściu, to czekam na przecenę albo szukam czegoś tańszego, a równie uroczego i kobiecego.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ostatnio przede wszystkim decyduje kolor. Mam jakiegoś fizia na punkcie czerni. No i oczywiście cena. (;
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Kierują się przede wszystkim wygodą i dopasowaniem.
Nienawidzę staników z 'bazaru' bo źle na mnie leżą i trudno je dobrać.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Pandora pisze:Nienawidzę staników z 'bazaru' bo źle na mnie leżą i trudno je dobrać.
ja nawet na rynku umiem na oko znaleźć stanik, który będzie dla mnie dobry. I powiem, że jeszcze mi się nie zdarzyło nie trafić. Nawet drogie staniki potrafią źle leżeć, cała sztuka to umieć właściwie dla siebie dobrać.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ostatnio wreszcie zrobiłam porządne zakupy związane z kupnem bielizny. Oczywiście cena decydowała, ale spokojnie mogłam kupić lepsze biustonosze, a nie te które po pierwszym praniu nie nadawały się do chodzenia.
niepokorna pisze:koronki i większość mojej bielizny jest wybierana z punktu widzenia tego kryterium
O ja też.
No oczywiście bielizna musi mi się podobać i chce w niej wyglądać po prostu dobrze. ;]
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Po pierwsze: czy jest wygodna, dobrej jakości. Jeśli chodzi o staniki to: czy miseczki są dobrze wyprofilowane, czy dobrze podtrzymuje biust
Po drugie zwracam uwagę na materiały i wykończone, wzór.
Na szczęście mam już swoją ulubioną markę-Corin i mogę być pewna co kupuje :)
zimka
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-01-10, 11:16

Post autor: zimka »

Ja przede wszystkim wygodą. Lubię czuć się na co dzień komfortowo wiec wybieram zazwyczaj bieliznę dobrej jakości, znanych firm. Lubię cieliste kolory ponieważ nie wyróżniają sie spod ubrania. Za to na wieczór wybieram zawsze coś fikuśnego ;)
_________________
Apartamenty Kołobrzeg
ODPOWIEDZ