pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Praca

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Praca

Post autor: Lina »

W tym temacie nie będę pisała, że poszukuję osób do pracy itp. xD Ale porozmawiamy tu ogólnie o pracy, tzn. jakie prace wykonywaliście oczywiście z wynagrodzeniem, czy często pracujecie, jeśli tak to co zwykle robicie bądź robiliście?? I kiedy?? xD

W roku szkolnym to nie rozglądam się za żadną pracą ale wiadomo, że jak wakacje przyjdą to potrzebne są pieniądze a jedyne źródło to rodzice albo praca, a znowu rodzicie nie zawsze są dobrym źródłem to zostaje praca xD Najczęściej to zbierałam wiśnie i jabłka, i czasami opiekowałam się dziećmi.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nigdy nie pracowałam. Raz tylko pisałam na komputerze (wtedy jeszcze nie było tak, że każdy miał komputer w domu) pracę magisterską pewnej pani xD Praca nie trudna, czasami męcząca, szczególnie gdy jakieś tabelki nie chciały wyjść, coś się automatycznie zmieniało itd. Ale zarobiłam co nie co :)
Chciałam teraz iść na staż, ale niestety nie udało mi się ;/ Ale mam nadzieję, że załapię się na zbieranie wiśni, czy coś takiego. Szukałam pracy opiekunki, ale nie mogłam niczego znaleźć. Mieszkam na wsi i tu jest niestety trudniej o pracę.
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Jeszcze nie pracowałam, ale mam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć w okresie wakacji :D
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

W sumie pracowałam zawsze u siebie na gospodarstwie (dobrze, że teraz już nie tak jak dawniej). Taka praca jako praca dopiero mnie czeka za niecały miesiąc.
Rose pisze:Mieszkam na wsi i tu jest niestety trudniej o pracę.
Na wsi to wiadomo, że praca to abstrakcja chyba, że na zbiorach w większym miastach zawsze coś można znaleźć, ale trzeba mieć dobry dojazd itp. Ja za bardzo nie mam więc, będę wynajmować na razie mieszkanie. Jeśli się chce można pracować i "być na swoim" ;]
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja chce iść wiśnie zrywać. Zawsze coś się zarobi ;]
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

ja chcę pilnować jakiegoś malucha :D ale nie wiem czy się uda..
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Chcieć ja też chce;) I na razie nie udało się. Tzn. codziennie opiekuję się gromadą dzieciaków, bo je kocham ;), ale nie za pieniądze...
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Praca

Post autor: Limowa »

Lina pisze:W tym temacie nie będę pisała, że poszukuję osób do pracy itp. xD Ale porozmawiamy tu ogólnie o pracy, tzn. jakie prace wykonywaliście oczywiście z wynagrodzeniem, czy często pracujecie, jeśli tak to co zwykle robicie bądź robiliście?? I kiedy?? xD
emm.. Ja do tej pory zarabiałam tylko w internecie.

Nie, nie, nie! Żadne klikanie w linki i temu podobne. xD

Od niedawna tworzę szablony, które sprzedaje na allegro. :)
W najbliższym czasie jednak muszę znaleźć prawdziwą pracę ;)
eSka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-14, 22:55

Post autor: eSka »

no to ja już mam jakąs kariere zawodową za sobą :mrgreen: :mrgreen:

w tamtym roku przez okres wakacyjny byłam asystentką pana prezesa- praca sympatyczna, odbieranie telefonów robienie kawki umawianie na spotkania i pilnowanie homogramu oraz przypominajka dla pana prezesa :) pieniązki też przyzwoite :)

W tym roku będe pracować w dziale prawnym w pewnej dużej firmie- na okres wakacji czyli 3 miesiace. Na razie nie znam zakresu zadań lecz myśle iż będzie ciekawie :)

Planowałam wyjechać do Niemiec---ale to może zrobie w przyszłym roku :) zobaczy się.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie pracowałam nigdy, na razie nie mam potrzeby. Może za jakieś 2-3 lata rozglądnę się za pracą, czas pokaże ;) Dzieci nie potrafiłabym pilnować, bo mnie denerwują ;P Mam nadzieję, że z czasem zmieni mi się to :roll:
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Jeszcze nie pracowałam, ale szukam pracy, tym bardziej teraz gdy są wakacje. Ale dla niepełnoletniej dziewczyny nie jest to łatwe. Pozostaje zbiór owoców. Według mnie chłopak łatwiej znajdzie pracę na jakiejś budowie jako pomocnik itp. Ale z resztą, zobaczymy. może się uda:)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nigdy jeszcze nie byłam w pracy. Ale chciałabym iść w te wakacje i zarobić troszkę pieniążków. Chociażby opieka nad dzieckiem, zobaczymy jak to będzie.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

kiedyś zbierałam truskawki, ale szczerze to więcej zjadłam niż zebrałam :mrgreen: w te wakacje chętnie zarobiłabym jako niania czy kelnerka, ale jakoś mi nie idzie szukanie tej pracy (spryciara nieźle się schowała :P ) ale nie poddaje się, będę wytrwała
niewiadomojaka
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2009-06-25, 20:41

Post autor: niewiadomojaka »

troszkę w polsce- robota biurowa, pozniej za granicą :>
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja w zeszłe wakacje jeździłam na czereśnie przyznam, że praca dość ciężka, ale kasa też niezła ;) w tym roku zarobiłam 17.50 8)
ODPOWIEDZ