pompy abs, abs pump

wiercenie studni

AP Edukacja Kraków - florystyka ?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
JohnCoffey
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-01-04, 11:34

AP Edukacja Kraków - florystyka ?

Post autor: JohnCoffey »

Witam !

Chciałbym kontynuować naukę w trybie zaocznym (praca ehh) w szkole policealnej w AP Edukacji w Krakowie. Wiele dobrego słyszalem o tej firmie i interesuje mnie kierunek: florystyka. Chciałbym się dowiedzieć czy w rzeczywistości ta szkola taka dobra. Proszę niech napisze ktoś kto tam chodzil lub aktualnie chodzi :) Dzięki :)
thitus
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-11, 11:51

hej

Post autor: thitus »

Cześć ! Ja właśnie w AP Edukacji w Krakowie kończyłem zaocznie policealną szkołę o kierunku analityka. Było bardzo przyjemnie. Nie było problemów z pogodzeniem pracy z nauką. Prowadzący też w sumie ok. Myślę że mogę z czystym sumieniem polecić ;)
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

Witajcie. Uczę w AP Edukacji, w Poznaniu. Zdecydowanie mogę polecić. Nie wiem co dokładnie chciałbyś się dowiedzieć. Jeśli chodzi o ogół - szkoła jest dobra, ciekawe zajęcia i naprawdę sporo można się nauczyć.

[ Dodano: 2010-06-10, 15:39 ]
JohnCoffey pisze:Witam !

Chciałbym kontynuować naukę w trybie zaocznym (praca ehh) w szkole policealnej w AP Edukacji w Krakowie. Wiele dobrego słyszalem o tej firmie i interesuje mnie kierunek: florystyka. Chciałbym się dowiedzieć czy w rzeczywistości ta szkola taka dobra. Proszę niech napisze ktoś kto tam chodzil lub aktualnie chodzi :) Dzięki :)
i co w końcu? wybrałeś coś w AP?
ekstroom
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-07-28, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ekstroom »

Też zastanawiam się nad rozpoczęciem nauki w AP Edukacji w Krakowie bo to chyba dobry wybór. Ponadto teraz niektóre kierunki mają za darmo a kilka innych mają promocę (rok gratis) więc chyba się zdecyduję ;)
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

dla mnie wazniejsze w ap od tego czy cos jest za darmo jest fakt ze jest dobry poziom i fajni ludzie
ODPOWIEDZ