pompy abs, abs pump

wiercenie studni

rude włosy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Słyszałem kiedyś, że pod tym względem też należę do mniejszości, ale cholernie podobają mi się dziewczyny z rudymi włosami. Nie ma blondynek, jak to wszyscy mówią - są rude. ;)

Ale za to jak widzę rudego faceta... Nie, to po prostu do siebie nie pasuje moim zdaniem. Muszę na ogół powstrzymywać wtedy śmiech. ^^
Awatar użytkownika
Psychosocial
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2010-10-23, 20:32

Post autor: Psychosocial »

Bardzo podobają mi się rude włosy, ale siebie jakoś nie widzę w takim kolorze i wydaje mi się, że raczej by do mnie nie pasował. ;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

obecnie mam brązowe, ale myślę już nad powrotem do rudego. Jakoś czułam się bardzo dobrze w tamtych włosach i wyglądałam na pewno ciekawiej, tak z charakterem.
Tylko przeraża mnie to, że teraz tak wiele kobiet ma włosy ufarbowane na rudo. Jakieś to modne się zrobiło.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:Jakieś to modne się zrobiło.
Bardzo. We Wszystkich Świętych, na cmentarzu, co druga miała rude włosy. Serio oO
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Rose pisze:
niepokorna pisze:Jakieś to modne się zrobiło.
Bardzo. We Wszystkich Świętych, na cmentarzu, co druga miała rude włosy. Serio oO
nie zauważyłam tego, muszę się porozglądać na ulicy. chyba, że do warszawy jeszcze ta moda nie dotarła :P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

emilkka pisze:
Rose pisze:
niepokorna pisze:Jakieś to modne się zrobiło.
Bardzo. We Wszystkich Świętych, na cmentarzu, co druga miała rude włosy. Serio oO
nie zauważyłam tego, muszę się porozglądać na ulicy. chyba, że do warszawy jeszcze ta moda nie dotarła :P
A u mnie moda na to już dawno przeszła. Owszem, jakoś w zeszłym roku był szał, ale teraz już nie.;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Empatia pisze:A u mnie moda na to już dawno przeszła. Owszem, jakoś w zeszłym roku był szał, ale teraz już nie.;)
u mnie co druga ma farbowane rude włosy, a raczej nie wszystkim one pasują.
Ale to mnie nie zniechęci chyba, więc na początku grudnia idę do fryzjera.
Z tym, że teraz mój rudy będzie bardziej stonowany, taki raczej rudo-brązowy.
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

zawsze marzyły mi się rude włosy, takie brązowo-rude. Jednak moja próba zmiany włosów na ten kolor skończyła się niestety nie powodzeniem i wyszły czerwone, no ale cóż tak to jest słuchać kolegi przy wyborze farby ;P Ale podejrzewam, że nawet jeśli wyszedłby taki kolor jaki chciałam to długo bym w nim nie paradowała, bo znając życie źle bym się czuła. Co nie zmienia faktu, że bardzo mi się podoba ten kolor w każdym odcieniu.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

mi się podobają marchewkowe ale do takich musiałabym rozjaśnić włosy. Narazie mam rudo czerwone :) W sobote odświeżone.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Dopadłam w końcu swoją farbę "Płomienna iskra" Joanny. I hmm, jestem bardziej ruda niż po ostatnim farbowaniu, ale wciąz nie tak jak chciałam. Ale jest ok ;]
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Rude jest piękne, do tego jeszcze jasna karnacja i piegi ;3 Sama bym chciała, ale narazie wole włosów nie niszczyć. zwłaszcza marchewkę. ;3
A co do chłopaków to taki ni to rudy, ni to brązowy wygląda świetnie. ;3
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A mnie rudy u mężczyzn odrzuca, fuuuj. Nie toleruję, żadnych.


Aktualnie mam na głowie trochę ciemnej miedzi, ładnie wygląda, bardzo nawet.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Empatia weź nie mów! jak widzę jakiegoś rudego ale przystojnego chłopaka to zawsze myślę "byłby spoko, gdyby nie był rudy" cóż, już tak mam ;P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zacznijmy od tego, że dla mnie rudy chłopak nie jest przystojny. Nie podoba mi się, przykra rzeczywistość.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

w sumie tak, ale jest taki jeden, który byłby świetny, gdyby nie rude włosy ;D nie moj gust, coś mnie po prostu odrzuca ;/ dla mnie tylko bruneci i szatyni xD
ODPOWIEDZ