pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Taniec z gwiazdami

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Widziałam kiedyś pół odcinka. I na tym kończy się moja pasjonująca wiedza związana z tym tematem.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

selene pisze:Widziałam kiedyś pół odcinka. I na tym kończy się moja pasjonująca wiedza związana z tym tematem.
Tak jak selene obejrzałam pół odcinka i to chyba któregoś z początku, pamiętam, że Steczkowska tańczyła i była przebrana za policjantkę.
Stronię od TVNu więc rzadko kiedy oglądam coś na tym kanale. Nie lubię programów tego typu. Ale czytam gazety, przeglądam Internet no i muszę przyznać, że o zawodnikach wiem co nie co, bo trudno czasem przeoczyć nagłówek " X schudł 20 kg po treningach w TZG".
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Ja za to po zobaczeniu jednej pary, stwierdziłam że ludzie którzy to oglądają moją coś nie tak z głową. żeby w tym chociaż było coś ciekawego,śmiesznego.. Nie dla mnie i jedyna nadzieja jaką pozostaję że wkrótce wszystkim to się znudzi.A tym samym cały taniec z gwiazdami szlag trafi :)
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Oglądnałam tylko 1 edycje i podziękowałam. :)
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Pierwszą serię oglądałam, coś nowego to i ciekawe nawet było. Drugą już chyba urywkowo, a potem to już wcale. Co to za taniec z gwiazdami, skoro tancerz jest nie raz popularniejszy od tej niby gwiazdy.
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Oglądałam niektóre odcinki, jakoś mnie to nie zainteresowało. Jest to jest, nie ma to nie będę płakać.
ODPOWIEDZ