pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Związki międzynarodowe

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Chandi
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-11-05, 07:51

Post autor: Chandi »

Rose pisze:Gdybym poznała jakiegoś przystojnego Egipcjanina i się w nim zakochała, pewnie nie widziałabym w nim wad, bo "miłość jest ślepa". Dopiero później ujawnia się ich druga natura ;/
Dokładnie tak było ze mną.
Najpierw cudownie, później zero kontaktu z innymi mężczyznami, bo zaraz jakiejś podejrzenia. Popatrzeć też za długo nie wolno ;x To chyba przeszkadzało mi najbardziej, bo z językiem nie mieliśmy żadnych problemów. W sumie utrzymujemy jeszcze kontakt, miałam w planie się z nim niedługo spotkać, ale jednak nie widzę jakiejś przyszłości z nim, a że ten chce mnie już przedstawiać swojej rodzinie chyba czas się wycofać.

Trochę inne doświadczenia mam z Koptem (chrześcijanie w Egipcie), ale to już chyba nie na temat? :D
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Re: Związki międzynarodowe

Post autor: Mariette »

Angel pisze:Związek z Murzynem, Arabem a nawet Chińczykiem.
Umiałabyś/umiałbyś się związać z osobą innego pochodzenia, innej narodowości?
pochodzenie czy narodowość to nie problem. większy problem stanowią bariery kulturowe i/lub językowe.
Rzeczywiście, różnice kulturowe mogą być przeszkodą, choćby jeżeli chodzi o obchodzenie świąt czy nawet zawarcie związku małżeńskiego.
Myślę, że mogłabym związać się z taką osoba, ale tylko wtedy gdyby ta osoba zaakceptowała moją kulturę i nauczyła się moich zwyczajów.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Miłość jest ślepa.
Sama planuję emigrację, a w Stanach Zjednoczonych raczej nie spotkam dużo Polaków. Chociaż? Nic nigdy nie wiadomo.
Z drugiej strony to rzecz fascynująca, poznać nową kulturę i nowe obyczaje. Z przyjemnością np.wybrałabym się na obiad u Afroamerykanina. :D
ODPOWIEDZ