pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdyby internet przestał istnieć..

Sieć...
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Gdyby internet przestał istnieć..

Post autor: kafu777 »

Jak myślicie co by się stało, gdyby nagle pewnego dnia po włączeniu komputera okazało się, że na całym świecie przestał działać Internet? Czy w ogóle wyobrażacie sobie taką sytuację? W tym temacie nie ważne jest czy to jest możliwe czy nie. Piszcie co by to dla Was znaczyło, jak wpłynęłoby to na Wasze życie codzienne i w ogólne na dzieje świata.
Awatar użytkownika
Ptrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2008-12-22, 14:08

Post autor: Ptrk »

Przez internet przeważnie komunikuje się z innymi. GG, email itd. Z racji, że często się przeprowadzam ciągle poznawałbym ludzi, a od kontaktu byłby telefon.

Poza tym internet to nie życie - na pewno wielkiej furory by to na mnie nie zrobiło, ale zapewne trochę by mi go brakowało ; D, cokolwiek to znaczy :).
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Łoo,byłoby ciężko.. Przyznaję się bez bicia,że jestem uzależniona,jeszcze teraz,gdy jestem chora,potrafię siedzieć godzinami. Jakoś udałoby mi się do tego przywyknąć,nie wyleciałabym z siekierą na ulicę i nie zaczęłabym zabijać ludzi z rozpaczy ;P W internecie poznałam dużo fajnych ludzi,ale na szczęście są jeszcze telefony,więc kontaktu bym nie straciła,gorzej,gdyby telefonów też nie było :roll:
Myślę,że na początku brakowałoby mi tego codziennego odwiedzania niektórych stron,komunikatora itp. ale z czasem mogłabym przywyknąć,tak,jak już napisałam ;)
Co do innych,to takie dzieci uzależnione,przysłowiowe "dzieci neo".. to z nimi mogłoby byc niezbyt ciekawie :mrgreen:
bartek0456
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-01-05, 14:35

Post autor: bartek0456 »

wtedy pozostają ksiązki do czytania
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja bym wytrzymała... Choć prędzej bym kompa...
1. siekierą rozwaliła
2. wywaliłabym przez okno
3. zrzuciła z mostu
xD
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

uznałabym to za życiową tragedię, nie wiedziałabym jak teraz będę robiła zadania domowe i zaczęłabym bardzo się nudzić :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Prawdopodobnie ludzkość padłaby w panikę. Liczba samobójstw wzrosła by o 80% conalmniej. Dzieci powpadały by w depresję. Rdzice też bo jak internet był to przynajmniej mieli cicho w domu bo dziecko siedziało wpatrzone w monitor codziennie przez 24 godz. Tragedia.
A Bu. kupiłaby sobie czekoladę (nadziewaną) otworzyła książkę i zaczęła czytać. Lekki smutek by był, ale kiedyś ludzie żyli bez tego to teraz też by dali radę (nieliczni..)
wsms
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-04, 12:25

Post autor: wsms »

...to nie miałbym jak zarabiać. ;-)
Mam kilka fajnych stron, a ostatnio założyliśmy [ciach]. I dzięki niej mam naprawdę fajne pieniądze na wakacje. Ale co najważniejsze każdy, kto wyśle 1 SMS-a, może na mojej stronce coś wygrać: gotówkę albo doładowanie na telefon. A wszystko funduje operator. ;-)
Ostatnio zmieniony 2009-07-16, 18:36 przez wsms, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paulicha
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-07-14, 14:51

Post autor: Paulicha »

Jakby nie było by neta ...
umarła bym O.o [powaga]
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Układałabym pasjansa na levele .
To by był koniec cywilizacji .
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Gdyby Internet przestał istnieć...wpadłabym w nieuleczalną depresję :?
Nie wyobrażam sobie życia bez Internetu... :roll:
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

... to nie wiem co robiłabym w domu w te wakacje. No ale kiedyś ludzie radzili sobie bez niego.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie mogłabym wchodzić na wygadani.eu, sprawdzać pogody na następny dzień, w roku szkolnym nie mogłabym odrabiać lekcji. I zanudziłabym się. Tak trudno w to uwierzyć, bo przecież jeszcze kilka lat temu nie miałam internetu i nie był on mi potrzebny do szczęścia, a teraz? Jest dla mnie jak tlen. A co gdy brakuje tlenu? ...
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:przecież jeszcze kilka lat temu nie miałam internetu i nie był on mi potrzebny do szczęścia, a teraz? Jest dla mnie jak tlen.
Dokładnie. Czasami myślę, że jestem uzależniona i chyba jestem. Tzn. jak nie ma mnie w domu to jest ok, ale jak jestem to nie mogę nie włączyć komputera.
wsms
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-04, 12:25

Post autor: wsms »

Zmniejszyłaby się moja wypłata... ;-( Bo strona ciach, o której - jak widzę - nie mogę tu pisać :-D przynosi mi fajną kasę.

Nie rób z siebie idioty ;) Ban/Niki
Ostatnio zmieniony 2009-07-17, 19:30 przez wsms, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ