pompy abs, abs pump

wiercenie studni

S@motność w sieci

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

S@motność w sieci

Post autor: selene »

S@motność w Sieci – powieść miłosna autorstwa Janusza Leona Wiśniewskiego.
Może warto przenieść ewentualną dyskusję do nowego tematu? ;P

Odpowiadając niepokornej:
Mi styl Wiśniewskiego w zupełności odpowiadał. Być może ta nietypowosć ma to w sobie: albo do Ciebie trafia, albo nie. Tych maili nie czytałam, w ebooku, który miałam ich nie było. Podobał mi się klimat tej książki. Jak dla mnie w piękny sposób opowiada o miłości, nadaje taką atmosferę... No nie wiem. Muzyka klasyczna, wino, wyszukane perfumy, piękne wyznania. No i te wplecione historie: o Natalii na przykład. I zakończenie, które w gruncie rzeczy nie jest takie przewidywalne.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Ta książka jest bolesna, poruszyła mnie.
Nie jest przesłodzona, tak jak wiele książek o miłości, a w sumie tego się po niej spodziewałam.
selene pisze:Być może ta nietypowość ma to w sobie: albo do Ciebie trafia, albo nie.
chyba masz rację, do każdego trafia coś innego.
Choć myślę, że ogólne przesłanie jest czytelne i trafia do każdego.
Wierzę, że istnieje prawdziwa, zapierająca dech w piersi miłość. Dzięki pewnych doświadczeniom życiowym i między innymi tej książce.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Do mnie nie trafiła w ogóle.
Przeczytałam, bo wielu ludzi się tym zachwycało i chciałam zobaczyć, czy faktycznie jest czym.
Nie wiem z czego to wynika, ale książka mnie strasznie nudziła, nie pamiętam nawet czy dobrnęłam do końca.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Zamierzam przeczytać - jest na liście planowanych, jako piąta chyba. Mam ją pod nosem - moja szwagierka ją posiada - więc przeczytałem jeden środkowy rozdział i przyznam, że zaciekawiła mnie.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Przeczytałam żeby sprawdzić, czemu wszyscy tak o niej gadają. W ogóle nie przypadła mi do gustu. Mało się tam dzieje, nudne, nie dla mnie:) Do końca nie doszłam, nie chciało mi się męczyć.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

widzę, że zdania o tej książce są podzielone, ja jej nie czytałam, ale chyba zacznę szukać w księgarni, by wyrobić sobie o niej zdanie :unsure:
Awatar użytkownika
toda
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2010-12-02, 16:52
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: toda »

jeśli chodzi o tą książkę... czytałam ją właściwie rok temu, ale uważam , że to była jedna z najlepszy książek które do tej pory przeczytałam. będę do niej wracać bardzo często.

Czytając ją byłam bardzo wzruszona, zaskoczona, lekko rozbawiona, trochę zasmucona, a przede wszystkim zachwycona.
Tę książkę czyta się całym sobą płakałam i śmiałam się. ta książka całkowicie mnie pochłonęła ii zamknęła w innym świecie. w odróżnieniu do książek Coello nie jest 'kiczowata'. wzbudza wszystkie uczucia po kolei. to jest książka o czymś więcej niż miłosci. o życiu, nadziejach, pustce, niespełnionych marzeniach...
Była napisana w bardzo prosty sposób niekiedy jej tresć była 'trudna' ale wszystko było zrozumiane bo napisane w sposób łatwy i przyjemny, strasznie wciąga, polecam.
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Czytałam jakis rok temu, bardzo mi sie podobała z tego co kojarzę. Świetne cytaty,a zakończenie takie zaskoczenie... ;3
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Owszem czytałam.
Nie mogę powiedzieć, że szczególnie mnie zachwyciła. Momentami rozbawiła bardziej wzruszyła. Nie jest to kolejna przesłona powieść o miłości jak zauważyła niepokorna.
Autor wiedział jak trafił do czytelnika (przynajmniej do mnie), bo będę wracać od tej książki.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Strasznie ciężko mi się czytało. Zdecydowanie nie mój typ i pewnie dlatego.
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Czytałam. Książka mi się nawet spodobała.
ODPOWIEDZ