pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Miłość a różnica Kilometrów?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Miłość a różnica Kilometrów?

Post autor: s3r0 »

Kurcze ale mnie tu dawno nie było, ale co zrobić, mam problem i potrzebuje waszej rady bo zaczynam kompletnie wariować. A więc przejdźmy do sedna problemu.

Na wakacjach poznałem na prawdę super dziewczynę. Fakt faktem miałem okazję ją poznań tylko przez 3 dni bo tak się złożyło ale zdążyła mnie zauroczyć swoją urodą zachowaniem i opanowaniem. Gdy wyjechała poczułem mega wielką pustkę. Postanowiłem w drodze powrotnej do niej wlecieć na chwilkę i zobaczyć co porabia. Nie obyło się oczywiście bez buziaków i przytulania. Ona jest mną zainteresowana jak i ja tylko jest taki problem iż ona mieszka ok. 100 KM ode mnie. Nie mam zbyt dużej możliwości jeżdżenia do niej a wiadomo że na odległość nie ma kontroli nad tym co robi w chwili obecnej ta dziewczyna.

I tu moje pytanie. Czy jest sens takie coś ciągnąć? Dodam że na prawdę ta osoba mnie zauroczyła i jestem na dobrej drodze żeby się zakochać.

Czekam na wasze Pomysły co zrobić.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

s3r0 pisze:Czy jest sens takie coś ciągnąć? Dodam że na prawdę ta osoba mnie zauroczyła i jestem na dobrej drodze żeby się zakochać.
Jedno przeczy drugiemu. Jeśli poczułbyś coś naprawdę niezwykłego, głębokiego to nie pytałbyś czy jest sens. A temat o związkach na odległość chyba jest. Pewnie, że są i wady i zalety, ale prawdziwa miłość przezwycięży wszystko.
Ale Ty znasz ją 3 dni. W takim czasie nie pozna się dobrze człowieka. Pewnie, ze można się zauroczyć. Ale, żeby stworzyć związek chyba trzeba znać się lepiej...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:Jedno przeczy drugiemu. Jeśli poczułbyś coś naprawdę niezwykłego, głębokiego to nie pytałbyś czy jest sens. A temat o związkach na odległość chyba jest. Pewnie, że są i wady i zalety, ale prawdziwa miłość przezwycięży wszystko.
Rose dobrze pisze. Plus nie podoba mi się to zdanie:
s3r0 pisze:Nie mam zbyt dużej możliwości jeżdżenia do niej a wiadomo że na odległość nie ma kontroli nad tym co robi w chwili obecnej ta dziewczyna.
Ja dziękuję za chłopaka, który by mnie kontrolował :?

Jeżeli się chce, można przełamać wszystkie bariery, mimo, że nie raz jest ciężko i tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

No nic widocznie nie mam co szukać pomocy na forum :)
Poradzę sobie jakoś sam.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ