pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ignorancja a zazdrość?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Ignorancja a zazdrość?

Post autor: s3r0 »

Ech mam kolejny kłopot z tą dziewczyną.
Wszystko ładnie pięknie się układało aż do czasu kiedy bez żadnej premedytacji napisałem opis na GG do mojej przyjaciułki. Opis nie był jakiś pikantny tylko po prostu jej imię i buziak.
I od tego się zaczęła. Poznana na wakacjach dziewczyna raz że mnie zaczyna ignorować, dwa w opisach na gg ma jakieś imię chłopaka któremu ciągle słodzi, trzy pomija mnie w każdej kwestii. Tzn: Nie pisze już słodkich sms albo słodkich opisów na gg które uwielbiałem. Po prostu załapała jakiegoś mega wielkiego Focha z którym kompletnie nie umiem się posługiwać jeśli można tak to napisać. Gdy pytam kim jest ten chłopak pisze że przyjaciel -.-.
Nie da się z nią już rozmawiać ani nic.

Czy może mi ktoś wyjaśnić o co jej dokładnie chodzi? Myślałem że poznała jakiegoś innego ciekawszego chłopaka i próbuje w jakiś sposób mnie odpędzić od siebie ale tak żeby to wyglądało że to moja wina czy coś.

Nie wiem na prawdę co o tym myśleć może dziewczyny z Forum coś wymyślą.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie podoba jej się Twoje zachowanie i robi wszystko abyś teraz Ty był zazdrosny.
Daruj sobie różnego typu opisy do innych dziewczyn skoro Twoja ukochana jest taką zazdrośnicą. Ile już to trwa? Może powinieneś zwyczajnie przeczekać aż jej przejdzie. Rozmawiaj z nią jak najwięcej i powtarzaj że nie ma powodów do zazdrości.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Właśnie w tym problem że nie da się z nią rozmawiać.
Nie pisze Sms, nie odzywa się na gg. Kiedy rozmawiałem z nią i mówiłem że nie podoba mi się ten opis to powiedziała że to za***isty przyjaciel.

Nie mam pojęcia o co dalej chodzi.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Musisz postawić sprawę jasno. Skoro nie chce z Tobą rozmawiać itd. to może faktycznie ten rzekomo przyjaciel, to ktoś więcej. Jeśli z nią nie porozmawiasz to się nie dowiesz a nie ma sensu się zastanawiać o co jej chodzi. Może powinieneś jej przypomnieć, że jesteś jej chłopakiem i należy Ci sie wyjaśnienie tej sprawy.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

W tym problem że oficjalnie nie jestem jej chłopakiem a ona mieszka 100 Km ode mnie.
I to zmienia zapewne postać rzeczy.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

no rzeczywiście ciężko zauważyć, że dziewczyna jest zazdrosna, bo ty ustawiając taki opis ją uraziłeś, teraz myśli, że może masz kogoś na oku
jest obrażona. wytłumacz jej wszystko i nie ustawiaj takiego opisu więcej.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zmienia postać rzeczy i to bardzo. Skoro nie jest Twoją dziewczyną, to przecież ma prawo robić co chce i z kim chce.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

psychiczna pisze:Zmienia postać rzeczy i to bardzo. Skoro nie jest Twoją dziewczyną, to przecież ma prawo robić co chce i z kim chce.
Niby ma ale nie dawno pisała jeszcze że jest mną strasznie zauroczona i bardzo jej na mnie zależy. A tu takie o..
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Rozmowa, rozmowa, rozmowa.
jest mną strasznie zauroczona i bardzo jej na mnie zależy.
Zapytaj się jej czy pamięta co niedawno mówiła, przypomnij jej te słowa. Niech Ci wyjaśni co one tak naprawdę dla niej znaczyły. Czy były tylko kłamstwem czy może całe te zachowanie to jakaś głupia próba którą ona wyreżyserowała.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

No napisałem jak kazałaś. Ale znowu się wypiera że to tylko przyjaciel ..
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

A pytałeś dlaczego Cie ignoruje i nie chce z Tobą rozmawiać?
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Tak. Powiedziała że ona takiego czegoś nie odczuwa. I że wymyślam po prostu swoje Historie..
Nie ogarniam tej laski na prawdę...
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

No cóż... Dajcie sobie na jakiś czas spokój.
Odpocznijcie od tych wszystkich sweet komentarzach, opisach itd. Może tego właśnie potrzebujecie a jak ta Wasza przyjaźń (czy to co tam jest) przetrwa, to ok a jak nie tzn. że może nie byliście sobie pisania i że to wszystko nie ma sensu.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Coś się wymyśli. Jadę do niej niedługo i zobaczymy.

Oczywiście leci +.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Wiesz, trochę znam to z doświadczenia. Miewałam podobne sytuacje. I wiesz co jest na to najlepsze? Czas. Z czasem wszystko przejdzie. Nie narzucaj się dziewczynie, a zatęskni ;)
ODPOWIEDZ