pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Makijaż

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Ja nawet błyszczyka nie używam :P.
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Można powiedzieć, że od tuszu do rzęs jestem uzależniona. Fajna zabawa przed każdym wyjściem z domu, a jaki efekt. Czasami dojdzie jeszcze szary cień do powiek, puder lub podkład. No i, oczywiście pomadka.

Jestem za tym, żeby podkreślać swoje atuty, a nie zamalowywać rano twarzy, a wieczorem skrobać ją szpachelką (;
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Eroll pisze:Jestem za tym, żeby podkreślać swoje atuty
dokładnie. Delikatny makijaż potrafi zdziałać cuda. Uważam tak szczególnie po porannym makijażu 8) , wtedy wyglądam o niebo lepiej niż po przebudzeniu.
Za mocny makijaż jednak potrafi postarzyć i zeszpecić.
Awatar użytkownika
Zielonka
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-29, 15:37

Post autor: Zielonka »

Kiedys malowalam sie codziennie zawsze jakis cien, kredka, bardzo lubie podkreslac sobie oczy. Teraz rzadko sie maluje, jak juz to tylko kredka noi rzecz jasna tusz oraz lekki podklad, bo mimo iz mam snida cere to glownie na policzkach blada jestem jak trup.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Zielonka pisze:bardzo lubie podkreslac sobie oczy.
Ja również. Uważam ze oczy to moja zaleta, a zalety trzeba podkreślać. Moim nierozłącznym przyjacielem jest tusz i kredka oczywiście w odpowiednich ilościach.
Awatar użytkownika
paatek
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2010-05-09, 14:23

Post autor: paatek »

Empatia pisze:Na codzień łagodnie-podkład,tusz do rzęs i błyszczyk ;) Na imprezę to już coś ostrzejszego,wiadomo :roll:
Popieram co do słowa :)
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Tusz do rzęs, korektor, trochę pudru i delikatnie kredką. ;)
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Ja delikatny wole makijaż, bo jestem delikatna:))
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Rzadko robię sobie makijaż, ale jak już to tusz, róż, czasem kredka. Makijaż jest, ale praktycznie go nie widać. Nie rzuca się w oczy i to mi pasuje. Nie lubię takich ostrych kresek pod oczami. W ogóle mi się to nie podoba.
werunia
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2010-10-10, 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: werunia »

Szczerze mówiąc, nie podobają mi się ostre makijaże. Używam wyłącznie tuszu do rzęs.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Teraz makijaż to tylko tusz do rzęs i błyszczyk, przeważnie. Bardzo rzadko nakladam cienie do powiek i podkreślam je kredką, jednak wtedy są to ciemne kolory, cienie granatowe, mocno szare, wpadające w czerń, więc hm, może i to jest mocny makijaż, ale zazwyczaj powieki tylko 'musnę' cieniem, tzw. smoky eyes, bo taki makijaż mi pasuje. Źle się czuję przy jasnych cieniach.
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

na codzień robię delikatny makijaż.. na jakieś wyjście troszkę mocniejszy, ale też bez przesady..
ODPOWIEDZ